Dziwne czasy z PSLu do PRLu

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 60 z 101

Jaca 27-07-18 8:20

Nie byli zaproszeni bo nie mieliście znajomości w radzie albo nie trzymacie burmistrzowi palca jak należy.

Odpowiedz Cytuj
Domyśl się 27-07-18 16:02

Z urzędu Obywatel Górski to zrobił sobie prywatny folwark.Jak można było zatrudnić dziewczynę / synową wójta z Osieka/ bez żadnych kwalifikacji do działu budownictwa, a w zamian za to Żona Górskiego dostała robotę w urzędzie gminy Osiek. To jest dopiero sk...syństwo, bo jak inaczej to można nazwać. Trzeba pogonić dziada tam gdzie pieprz rośnie i tam gdzie jego miejsce. Jestem przekonany, że PSL nie wystawi tego nieudacznika jako swojego kandydata na Burmistrza, bo by za dużo stracili jak będzie rozliczany ze swoich obietnic wyborczych i z tego jak nas przez cztery lata traktuje.Taki ktoś, który nie potrafi zarządzać ludżmi i ich poniża nie może być Burmistrzem, bo to tylko wstyd dla tych,którzy go na to stanowisko postawili.Gęby urzędnikom nie pozamyka i będziemy o Szanownym Panu Górskim głośno mówili co z niego za fachowiec i jaką posiada wiedzę z zakresu zarządzania Gminą. Dość poniżania i poniewierania pracownikami, bo jesteśmy normalnymi ludzmi, którym należy się szacunek.

Odpowiedz Cytuj
Rodzic 27-07-18 20:42

Moja córka również nie była zaproszona na żadną rozmowę kwalifikacyjną starała się wtedy o staż w wodociągach było to jakoś ponad 2 lata temu.. Dawno to było ale pamiętam, że osoba która była wtedy przyjęta miała takie samo wykształcenie jak moja córka. Pamiętam ze moja córka była wtedy zawiedziona że nie było żadnej rozmowy po prostu poszła po odbiór skierowania i pani jej powiedziała, ze ktoś inny został wybrany. Uważam, że żeby było sprawiedliwie powinien być zorganizowany jakiś konkurs i każda osoba powinna być zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną. I ogólnie UMIG powinien informować publicznie czemu akurat ta osoba została przyjęta na staż, a nie inna.

Odpowiedz Cytuj
DOrodzic 27-07-18 21:19

Eee tam tak było i będzie nawet jak zmieni się Burmistrza zawsze będą sobie zatrudniać wybranych na staż. Nawet jak by wszystkich zapraszali na rozmowę kwali to i tak wybiorą tego kandydata którego chcą i nie ma to znaczenia czy poinformują dlaczego wybrali tą osobę. Po prostu powiedzą, ze ta osoba wykazała się największą wiedzą czy coś w tym stylu. W tych czasach trzeba mieć plecy i to nie tylko do pracy w gminach. Nawet nie trzeba mieć wykształcenia bo prędzej zatrudnią osobę bez studiów znajomą kogoś niż osobę np po studiach.

Odpowiedz Cytuj
2468 27-07-18 21:41

To jest patola w czystym wydaniu. Jak młodzi ludzie, którzy ukończyli szkoły i złożyli wnioski o staż czują się, domyślając się, że staż można dostać tylko przez znajomości i proteksję. Jeśli było więcej chętnych do odbycia stażu, to trzeba było ich wszystkich zaprosić i dokonać w ich obecności losowania. Traf szczęścia zdecydował by kto będzie pracował. To była by sprawiedliwość w czystej postaci.

Odpowiedz Cytuj
Koszt 27-07-18 23:00
Gość :

Jaki był koszt niedzielnego festynu?

Gwiazda - 36,900 zł do tego koszt nagłośnienia - ok 15 tys. + scena - 5 tys. + ochrona 3 tys. = 54,900 zł o reszcie nie wspomnę, a niby był to Festiwal?

Odpowiedz Cytuj
Gosc2 28-07-18 9:29

Nie ma nic za darmo ,kto biedakowi zabroni bogato bawić się.

Odpowiedz Cytuj
Fanka 28-07-18 20:21

A mi się tam koncert bardzo podobał jestem fanką Bednarka. To był niesamowity dzień wszyscy się świetnie bawili.

Odpowiedz Cytuj
Paf 29-07-18 17:44

To ciekawe że Górski rzucił się na imprezę za taka kasę. Przecież wg niego Fuks tylko się zapozyczal by robić dla ludu koncerty ale widzę że i naśladować mistrza Fuksa Górski zaczyna i już mu drogie imprezy nie przeszkadzają - wiadomo wybory

Odpowiedz Cytuj
Obcy 29-07-18 18:52

Hipokryzja i głupota to dwie "cnoty", którym wierny jest Burmistrz Górski. Pamiętacie jak krytykował poprzednika za zadłużenie. Tymczasem podwoił długi zaciągając pożyczki na przysłowiowe pierdoły. Krytykował Fuksa za rozpasane Dni Jabłonowa. Tymczasem w roku wyborczym zafundował gwiazdę za ponad 50 tys. zł. Jak taki człowiek może patrzeć na siebie w lustrze przy goleniu ? Gdzie jego godność, poszanowanie samego siebie ? Stawiam tezę, że w ostatnim kilkudziesięcioleciu w Jabłonowie na stanowisku Burmistrza nie było nigdy takiego wielkiego nieudacznika, biorącego wielką kasę za kreowanie swojego wizerunku wśród mieszkańców. Zmiany, zmiany, zmiany to słowo, które każdy z nas musi zakodować sobie w swojej głowie.

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://jablonowopomorskie.istrefa.com

istrefa gmina Jabłonowo Pomorskie | istrefa powiat brodnicki | istrefa kujawsko-pomorskie | istrefa Polska

Jabłonowo Pomorskie - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat brodnicki, województwo kujawsko-pomorskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 87-330


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem