Stop

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 4 z 4

Kicia 19-12-15 16:28

Wszystkiego najleprzego na święta Bożego Narodzenia wszystkim inteligentnym ponadprzeciętnie mieszkańcom naszej gminy .Błogosławione łono które was wydało i pierś którą ssaliście .

Odpowiedz Cytuj
Do kici 19-12-15 16:29

Wąchasz własne pierdy i na mózg ci padło!

Odpowiedz Cytuj
Kicia 04-01-16 0:38

Oto wielkie jest koryto Pachnie strawa wyśmienitą A więc przy nim z każdej strony Świńskie PSL-owskie kręcą się ogony. Każda świnia ryj swój pcha I wyżera, co się da A chce zeżreć jak najwięcej Jak najtłuściej, jak najprędzej. Gdy się dorwie do koryta To drugiego się nie pyta Czy mu dobrze, czy tez źle Tylko żre, żre, żre... Kiedy nażre się do woli To dostojnie i powoli Idzie do swojego chlewa; Każda się przeciąga, ziewa Najedzona, wypasiona Bardzo jest zadowolona. A chlewiki jak z bajeczki Dywaniki, komineczki Boazerie modrzewiowe I posadzki marmurowe. Każdy stoi w gęstym borze Nad jeziorem i nad morzem W górach także on być może I na wyspach ma swe loże. Knury, wieprze i warchlaki Mają chlew nie byle jaki Nasz hospodar Gajowy zadba o to By maciora nie wpadła w błoto W myśl zasady chroń przyrodę Tnie się drzewa stare, młode Granitowe kładąc szosy; Kwiczą świnki wniebogłosy Pod mój chlewik i pod mój Niechaj biegnie drogi zwój. Bym podjechać mogła szparko Limuzyna z sekretarką Co dba o to by w korytko To co lubię wpadło wszystko. A ty człeku biedny, mały Co tak wytrzeszczasz gały? Na te świnie wypasione Nie ustąpią miejsca one. Bo to prawda proszę pana Nie od dzisiaj dobrze znana Że kto blisko przy korycie Tylko ma dostatnie życie...

Odpowiedz Cytuj
Kicia 04-01-16 0:41

Wącham swoje pierdy i się non stop onanizuję i dlatego na mózg mi padło!

Odpowiedz Cytuj
Kotunio 12-01-16 13:22

Rozmowa kontrolowana, Rozmowa kontrolowana...

Odpowiedz Cytuj
Torunianin 16-02-16 10:25

STOP AGRESJI i WULGARYZMOM!!!! nie ośmieszajcie się mieszkańcy Jabłonowa się w oczach ludzi z zewnątrz, którzy to czytają. To co napisaliście świadczy o Was!!!! Nie do pomyślenia, by np. mieszkańcy Torunia tak pisali.

Odpowiedz Cytuj
Do torunianina 16-02-16 20:19

Praprzyczyną konfliktu na tym wolnym forum była próba jego podporządkowania i spacyfikowania przez opcję rządzącą Jabłonowem Pom. i ich zauszników, to oni jako pierwsi użyli wulgaryzmów w stosunku do swoich przeciwników, czyli osób, które upodobały je sobie. Konflikt z czasem przerodził się w otwartą wojnę i tak trwa do dziś i jak każda wojna pochłania również i ofiary... Tyle wyjaśnienia dot. panujących tutaj potyczek i złośliwości słownych. W kwestii dotyczącej tematyki z zwyczajów panujący na różnych toruńskich forach możesz pisać ludziom, którzy ich nie czytają, bo nie powiesz, że nazywanie Prezydenta Torunia np. "tępym pustym łysym łbem" należy do wyrazu szacunku i podziwu dla niego?! Na forach toruńskich na bieżąco są przecież komentowane wszystkie decyzje władz i doszukuje się w nich podtekstu prywaty. W Toruniu piszą ludzie bez ogródek o powiązaniach rodzinnych, towarzyskich i finansowych ludzi sprawujących władzę. Dlatego wydaje mi się, że jesteś takim samym torunianinem jak ja londyńczykiem... Pomimo to pozdrawiam toruńską brać krzyżacką!

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://jablonowopomorskie.istrefa.com

istrefa gmina Jabłonowo Pomorskie | istrefa powiat brodnicki | istrefa kujawsko-pomorskie | istrefa Polska

Jabłonowo Pomorskie - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat brodnicki, województwo kujawsko-pomorskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 87-330


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem