Dziwne czasy z PSLu do PRLu

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 75 z 101

Gość 22-08-18 21:21

Wydaje prawie milion zł na dwie świetlice który może dwa razy w roku są wykorzystane dla celów wiejskich zobaczcie ile pieniędzy poszło na świetlicę w Konojadach i co tam się dzieje a sala gimnastyczna która będzie służyła dla dzieci z gminy i miasta nie ujęta w remontach bo nie ma pieniędzy , remontuje salę przy MGOPS, przecież Burmistrz Fuks z kierownikiem MGOPS poprzez pozyskanie środków wojewódzkich wyremontowali i wyposażyli tą świetlicę wraz z kuchnią.Nowe stoły, kanapy i fotele ze skóry, sprzęt grający, telewizor nowy. Pełne umeblowanie kuchni wraz z naczyniami na 100 osób , nowa łazienka.
Remont z glazurą wszystko to 6 lat temu co ty człowieku wyprawiasz wszystko demolujesz i wydajesz znowu środki kto to robi ten remont komu znowu napełniasz kabzę. To jest wszystko chore. Nowy Burmistrz jak obejmie Urząd to w I-szej kolejności zanim odejdzie Górski wojewoda powinien zarządzić przepro - wadzenie (szczegółowego audytu) podać do publicznej wiadomości żeby nie obciążać nowego Burmistrza z niemożliwości wykonania zobowiązań. Górski , Mikulicz i ta jego świta no, a gdzie tu jest skarbnik czy ona nie widzi co się dzieje. Też się boi o pracę .Weżnie te swoje cztery litery i ucieknie do Brodnicy a ona zostanie z tym pętem , a może ma też inne plany. To co On wyprawia w przypadku dalszych zwolnień w sądzie się obroni , On sprawdza jak daleko może się posunąć , jeszcze są media wystarczy się zebrać i za ten despotyzm, draństwo oraz mobing go rozliczyć. Każdy z Was woli ustąpić a on sobie pozwala. Myślę , że to już resztki jego poczynań.

Odpowiedz Cytuj
Rolnik3 22-08-18 21:29

Ciagniemy wątek P.S.Lu . Ilu członków ma PSL w Jablonowie Pom

Odpowiedz Cytuj
Gość 22-08-18 22:47

Ilu by nie było z PSL-u to i tak nie ma to żadnego znaczenia! Tak, czy tak to Górski musi iść na zieloną łączkę, tam jest jego miejsce i po zasiłek w PUP.

Odpowiedz Cytuj
Gabi 23-08-18 0:28

Gdybym była żona Górskiego i czytała takie rzeczy na swojego męża to że wstydu bym się chyba w kosmos wystrzeliła

Odpowiedz Cytuj
Gość 23-08-18 10:12

Wśród Radnych to tylko Grabowski Wiesław i Smigowski Zenon nie są z PSL , Laube startowała z innego ugrupowania ale to jest z tych pierwszych która mu trzyma prosto paluszek. Poszła na emeryturę i będzie zajmowała etat w szkole. . Widzicie ma większość więc fika. Jedyne to z PSLu nie głosowali za zadłużaniem P.Smigowski i P. Bober . Więc przy odkryciu pomnika wypiął się na Bobera i PSL , a Smigowskiemu dokonał zamknięcia świetlicy bo ocenił , że Mileszewy to smród, brud i ubóstwo , Znalazł się Hrabia ze słomą w butach. wywodzi się z tego środowiska zapomniał wół jak cielęciem był. Dostaje się mdłości jak się na to wszystko patrzy nie spojrzy w lustro i nie powie tak dalej nie może być trzeba się zmienić. Ale ktoś naprawdę dba o jego " wizerunek i pijar". ha.ha.ha.!!! Niech będzie kandydatem obojętnie kto nawet Pani Stasia ale chyba są wśród młodych ludzi ludzie wykształceni, błyskotliwi no i z wrodzoną inteligencją nadający się do zarządzania Gminą . Pomyślcie co może obchodzić Jabłonowo i jego sprawy takiego Sosnowskiego, Boińskiego no i tego opłakanego dotychczasowego włodarza , Oni są wszyscy z Brodnicy oni przyjeżdżają po głosy.

Odpowiedz Cytuj
óńą 23-08-18 11:30

Oprócz wyższego wykształcenia i politycznych referencji zielonych, dobrze byłoby posiadać jakieś średnie wyobrażenie o rządzeniu Miastem i Gminą i dobrze traktować podwładnych.I co najważniejsze podstawowe wychowanie, które wynosi się z domu rodzinnego. Pasuje jak ulał do naszego włodarza.

Odpowiedz Cytuj
Gość 23-08-18 13:34

Zgadzam się w pełni tego znaczenia !!!

Odpowiedz Cytuj
Rolnik sam w dolinie 23-08-18 13:34

Dwa dni temu ku naszemu ogromnemu zdziwieniu otrzymaliśmy wraz z żoną zaproszenie od Burmistrza na dożynki gminne. Przez ostatnie 4 cztery lata nie pamiętał o nas a w roku wyborczym cudowne oświecenie przypomiało Mu się że w Gminie Jabłonowo są rolnicy. Obłuda, fałsz i zakłamanie. Zadaje sobie sprawę że dla prominentnych członków PSL - u i być może dla pana Burmistrza jesteśmy frajerami ale nie aż takimi żeby nabrać się na tak tanie piarowskie sztuczki. Do zobaczenia przy urnie panie Burmistrzu.

Odpowiedz Cytuj
Kamila 23-08-18 14:07

Z tego co w 100% wiem pani Mirka nie poszła na emeryturę i pracuje jak pracowała. Czyli łżesz dziadu. Jeśli taką samą "prawdę" wypisujesz o panu Przemku, to bujaj się pajacu. Nawet jeśli miałam wątpliwości to teraz na pewno zagłosuję na Górskiego.

Odpowiedz Cytuj
Dziad 23-08-18 15:02

Łżesz dziadu?co to za język. Przecież ktoś napisał że przeszła na emeryture i pracuje dalej czyli ma 2 źródła utrzymania czytaj że zrozumieniem dziewczyno

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://jablonowopomorskie.istrefa.com

istrefa gmina Jabłonowo Pomorskie | istrefa powiat brodnicki | istrefa kujawsko-pomorskie | istrefa Polska

Jabłonowo Pomorskie - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat brodnicki, województwo kujawsko-pomorskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 87-330


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem