Dziwne czasy z PSLu do PRLu

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 74 z 101

Z. H. 22-08-18 17:09

Rozchwytywanym rzecz jasna w mniemaniu owego kandydata hahaha

Odpowiedz Cytuj
Mmieszkaniec 22-08-18 17:12

A ktos oprócz obecnego burmistrza będzie kandydował na nowego burmistrza??? Czy wiadomo juz cos?

Odpowiedz Cytuj
Gość 22-08-18 17:25

Zgłoszenie musi złożyć na piśmie chyba do 21 września a z jakiego ugrupowania to chyba do początku września . Czas przedwyborczy dosyć krótki. Zagrał sobie z PSL może będzie startował z ugrupowania" sami swoi" od tych którym dał pracę. Chce jeszcze przetrwać jedną kadencję w Jabłonowie bo wg. nowej ustawy 2 kadencje z bieżącą i ma otwarte drzwi w gminie Brodnica. Jeżeli w Jabłonowie przejdzie dostanie zieloną kartę a należy mu się WIELKA CZERWONA . Jężeli dostanie poparcie z PSL to znaczy , że to wielka ściema z ich programem bo tacy ludzie to wstyd PRZYNOSZĄ temu ugrupowaniu i powinno się ich eliminować.
Przez to jego działanie oberwało się Sosnowskiemu i Boberowi dlatego powinni mu podziękować za współpracę. Panie Sosnowski , Panie Bober , Panie Starosto ogarnijcie się i ratujcie wizerunek PSL a nie tego nieudacznika. Panie Ryszardzie Pan zostaje ,pozostali będą ubiegać się o głosy do powiatu i województwa. Niech czerpie zysk z Urzędu Pracy (zasiłek) a nie z Urzędu.

Odpowiedz Cytuj
PiS obnaża prawdę 22-08-18 18:40

Zgadzam sie z Gościem, że jeszcze nie jest za póżno, aby PSL zweryfikowało kandydaturę Górskiego na burmistrza. Jeżeli tego nie zrobią musimy wyciąć w pień wszystkich uczestniczących w wyborach startujących pod flagą PSL. Dość kpienia z naszego społeczeństwa i dość panoszenia się nieudaczników ze wspomnianej partii. Nie jesteśmy ciemnogrodem i musimy zmobilizować społeczeństwo do uczestnictwa w nadchodzących wyborach.

Odpowiedz Cytuj
Konstruktywny Krytyk 22-08-18 19:18

Panie Burmistrzu zostało Panu jeszcze niespełna dwa miesiące do zrealizowania jednej z piorytetowych obietnic przedwyborczych. Mianowicie chodzi o budowę sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej. Dla podniesienia rangi tego przedsięwzięcia a zarazem omamienia ludzi powalał pan komitet odbudowy tejże sali na którego czele staną geniusz od finansów radny Mikulicz. Co dalej z tą inwestycją która jest tak istotna z punktu widzenia o bezpieczeństwo naszych pociech.

Odpowiedz Cytuj
Sanderka 22-08-18 19:20

Kogo proponujecie na nowego Burmistrza???

Odpowiedz Cytuj
Jabłonowianin 22-08-18 19:45

Mikulicz, który przewodniczył komisji finansów odpowiada również za katastrofalny stan finansów gminy. To prawa ręka Górskiego i jego osobisty doradca. Jak by tak rządził w swoim interesie to dawno by splajtował, ale to nie jego kasa i się z nią nie liczy. To jest szkodnik, który nie powinien być radnym, to wybitny działacz PSL. Czasy PSL schodzą do lamusa historii. Pokażcie chociaż jednego porządnego działacza tej "chłopskiej" partii. Z Brodnicy dochodzą słuchy, że Górskiego namaszczyło na Burmistrza jakieś gremium powiatowe PSL. Prawdopodobnie Bober był tej decyzji przeciwny /traci zaufanie w strukturach/. Jeżeli wspomniany Pan Bober ma jaja to powinien dla wspólnego dobra opublikować oświadczenie jak było i że tego największego szkodnika nie będzie popierał. Z takim podejściu do sprawy zachowa honor , bo nikt inny jak on wpuścił nas w to bagno i w objęcia nieodpowiedzialnego człowieczka rodem z Mileszew. Panie Bober jestem ciekawy czy zachowa sie Pan po męsku, czy schowa głowę w piasek dla "dobra" pańskiej partii.

Odpowiedz Cytuj
Rolnik 22-08-18 20:48

Do goscia . Dopiero od tych wyborow liczone sa dwie kadencje sprawowania wladzy samorzadowej,kazda kadencja bedzie trwała 5 lat! Czy może mi ktoś napisać jakie są struktury władzy PSL w gminie Jabłonowo Pomorskie a jakie sa władze PSL w strukturze powiatu?

Odpowiedz Cytuj
Rolnik2 22-08-18 21:08

Prezesem powiatowym P.S.Lu. jest Zbigniew Sosnowski. Ryszard Bober jest w strukturach PSLu -członek Rady Naczelnej P.S.L. Jeśli chodzi o gminę nie mam zielonego pojecia

Odpowiedz Cytuj
Były członek tej partii. 22-08-18 21:20

W gminnych strukturach PSP prezesem jest OBYWATEL PRZEMYSŁAW GÓRSKI. Na dobrą sprawę to po tej partii została tylko nazwa, bo Przemo jak wszystko potrafił i to s...pszyć.

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://jablonowopomorskie.istrefa.com

istrefa gmina Jabłonowo Pomorskie | istrefa powiat brodnicki | istrefa kujawsko-pomorskie | istrefa Polska

Jabłonowo Pomorskie - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat brodnicki, województwo kujawsko-pomorskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 87-330


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem