Dziwne czasy z PSLu do PRLu

Strona 23 z 68

Do mieszk... 30-05-18 11:02
Mieszkanka :

Ludzie wszystko Wam przeszkadza. A może podsumujmy rządy Tadzia i Wojciecha. Co oni zrobili dla Jabłonowa oprócz lokomotywy, osady wojow i wspaniale wyremontowanego ośrodka edukacji w konojadach. Zostawili wspaniała główna i resztę naszych wspaniałych dróg.

Mieszkanka - jakoś do ciebie nie dociera, że ulica Główna jest drogą powiatową i Gmina nie jest władnym inwestorem w remonty, czy też przebudowę i żadne rządy Tadzia i Wojciecha nie mają tu nic wspólnego. Tak to wygląda wiarygodność twojego wpisu i jak już coś napiszesz to sprawdź dokładniej i dopiero napisz, a nie robisz mieszkańcom zamęt w głowach. Możesz kogoś nie lubić, ale nie pisz bzdur!

Mieszkanka 30-05-18 14:14

Widzę że zabolało uderzenie w Radia i Wojciecha nic nie zrobili dla Jabłonowa i tyle.

Do... 30-05-18 17:45

Żadne uderzenie jak się mija z rzeczywistą prawdą - Mieszkanko zatkało kakało, co? Jak się nie ma co pisać to piszę się "i tyle" byk jedzie na byku.

Mieszkanka 30-05-18 18:38

Nic nie zabolało. Taka prawda za poprzednikow nic nie było oprócz osranej lokomotywy. Tez brali spore pieniążki. Burmistrz i jego kwiaciarz.

Mieszkaniec 30-05-18 22:10

A teraz będzie pomnik który ptaki też osraja ,widac ze mieszkanka to ktoś z przydupnikow .I od razu powiem Ci nie jestem jednym z tych co Burmistrz zwolnił po prostu mam rozum i nie daje się nabrać na tanie sztuczki i nie mówię ,ze poprzednia wladza była idealna bo w większości w radzie to są Ci sami ludzie a burmistrz bezmyślnie tak ich oczernia.stwierdzam jedynie ze Perszke zrobil by więcej,gdyz nie jest karierowiczem ,i nie jest lakomy na kasę, ponieważ sam potrafi na siebie zarobić.

Do mieszkanca 30-05-18 22:50

Perszke nie jest karierowiczem. Koń by się uśmiał. Dobry żart. A co Perszke zrobił jako przewodniczący rady. No co wielkie nic. A miał przyjaciela Tadzia.

Wyborca 30-05-18 23:34

Co wy płaczki tu płaczecie, żaden z was godny Naszej Ojczyzny. Tu nie lokalna "zielona" polityka tylko wielkie serca odbudują naszą gminę.

Do Mieszk... 31-05-18 0:14
Mieszkanka :

Nic nie zabolało. Taka prawda za poprzednikow nic nie było oprócz osranej lokomotywy. Tez brali spore pieniążki. Burmistrz i jego kwiaciarz.

Możliwe, że zrobiono tobie pranie mózgu i żadne argumenty do ciebie nie docierają. Popatrz sobie na plac zabaw dla dzieci przekazany pod zarządzane do ZGM nieopodal tej osranej Lokomotywy, a ciekawe w jakim stanie są pozostałe place zabaw. A teraz Lokomotywa już jest super czysta i ptaki już nie srają. Może byś tak napisała właśnie o tym i zrobiła coś pozytywnego dla dzieci, a nie oczerniasz bezpodstawnie innych. Może przydałby się tobie zimny prysznic to przejrzałabyś na oczy jaka jest rzeczywistość?

Gość 31-05-18 6:16

Widzę że zbliżają się wybory. Czas na opluwanie. Jeden od drugiego chce być lepszy. Jeden prawie nic nie zrobił a drugi jeszcze nie wie co zrobi. Ale ludziom trzeba przypomnieć że lokomotywa to zły pomysł a pomnik jeszcze gorszy. Jeszcze nie stoi a już wiedzą że będzie obsrywana przez ptaki. Na Zamku jest tyle pomników a ptaków jeszcze więcej jak w tym małym parku a pomniki są czyste. I tak że wszystkim. Co by nie zrobił to zawsze źle. Każdy może zostać burmistrzem, ale jak mi wiadomo to nie ma chętnych a jeśli już są to te same osoby. Proszę pokażcie co potraficie zdziałać sami a nie krytykuje ani starej ani obecnej władzy. Komisje, sesje są otwarte dla każdego obywatela, można przyjść i głośno powiedzieć co się myśli. Na komisje nikt oprócz radnych nie chodzi a na sesję mała garstka która wcale się nie odzywa. Publika to pracownicy głównie urzędu i jednostek podległych burmistrzowi, którym chyba nie wół o na sesji składać słów krytyki. Pozdrawiam serdecznie

Gość 31-05-18 7:28

Słyszałam że jutro wielka uruczystosc w Jablonowie, robią zakłady kto pójdzie z z panującej władzy na odkrycie pomnika
Wróć do tematów

Adres tej witryny: https://jablonowopomorskie.istrefa.com

istrefa gmina Jabłonowo Pomorskie | istrefa powiat brodnicki | istrefa kujawsko-pomorskie | istrefa Polska

Jabłonowo Pomorskie - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat brodnicki, województwo kujawsko-pomorskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 87-330


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem