Dziwne czasy z PSLu do PRLu

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 67 z 101

ONA 11-08-18 20:18

Ja uważam, że zatrudnianie do roboty w gminie i jej podległych firmach powinno być transparentne i dla każdego czytelne. Powinno ogłaszać sie publiczny nabór i odpowiednia komisja kwalifikacyjna , w skład której powinno się powoływać czynnik społeczny /przedstawiciel rady lub innych organów/. Jedynym kryterium muszą być kwalifikacje zawodowe i ogólny dobry poziom wiedzy samorządowej. Nie możemy się godzić z dotychczasową polityką kadrową, bo ona doprowadziła do zatrudniania dyletantów w niektórych wydziałach w UMiG. W budownictwie jedyną kompetentną osobą jest Pani Śmigowska zaś pozostali to nieuki w dziedzinie budownictwa i inwestycji. Potem wychodzą takie kwiatki jak zawyżane remonty, nieprawidłowe odbiory inwestycji i tym podobne. Musimy wybrać nowego i innego Burmistrza, po to by sprawdzić w papierach wyczyny Górskiego i jego ekipy. W końcu to nasze pieniądze są wydawane i musu nas obchodzić czy są wydane w zasadny i prawidłowy sposób.

Odpowiedz Cytuj
Mieszkaniec 12-08-18 11:00

Czy ktoś jest zorientowany jakie tereny w Jabłonowie Pomorskim będą rewitalizowane ? Suma pieniędzy przeznaczona na ten cel to (według linku UMiG)1.626.016ZŁ .Suma znaczna więc a czy efekt będzie cieszył oko?

Odpowiedz Cytuj
Do Mieszkańca 12-08-18 21:12

Pewnie żadne. Odnoszę wrażenie, że rewitalizacja Jabłonowa to kolejne populistyczne hasło pana Górskiego w celu zmanipulowania łatwo wiernego i naiwnego społeczeństwa Jabłonowa.

Odpowiedz Cytuj
Slawek 12-08-18 21:42

Jeszcze nigdy pracownicy urzędu nie niektórzy mieli tak złej opinii, przynajmniej niektorzy

Odpowiedz Cytuj
Szanuj 13-08-18 9:56

Pani Sławku, a czego się Pan spodziewał po tak podłym charakter... pięknej opinii, każdy z nich wypracowuje swój własny wizerunek! Szanuj ludzi, a będziesz także szanowany!

Odpowiedz Cytuj
UlWojskapolskiego 13-08-18 20:58

Ja zagłosuje na obecnego burmistrza jesli zrobi chodniki po drugiej stronie na osiedlu.

Odpowiedz Cytuj
ONA 13-08-18 21:46

A ja nie zagłosuję na obecnego Burmistrza i mojego radnego.To wielka pomyłka, którą popełniliśmy przed czterema laty. Facet okazał sie nieudacznikiem jakiego Jabłonowo nigdy do tej pory nie miało.Do syfu finansowego doprowadzili też obecni radni. Wszyscy oczywiście z pod znaku Polskiego Stronnictwa Ludowego.Takich "darmozjadów należy wyeliminować z życia publicznego.

Odpowiedz Cytuj
Slawek 14-08-18 22:03

A ja zagłosuje na obecnego Burmistrza chociażby dlatego, że musi dokończyć to co zaczął, no i oczywiście w tej kadencji już nie będzie mógł zganiac na poprzednika

Odpowiedz Cytuj
Do Sławek 14-08-18 23:02

Ale co dokończyć. Chyba zadłużanie Gminy.

Odpowiedz Cytuj
Gość 15-08-18 5:52

Sławku, zgadzam się z tobą i też zagłosuję na Górskiego. Musi chłopina jeszcze zatrudnić pozostałych swoich kolesi i przecie zbudować sobie własny domek na potrzeby rodzinki, która może kiedyś się powiększy. Najlepiej niech zaciąga dalsze kredyty, bo nie mieszka w Jabłonowie i "jego dzieci" nie będą ich spłacać. Zagłosujmy na radnych Górskiego, bo oni ustalą jemu pensję na odpowiednim, godnym poziomie / najlepiej pond 13 tys. na miesiąc/. Panie Przemku - niech tak dalej Pan robi. bo to społeczeństwo w Jabłonowie jest nieoświecone i zacofane. Taką gawiedzią można manipulować jak się chce. Niech Pan zatrudni też w Jabłonowie swoją Żonę i będziecie dojeżdżać jednym samochodem do roboty. Będzie to duża oszczędność. Tak trzymać, a będzie dobrze i następną 5 letnią kadencję ma Pan w kieszeni. Dobrze, że Pan pokazał gdzie jest miejsce w szeregu Pana Bobera i jego Żony. Ważniejszy przecież jest Pan Poseł Sosnowski i Pani D. Grzyb. Oni najlepiej wiedzą co dla Jabłonowa jest najważniejsze i "dużo dobrego zrobili dla tego środowiska"

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://jablonowopomorskie.istrefa.com

istrefa gmina Jabłonowo Pomorskie | istrefa powiat brodnicki | istrefa kujawsko-pomorskie | istrefa Polska

Jabłonowo Pomorskie - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat brodnicki, województwo kujawsko-pomorskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 87-330


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem