Dziwne czasy z PSLu do PRLu

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 71 z 101

Do Marek 19-08-18 15:17

O czym ty mówisz? bez własnego zdania i szacunku, a co już zapomniałeś jak ktoś się sprzeciwił to długo nie popracował, bo Burmistrz zaraz zaczął się doszukiwać jakichś haków na daną osobę. A więc nie pisz bredni, że ktoś czegoś nie posiada! To kto jest w stanie się wychylić i sprzeciwić mało było tych dziwnych przypadków pozbawiających pracy, co? Jak już coś napiszesz to dobrze to przemyśl w wydawaniu opinii o pracownikach lub kierownikach!

Odpowiedz Cytuj
Pracownik 19-08-18 15:52

Pani Krysiu. W gminie panują dziwne zwyczaje polegające na tym, że kto kabluje i donosi ten awansuje. Osoby niepokorne i mające swoje zdanie są dyskredytowane. Jeżeli myśli się inaczej jak "BÓG I WŁADCA" wtedy usłyszy nast. formułkę - "jak ci się nie podoba to się zwolnij" To samo dotyczy kierowników jednostek podległych KRÓLOWI. Ci ludzie boją sie o swoja pracę i to jest oczywiste. W tym roku trochę się poprawiło bo mamy rok wyborczy i Górski obawia się o głosy. Jak go wybiorą wróci zachowanie prostackie i dalej będzie ludzi poniżał i deptał w "ziemię". To człowiek, który ma na czole wypisane, że po trupach do władzy, bo nic innego nie potrafi w życiu robić. Będzie dalej wydawał nasze pieniądze na remonty świetlic i klubu seniora, by utrzymać sie przy korycie i brać 12 tys. złotych miesięcznie. Problemy mieszkańców i rozwój Jabłonowa ma w głębokim poważaniu. Jak damy się nabrać na codzienne sesje zdjęciowe na Jablonowo.com / organ jedynie słusznej propagandy/ to po następnych pięciu latach rządzenia przez GÓRSKIEGO, Bober będzie musiał swoim wielkim ciągnikiem zaorać Jabłonowo. Jawi na sie kiepska przyszłość, którą nam przygotowuje Poseł Sosnowski i jego asystentka Grzybowa.. Jakim prawem oni nam to robią ? Kto ich do tego upoważnił ?Może w tym temacie wypowie sie Pan Bober, co on na to ?

Odpowiedz Cytuj
@#$^ 19-08-18 16:44

Pani Krysiu rzeczywistość jawi się inna. Ludzie boją się o swoją prace i trzymaja gębę na kłódkę. W gminie ludzie boją sie mówić prawdę, bo jak ich szef zwęszy to szukany pewne.

Odpowiedz Cytuj
Drogi Sławku 19-08-18 18:26
Slawek :

Ja do kierownika Wodociągów nic nie mam, jest to bardzo prawy człowiek. Ile razy coś załatwiłem to jak mógł zawsze zrobił, nie obiecywał tylko zrobił. Nigdy mnie nie oklamal. A do zadrudnienia, to ma takie prawo zatrudniać kogo uważa, najważniejsze żeby praca była wykonana. Zresztą każdy pracownik ma jakąś rodzinę i zawsze można go z kimś powiązać, przynajmniej w takiej małej miejscowości. A propos słyszałem że Pani radna Laube odeszła na emeryturę, wzięła odprawę i nadal ma pracować. Przecież mogła nadal pracować, nie musiała odchodzić. Ja też bym chciał mieć dwa źródła utrzymania i odprawę.

Jak widać to wyszła uczciwość Pani radnej Laube na chapać się kasy na max-sa i nadal pracować. Teraz się okazało jakim radnym jest ów Pani dbająca nie o dobro społeczne mieszkańców tylko chodziło o pobieranie kasy za każdą sesje i rączkę do góry reszta się nie liczyła. Można powiedzieć, że jest jedną ze sprawczyń takiego dużego zadłużenia takich mamy nie stety radnych i nie jest osobą z PSL, bo z tego ugrupowania nie startowała. Marazm i czas na zmiany?

Odpowiedz Cytuj
Krystyna 19-08-18 18:27

Straszne to. Naprawdę żal czytać. Brak mi slow. Jestem przerażona tym co czytam. Co to za człowiek?

Odpowiedz Cytuj
Obojetana 19-08-18 20:50

A co gdy wy byście mieli znajomych lub rodziną w gminie lub mopsie to co nie skorzystalibyście i nie przyjęli oferty zatrudnienia? Wy byście odmówili gdyby znajomy wam zaproponował że załatwi wam stanowisko???

Odpowiedz Cytuj
Marek 19-08-18 21:03

Są radni inne osoby na stanowiskach, które nigdy nie skorzystały z tego przywileju

Odpowiedz Cytuj
Ania 19-08-18 21:07

To nie znajomy proponuję że załatwi pracę, tylko poszukujący pracy wymusza na znajomym żeby załatwił pracę dla niego lub jego bliskich. Z tego co słyszałam to Pani radna tak długo zwracała du.. ę Burmistrzowi że w końcu zatrudnił jej bliskie osoby

Odpowiedz Cytuj
Do oboj... 19-08-18 21:58
Obojetana :

A co gdy wy byście mieli znajomych lub rodziną w gminie lub mopsie to co nie skorzystalibyście i nie przyjęli oferty zatrudnienia? Wy byście odmówili gdyby znajomy wam zaproponował że załatwi wam stanowisko???

Według twojego toku rozumowania to kowala do biura, a po administracji na kowala, a gdzie konkurs? W konkursie i ofercie zatrudnienia właśnie są podane kto może się ubiegać, żeby określić kogo się potrzebuje i jakie są oczekiwania, określenie wykształcenia oraz zakres obowiązków i inne istotne rzeczy potrzebne etc. A, co uważasz wg ciebie pod nazwą stanowisko (niekompetencji?) To brawo myślisz tak samo jak Górski, bo takie niekompetencji mamy dużo i na porządku dziennym.

Odpowiedz Cytuj
Obiektywna 20-08-18 9:42

Co z tego, że zorganizują konkurs skoro i tak zatrudnią kogo chcą. Startują osoby z ukończonymi studiami, a zatrudnią osobę bez studiów bo ma doświadczenie. Ale gdzie ta osoba po studiach ma zdobyć doświadczenie? Ale i tak najbardziej mnie irytuje gdy jedna osoba dostaje wszędzie staże (chodzi mi o jednostki publiczne w Jabłonowie) a póżniej
stałą posadke w gminie. Niech dają innym szanse żeby dostać się na staż i zdobyć doświadczenie.

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://jablonowopomorskie.istrefa.com

istrefa gmina Jabłonowo Pomorskie | istrefa powiat brodnicki | istrefa kujawsko-pomorskie | istrefa Polska

Jabłonowo Pomorskie - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat brodnicki, województwo kujawsko-pomorskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 87-330


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem