Dziwne czasy z PSLu do PRLu

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 8 z 187

Olek 04-04-18 12:18

Bo to są bardzo cenni pracownicy!!!

Odpowiedz Cytuj
Zosia 04-04-18 16:11

Cenni, ale nie dla nas mieszkańców może dla Burmistrza tak, tylko nie za nasze pieniądze? Bo takich to można znaleźć na każdym rogu ulicy.

Odpowiedz Cytuj
Zenon 04-04-18 16:21

Moje pytanie jest takie, co zrobił w okresie czterech lat aby pozyskać potencjalnych pracodawców dla Jabłonowa? i nie mylić pojęć o zatrudnieniu swoich w UMiG, oraz w innych placówkach.

Odpowiedz Cytuj
Uczeń 04-04-18 20:28

Przed urzędem Miasta i Gminy jest duży baner ,na którym jest napisane " Jabłonowo Pomorskie w 100 lecie Odzyskania Niepodległości. Mam pytanie czy ten baner jest napisany poprawnie czy też nie . Jak nas uczono na historii ,trochę uwarzałem (i zapewne jest wiecej takich ),Pomorze (w skład którego wchodziło m.in. Jabłonowo Pomorskie ,Brodnica ,Grudziądz itd do Polski powróciło dopiero w styczniu 1920roku. Więc my mamy dopiero 98lat a 100lecie ma Państwo Polskie.

Odpowiedz Cytuj
Do uczeń 05-04-18 6:07

No dobrze, Ty uważałeś na lekcjach historii, ale nasi włodarze na czele z Burmistrzem może jak na lekcjach historii było o odzyskaniu niepodległości przez Pomorze to chodzili akurat na wagary. I tak o to w Jabłonowie dochodzi do przekłamywanie faktów historycznych.

Odpowiedz Cytuj
Uczeń 05-04-18 13:11

Ja pytam się merytorycznie ,bez podtekstów politycznych. Pozdrawiam

Odpowiedz Cytuj
PiS 06-04-18 7:20

Jak ten nasz Burmistrz będzie żył, jak Kaczyński zmniejszy jego wynagrodzenie o 20%. Będziemy musieli robić zbiórki publiczne na zasilanie konta Górskiego., aby nie biadolił - jak żyć za tak małe pieniądze. Nareszcie biorą się do d...py rozpasanym samorządowcom.

Odpowiedz Cytuj
Mieszkaniec 07-04-18 11:42

Czy ten pan w okularach który pracuje w urzędzie na ulicy Głównej nie ma innego zajęcia tylko bierze aktywny udział w konkursie -kotylion ? Czy to jest w jego obowiązkach? Może lepiej byłoby aby zajął się tym co do jego obowiązków należy.

Odpowiedz Cytuj
Gość 07-04-18 19:10
Mieszkaniec :

Czy ten pan w okularach który pracuje w urzędzie na ulicy Głównej nie ma innego zajęcia tylko bierze aktywny udział w konkursie -kotylion ? Czy to jest w jego obowiązkach? Może lepiej byłoby aby zajął się tym co do jego obowiązków należy.

Przecież, Burmistrz nie ma nic do roboty i robi to z nudów. Zajmuje zawsze tym czym nie powinien się zajmować to u niego jakaś patologiczną norma, biedaczysko musi się czymś zajmować. Takie rzeczy powinien robić Centrum Kultury i Sportu, a nie kto inny w ten sposób chce pokazać, że jest wszechwiedzący i wszechstronny lub wyręcza nieudolnego Dyrektora CKiS.

Odpowiedz Cytuj
PiS 08-04-18 7:09

Robią różne konkursy, pochody, kiermasze w Gminie - bo nie mają co robić. Szef tej instytucji wymyśla imprezy, zastępując CKiS i pracowników tam pracujących. W gminie powinno się pozbyć nierobów i leserów i ludzi bez wymaganych kwalifikacji. Na początek musimy pozbyć sie dwóch największych obiboków tj. Górskiego i jego "przyrodniego Brata" /zastępcy/.A może {Przemo pochwali się kiedy będą w tym roku robione ulice Główna, Kolejowa i Sikorskiego. Przecież tak nam mieszkańcom obiecał, że w swojej kadencji z powiatem wykonają nową nawierzchnie. Utopił kilkadziesiąt tysięcy w ten projekt. Niech powie co dalej. Wydał też kilkadziesiąt tysięcy złotych na projekt rozbudowy gimnazjum. Proszę poinformować mieszkańców o harmonogramie realizacji inwestycji. Na koniec poruszę sprawę przydzielenia nagród w Gminie. Ponieważ są to pieniądze publiczne, Burmistrz powinien poinformować społeczeństwo kto otrzymuje nagrody przez niego przyznane i za jakie osiągnięcia. Jeżeli będą to nagrody dla jego kolesi za p...lanie, powinni je oddać na zbożny cel.

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://jablonowopomorskie.istrefa.com

istrefa gmina Jabłonowo Pomorskie | istrefa powiat brodnicki | istrefa kujawsko-pomorskie | istrefa Polska

Jabłonowo Pomorskie - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat brodnicki, województwo kujawsko-pomorskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 87-330


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem