Dziwne czasy z PSLu do PRLu

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 62 z 173

Gość 31-07-18 21:09

No tak po zwalniał prawdziwych fachowców, a po zatrudniał swoich i nie ważne dla niego, czy to będzie ktoś z zerowym przygotowaniem na to stanowisko, ale ważne, że ma etat za dobrą kasę. Skutki zatrudniania bez konkursu oto typowy przykład. Tak więc mamy takie inwestycje za tak horrendalne pieniądze i w dodatku nie swoje, a gminne to czego można się spodziewać po "zielonych gęsiach". Niech najlepiej zatrudni jeszcze fryzjera do robienia kosztorysów budowlanych to na pewno będą dwa razy większe od tych jakie mamy teraz? Przecież obstawił się samymi fachowcami po jego myśli.

Odpowiedz Cytuj
Gość 01-08-18 18:37

Trzeba dobrze się przyjrzeć kto będzie wykonawcą tych prac ,kto wygra przetarg bo koszty wydatków są kosmosu i ciekawe jakie są koszty materiałów wykonawca zasadniczo bierze prace z materiałem więc koszty też są mniejsze ponieważ zakupuje materiały budowlane w hurtowniach i ma upusty. Co jest grane remonty za 850.000 zł to kosmos. Ludziom robią wodę z mózgu albo wyczuwają jaki będzie odzew. To sprawozdanie na Jablonowo com ma więcej takich kruczków dlatego tam jest wszystko mydło i powidło żeby się nie połapać.

Odpowiedz Cytuj
Gosc2 01-08-18 18:41

Dziś rano w radio słyszałem ,iż z woj. Kuj.-Pom . tylko dwie(2) gminy na czas dostarczyły protokóły suszowe do siedziby wojewody. Ciekawe czy nasza gmina zdążyła?

Odpowiedz Cytuj
Gość 01-08-18 19:59

Komisja ma 30 dni od dnia jej powołania przez Wojewodę na oddanie protokołów. Na stronie Jabłonowa jest informacja że Wojewoda powołał komisję 9 lipca br a zatem mają jeszcze trochę czasu. Warto by było zapoznać się trochę z przepisami i bieżącymi informacjami, a dopiero podpuszczac czytających tą stronę

Odpowiedz Cytuj
Gość 01-08-18 20:01

Całkowicie się z tobą zgadzam. BRAWO GOŚCIU

Odpowiedz Cytuj
Janek 02-08-18 14:24

Tu nie potrafią czytać ze zrozumieniem tylko byle chlapac

Odpowiedz Cytuj
Gość 3 02-08-18 14:28

Masz - gościu - rację iż komisja ma czas 30 dni na dostarczenie protokółu do wojewody . Nasza "ukonstytuowała się " 9.07 więc ma czas do 9.08. Tylko dlaczego wniosek o"powołanie komisji suszowej" wpłynął tak póżno do wojewody Kuj-Pom?

Odpowiedz Cytuj
Rolnik 02-08-18 14:38

Janek- jesteś wielki w swojej spostrzegawczości , ty nie tylko piszesz ale i czytasz ze zrozumieniem ,co widać słychać i czuć

Odpowiedz Cytuj
Zbycho 07-08-18 20:02

Coś się urwała dyskusja. Czyżby rodzina dyskutantów wyjechała na wakacje?

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://jablonowopomorskie.istrefa.com

istrefa gmina Jabłonowo Pomorskie | istrefa powiat brodnicki | istrefa kujawsko-pomorskie | istrefa Polska

Jabłonowo Pomorskie - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat brodnicki, województwo kujawsko-pomorskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 87-330


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem