Dziwne czasy z PSLu do PRLu

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 7 z 187

Ja sam - odp. 25-03-18 21:01

Tym wpisem jednak potwierdzasz, że w PSL jest to partia tz. kolesiowsko-korupcyjna i kruk krukowi oka nie wydłubie. A przydała by się praca na stanowisku robotnika produkcyjnego, bo może by poszedł po rozum do głowy?

Odpowiedz Cytuj
Mieszkanka 28-03-18 13:06

"Wesołego Alleluja" takie kartki są pod drzwiami mieszkańców, a tekst jaki przeczytałem to dopiero żenada cyt. "Mieszkańcom i Przyjaciołom" to właściwie komu? Po drugie to w taki sposób się trwoni pieniądze rzekomo na promocję z naszych podatków w niczym nieuzasadnione i tego nie można zaliczyć do promocji Miasta i Gminy. Jest to tylko i wyłącznie promocja Kamińskiego i Górskiego, a więc powinni oni pokryć koszty z własnej kieszeni ten swój kaprys stworzenia owej kartki. Po trzecie jaki jest faktyczny koszt wydrukowania i kolportażu - takiego kaprysu Kamińskiego i Górskiego. Moim zdaniem nie ma to nic wspólnego z Promocją Miasta i Gminy, gdzie w taki to sposób lekko ręką trwoni się pieniądze na lewo i prawo, ale nie swoje - łatwo się wydaje. Natomiast jest to przed wyborcza propaganda tak to można zaliczyć! Żenada i parodia w wykonaniu tych dwóch osób pod płaszczykiem i szyldem Przewodniczącego i Burmistrza, aby zapłaciło Miasto i Gmina może ich w końcu ktoś za takie rzeczy rozliczy? Ja sobie nie życzę, abym otrzymywała takie kartki od tych osób, dla mnie to - ani to "koledzy", ani "przyjaciele". Bezczelność, cynizm, czy bufonada?
Pozdrawiam

Odpowiedz Cytuj
Konstruktywny Krytyk 28-03-18 15:07

Jakby Pan Burmistrz był dobrym gospodarzem i przede wszystkim myślał o poprawie komfortu życia mieszkańców a nie o poprawie własnego wizerunku, to pieniądze publiczne które wydał na druk i kolportaż propagandowych kartek Wielkanocnych można by przeznaczyć na zakup kilku ton kamienia kolejowego na utwardzenie części dróg gruntowych w naszej Gminie, które rzeczywiście są w opłakanym stanie. Byłby z tego większy pożytek i radość mieszkańców aniżeli z papierowych karetek, które pewnie w większości zostały wyrzucone do kosza.

Odpowiedz Cytuj
Oto 30-03-18 15:13

Oto słowa Burmistrza w swoim przemówieniu przed objęciem urzędowania. Cyt: "nie wątpliwie przed nami ogrom ciężkiej pracy myślę tu miedzy innymi o konieczności dalszej doboru remontów dróg gminnych" Ciekawe, czy Szanowni włodarze odebrali ul. Przemysłową, bo w zamian? i z ul. Żwirki i Wigury - to też duża nie wiadoma? Ciekawe jak te sprawy rozwikłają z tymi trzema drogami gminnymi? Ubiegły rok już się skończył, a odbiory???
Pozdrawiam Przewodniczącego p. Kamińskiego i Szanowna Radę Miasta i Gminy w Jabłonowie.

Odpowiedz Cytuj
Jabłonowiak 02-04-18 11:48

Z tymi życzeniami świątecznymi to grubo pojechane. Za naszą kasę fagasy robią sobie kampanię wyborczą. Do tego jeszcze kilka tysięcy broszurek o "osiągnięciach Gajowego". Lekką ręką wydali ładnych kilka tysięcy złotych. Te pieniądze mogli spożytkować na bardziej szczytne potrzeby. Oba druki reklamowe nie chcą się palić w piecu.

Odpowiedz Cytuj
Obcy 03-04-18 0:06

Odwiedziłem rodzinkę w te świąteczne dni, która mieszka w Jabłonowie. Poprzednio zawitałem do miasteczka moich dziadków przed trzema laty. Nic się przez ten okres nie zmieniło. Parking za bankiem, opodal gminy to niezła wizytówka władz Jabłonowa. Syf, kiła i mogiła, tak można skwitować istniejący tam bajzel. Następna rzecz to budynek na ulicy Grudziądzkiej. Ciotka mówiła, że od czterech lat stoi jako pustostan i nic z nim nie robią. Przecież istnieją sposoby, aby go wyremontować.Oj, macie ekipę, która rządzi Jabłonowem. Jak tak dalej będą rządzić to w miasteczku pozostaną tylko renciści i emeryci. Ocknijcie się ludziska i wywalcie to towarzystwo na śmietnik.

Odpowiedz Cytuj
Fakty 03-04-18 9:48

Fakty świadczą za siebie, które wymienił - Obcy w poprzednim wpisie. Przecież to się nazywa "kulturalne podwórko" i tam się tworzy w tym syfie kulturę dla inteligentnych ludzi. Ciekawostką jest mianowicie fakt taki kto taką nazwę wymyślił, czy był to pomysł obecnej P. Dyrektor lub obecnego Burmistrza? Gratulacje takiego pomysłu, a twórcy tego pomysłu niech się zapadną pod ziemię, ale ze wstydu - jaka kultura osobista taki pomysł nic więcej nie można dodać.

Odpowiedz Cytuj
Jabłonowianka 03-04-18 10:44

Ekipa jest dobra, ale tylko do brania pieniędzy co miesiąc, a pracować to nie ma komu i w ich mniemaniu mamy samych fachowców, specjalistów i ludzi nie kompetentnych w każdej dziedzinie do których doprowadził do takiego stanu obecny Burmistrz Przemysław Górski. Pytanie dla czego tak jest odpowiedź jest prosta pozatrudniał swoich nie patrząc na fachowość i kompetencję, a ważne aby byli zatrudnieni ludzie pod jego dyktando, a przynajmniej żeby mu nie bruździli w jego sprawowaniu władzy. Wszędzie poupychał swoich nie patrząc na nic ważne, aby byli dobrymi informatorami co się o nim mówi, a praktykę nabył w takim postępowaniu w Urzędzie Marszałkowskim. Panie Górski nie tędy droga tu się Pan pomylił robiąc w sobie wroga i osobę niewiarygodną dla społeczeństwa Jabłonowa. Już nie długo do wyborów i tu zapewne się wszystko zmieni?

Odpowiedz Cytuj
Ola 03-04-18 21:35

Wie ktoś dlaczego vorwerk wozi ludzi do pracy z jabłonowa?

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://jablonowopomorskie.istrefa.com

istrefa gmina Jabłonowo Pomorskie | istrefa powiat brodnicki | istrefa kujawsko-pomorskie | istrefa Polska

Jabłonowo Pomorskie - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat brodnicki, województwo kujawsko-pomorskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 87-330


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem