Dziwne czasy z PSLu do PRLu

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 68 z 101

Slawek 15-08-18 6:03

A co takiego dobrego, zrobiła dla Jabłonowa Danuta Grzyb, bo to że Państwo Bober zrobili bardzo dużo to wiem i nikt mi taką pisanina wody z mózgu nie zrobi ale ta Pani to nie wiem.

Odpowiedz Cytuj
Gość 15-08-18 6:40

Państwo Bober wypromowali Górskiego. Dzięki nim jest Burmistrzem i dzięki Boberowi i Fuksowi nie odpowiadał przed wieloma laty za przekręty zrobione w gminie. Obaj Panowie zamietli je pod dywan. Teraz dzięki PSL - owskim działaczom z Brodnicy i okolicy wsadzą nam gówno do kieszeni, które będzie cuchnęło przez kolejne pięć lat.

Odpowiedz Cytuj
Gość 15-08-18 9:51

Ostatnio w TV ujawniają jakie przekręty były robione przez ludzi z partii PSL i tak naprawdę to nie ma nic wspólnego rolnictwem jak się to pospolicie mówi. Krótko mówiąc jest to partia skorumpowana protegująca swoich kolesi dbająca tylko o własną kieszeń i nie widzę tu żadnych powiązań z rolnictwem. Rzekomo jest to partia chłopska wywodząca ze społeczności wiejskiej to powinna dbać o sprawy rolników, rzeczywistość jest jednak inna. Jak to widać świetnie na naszym przykładzie w osobie Przemysława Górskiego oraz wśród czołowych działaczy tej partii PSL. Proponuje już jednak nie głosować na tych pseudo działaczy tej partii, bo z długu jaki mamy kwota się powiększy z kwoty 20 mil do kwoty 40 mil złotych przy obecnej ekipie rządzącej przez 4 lata, gdzie pokazali jak potrafią gospodarować naszymi środkami finansowymi. Czas biegnie nie ubłaganie i na naukę, a także na praktyki naszymi podatkami nie ma tu czasu i miejsca. Wobec powyższego Ci ludzie już pokazali na co ich stać i jak potrafią rządzić?

Odpowiedz Cytuj
Do Slawek 15-08-18 10:52

Ów Pani Danuta Grzyb jest to Dyrektor Biura Poselskiego Zbigniewa Sosnowskiego PSL ze Zbiczna, raczej z Jabłonowem to ma tyle wspólnego, że jak już jest to na wyżerce podczas imprezy i nic poza tym..

Odpowiedz Cytuj
Ona 15-08-18 11:22

Taka osoba jak Pani Grzyb ma nam meblować życie w miasteczku? Może też zapytajmy publicznie posła Sosnowskiego co takiego zrobił przez kilkanaście lat dla Jabłonowa. Dla nich nie liczą sie mieszkańcy Jabłonowa i rolnicy naszej gminy. Dla nich najważniejsze, aby przy żłobie pozostał Górski i jego PSL-owska ekipa radnych.

Odpowiedz Cytuj
Wyborca 16-08-18 11:46

Przemysław Górski, burmistrz miasta i gminy Jabłonowo Pomorskie: - Będę ponownie prosił mieszkańców o głosy i o to, bym mógł dokończyć to, co udało się rozpocząć. Tak, będę kandydował - zapewnia. Zapytaliśmy, czy wie już o potencjalnych kontrkandydatach. - Na razie nie dotarły do mnie takie informacje - dodaje.

Odpowiedz Cytuj
Obatel 16-08-18 21:01

Obłuda i zakłamanie - "bym mógł dokończyć to, co udało się rozpocząć" Jedno można stwierdzić, że najbardziej co się udało to zadłużenie do niebagatelnej kwoty może chodzi o to, aby zwiększyć jeszcze zadłużenie i doprowadzić do komisaryjności miasta i gminy. Obstawi się niekompetentnym kolesiostwem partyjnym i nie tylko? Widzę, tu jako nadciagające czarne chmury nad Jabłonowem Pomorskim.

Odpowiedz Cytuj
PL 16-08-18 23:35

Dokończyć to co udało się rozpocząć? Masz tupet człowieku.dziwie się że możesz spojrzeć w lustro szkoda że wyprowadzjles się do Brodnicy i masz wszystko w dupie a Twoja matka musi patrzeć nam w oczy i się za Ciebie wstydzić....

Odpowiedz Cytuj
Mieszkanka 17-08-18 8:37

A zauważył ktoś jak pani radna Katarzyna ta od włosów wciska swoich na urzędy. Najpierw dziewczyna syna na fotografa w urzędzie potem Pan strażak z rodziny męża do zgm A teraz córeczka na staż do mgops. No brawo Pani Kasiu to się nazywa nie marnować czasu

Odpowiedz Cytuj
Dorwali się 17-08-18 9:33

Błyskotliwość Pani radnej Katarzyny jest taka, że już jako radna nie ma szans to trzeba rodzinkę zagospodarować po urzędach. Wszystko się odbywa za protekcją Burmistrza tak samo jak i w przybytku kultury, gdzie zatrudnione są dwie osoby można powiedzieć po cichu i ów Pani Dyrektor nie podaje do publicznej wiadomości nie dopełniając w ten sposób swoich obowiązków. Można powiedzieć jak Szanowna Pani od kultury zna przepisy ktoś powiedział, że ona nie musi? Tak to jest jak szara gąska weźmie się za kierowanie zespołem ludzkim. Proponuje się poduczyć z przepisów, a nie biegać w czasie godzin pracy do fryzjera byłoby to z pożytkiem dla wszystkich!
Takich rządów i protekcji to w Jabłonowie jeszcze nie było jest to bardzo dziwne zjawisko?

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://jablonowopomorskie.istrefa.com

istrefa gmina Jabłonowo Pomorskie | istrefa powiat brodnicki | istrefa kujawsko-pomorskie | istrefa Polska

Jabłonowo Pomorskie - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat brodnicki, województwo kujawsko-pomorskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 87-330


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem