Dziwne czasy z PSLu do PRLu

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 73 z 101

Gość 22-08-18 10:58

Czyta i krew mnie zalewa za co to towarzystwo bierze pieniądze, może by któryś z radnych wystartował na Burmistrza zamiast podnosić łapę i coraz bardziej zadłużać aż doszło do takiej kwoty to by może lepiej gminę wyciągnął z długów ale jak ?!!! .
20 mln spłacić a gdzie odsetki , przy tak niskich dochodach gminy a nie wirtualnych nie ma możliwości. Wśród radnych są ludzie z wieloletnim stażem w radach , przedsiębiorcy, wieloobszarowcy, z wyższym wykształceniem i tak dają się wodzić za nos . Pewnie kadencja 4 lata przecież to nie ich biznes więc czemu na to wszystko pozwalają aby taki " mały" człowieczek mam na myśli jego kompetencje mieszał w tak perfidny sposób i doprowadza gminę dużymi krokami do upadłości. ON ŚMIE PONOWNIE PROSIĆ O GŁOSY.

Odpowiedz Cytuj
Pytajacy 22-08-18 12:01

Wiem ze to nie na temat ale Ja pytanie mam ma ktos numer do buchy co roku zamawiam od niego węgiel ale jego numer skasował mi sie z kontaktów w telefonie. Niech ktos mi poda tutaj jego numer bo na jablonowo. Com mój post o zapytanie na temat numeru nie jest przyjmowany.

Odpowiedz Cytuj
Do pytający 22-08-18 12:31

Pan bucha już nie handluje węglem!

Odpowiedz Cytuj
Wyborczyni 22-08-18 12:53

Senatorowie i posłowie zarabiaja miesiecznie ok. 10 tys zł. Burmistrzowie dużych miast i prezydenci ok. 12-13 tys zł. To co zarabia jego wysokość Przemysław Górski to jakieś żarty. Przecież odpowiada tylko za budżet przekraczający niewiele ponad 30 mln zł. Prezydenci miast i burmistrzowie dużych miejscowości dysponują budżetami kilkadziesią razy większymi. Zarobki z-cy burmistrza też s ą bardzo wysokie. Za co ten facet odpowiada w gminie ? Po co taki etat w tak małym miasteczku ?

Odpowiedz Cytuj
Alinka 22-08-18 14:40

Pan Bucha jest na emeryturze. Polecam węgiel z Brodnicy ul sikorskiego. Dobrze sie pali doworzą do Jabłonowa.

Odpowiedz Cytuj
Olaf 22-08-18 15:21

Czy Górski startować będzie z list PSL czy że swojego komitetu czy jeszcze innej opcji? Bo że ogłosił że startować będzie to wiem ale co dalej? Czy PSL naprawdę go popiera? Czy Bober któremu Górski tak zagrał na nosie będzie go popierać? Czy Poseł Sosnowski mocno krytykowany przez Górskiego za brak wsparcia w kadencji też go jednak popiera? Czy Ci panowie wysoko postawieni naprawdę nie widzą co ten człowiek w naszym mieście robi?

Odpowiedz Cytuj
Do Olaf 22-08-18 16:41

Oczywiście że wiedzą jak szkodliwą społecznie politykę uprawia Górski w naszej Gminie. Ale przecież ponad wszystko chodzi o utrzymanie władzy przez PSL w regionie. Dlatego nie chcą z tym nic zrobić, bo przecież dla PSl-u stołek jest najważniejszy.

Odpowiedz Cytuj
Olaf 22-08-18 17:03

No to bardzo słaba wiadomość.
Myślałem że skoro jest tak rozchwytywanym kandydatem jak ktoś tu pisał to wystartuje sam i życie to zweryfikuje. A że PSL przykłada do tego rękę to znaczy ze naprawdę mają nas głęboko w ciemnej ....

Odpowiedz Cytuj
Z.H. 22-08-18 17:08

Do Olaf to tylko znak że PSL nie ma nikogo lepszego na to miejsce. Zobaczcie jaka slabizna jest w ich szeregach. Jedyne czego się boją to przegrać z pisem więc popierają każdego kto jest pseudo pslowcem nawet rozchwytywanym przez inne partie byleby utrzymać status i stołek

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://jablonowopomorskie.istrefa.com

istrefa gmina Jabłonowo Pomorskie | istrefa powiat brodnicki | istrefa kujawsko-pomorskie | istrefa Polska

Jabłonowo Pomorskie - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat brodnicki, województwo kujawsko-pomorskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 87-330


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem