Dziwne czasy z PSLu do PRLu

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 94 z 101

Szarak 11-09-18 22:28

Klucicie się o PSL oni już na swoje zebrania zwołuja tylko najbliższych przydupnikow jak ktoś się odezwie to już o niczym nie jest informowany

Odpowiedz Cytuj
Gość 12-09-18 9:03

Ja czegoś tu nie rozumię niby PSL wystawił kandydaturę na Burmistrza Miasta i Gminy Pana Górskiego a na żadnym spotkaniu z grupką ludzi go popierających nie ma nikogo z Komitetu PSL. , wybory 2014 a teraz bez porównania; nie ma Sosnowskiego, Boińskiego, Bobera, Grzybowskiej . Na pewno startują do samorządów.Może ktoś wytłumaczyć. Czyżby każdy sobie. Reasumując logicznie i rozważając to p.Bober ma większe prawa na terenie gminy Jabłonowa bo jest mieszkańcem jak ten Pan Górski który jest z Brodnicy. Zrozumcie przecież on tak samo się na nim zawiódł.W 2014 rok Górski dostał od wyborów ponad 60% poparcia wszyscy mu zaufali przeszedł w I turze a że to cwaniak więc nie tylko Bobera wyprowadził w maliny a gdzie jest reszta wyborców? Bober tylko mu pomógł i mu zaufał postawił na jego młodość. Nie bronię Bobera ale on sam go w teczce nie przywiózł, wybrali go wyborcy.Wszyscy mu zaufali .
Nie ma co rozczulać się nad rozlanym mlekiem, do wyborów już tylko 7 tygodni niech sobie gada i ściska dłonie.
dnia 6 .09. 2018 podano ARGUMENTY MERYTORYCZNE NA KTÓRYCH BARDZO MU ZALEŻY tyle tylko, że się do nich ani razu się nie ustosunkował.
Trzeba tylko iść do urn i na pewno będzie prawidłowy odzew.
Otwórzcie stronę Jabłonowo com i zobaczcie frekwencję na zebraniach jak się policzy to średnio 15 - 20 osób razy 3 osoby dorosłe x 14 sołectw i jest wynik.
miasto nie wiem no ale "P R Z E M U Ś" cyferki mówią za siebie.

Odpowiedz Cytuj
Gość 12-09-18 9:32

Faktycznie na Dożynkach gminnych w Jabłonowie , wojewódzkich w Wąbrzeżnie i powiatowo- gminnych w Osieku wszyscy są : Panowie Całbecki, Sosnowski, Bober, Boiński, Pani Grzbowska. Wszyscy zachowują się jakby go nie znali. gdzieś za nim albo gdzieś w innym towarzystwie a on samotnie z Kamińśkim i Kucharskim sobie siedzi bez uśmiechu i myśli co oni sobie wyobrażają gdzie oni są , a ja tu sam. Powinienem być w centrum uwagi siedzieć obok nich.
Zobaczcie jak dużo ludzi na dożynkach w Osieku. Dożynki Jabłonowo Boiński tylko się kreci a gdzie reszta no i ciągniki z Lembarga bo tak to tylko około 50 ludzi nawet chyba nie ma wszystkich sołtysów za Fuksa to były dożynki, festyny ludzi pełno ludzie się bawili. Poczekajcie zaraz będzie odzew.Słysząc Fuks, dostaje piany. Będzie zaraz Pani MK się ciskać.

Odpowiedz Cytuj
Kost 12-09-18 9:50

Divide et impera moi drodzy.
Jak się nie zjednoczymy, jak nie zaczniemy przekonywać innych, to już tak zostanie jak jest. Przez następne 5 lat narobi takich przekrętów i tak zbałamuci wyborców, że będzie za późno na normalne działania.

Odpowiedz Cytuj
Apike 12-09-18 12:04

Górski niech startuje w Brodnicy tam ma większy do dyspozycji budżet bardziej może się wykazać w wydawaniu na lewo i prawo pieniędzy w nieuzasadnione społecznie inwestycje, być może wybudował by tam Metro z Brodnicy do Mileszew, a co tam z jego pomysłami wszystko jest możliwe. Tam to już dawno by go pogonili i do końca kadencji by nie przetrwał. Partia PSL - tam stracił zaufanie u swoich to można zauważyć jak jest traktowany tz. omijany szerokim łukiem. Kto dołki pod kimś kopie to sam w nie wpada Panie Górski? Nie wiedział Pan o tym to trzeba się jeszcze dużo nauczyć i trochę pożyć!!!

Odpowiedz Cytuj
Jan 14-09-18 0:08

Mnie najbardziej bawi nagranie z prezentacji burmistrza i kandydatów do rady miasta. Kabaret. Dzień dobry poprowadzą dzisiejszą konferencję chciałbym przedstawic kandydata na burmistrza czyli siebie heheheh

Odpowiedz Cytuj
Bogusia 14-09-18 0:12

Ustosunkowujac się do apelu burmistrza który o to samo apelował w poprzednich wyborach czyli o czysta i uczciwa kampanię jego kontrkandydatowi proponuje kampanię bilbordowa z hasłami "Górski wziął miliony ......" żeby o coś takiego apelowac szanowny włodarzu trzeba się do tego stosować. Większość twoich wylowi3dzi na zebraniach dotyczy tego jak strasznie źle bylo za Fuksa.jestes prymitywny.

Odpowiedz Cytuj
Lok 14-09-18 3:34

Wiadomo już coś o kontrkandydatach?

Odpowiedz Cytuj
Janek 14-09-18 15:50

Wiadomo ,jest jeszcze trochę czasu.Spokojnie.

Odpowiedz Cytuj
Maryla 15-09-18 20:28

Przeczytałam dziś sprzeciw burmistrza kierowany do wojewody w sprawie rolników. No śmiech na sali. Gratulacje za inwencję twórczą. Uważasz że ktoś się rym twoim sprzeciwem przejmuje? Trzeba było wcześniej interweniować a nie pisać śmieszne sprzeciwy tylko po to by blysnac czymś w kampanii wyborczej. Kto ci ten genialny pomysł podsunął? Twój zastępca? Jesteście siebie warci twórzcie doskonałą drużynę..jeden ma wszystko w dupie bo czeka tylko do emerytury drugi ma wszystko w dupie bo liczy się tylko by zostać przy korycie i mieć robotę. Żałośni obaj

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://jablonowopomorskie.istrefa.com

istrefa gmina Jabłonowo Pomorskie | istrefa powiat brodnicki | istrefa kujawsko-pomorskie | istrefa Polska

Jabłonowo Pomorskie - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat brodnicki, województwo kujawsko-pomorskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 87-330


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem