Dziwne czasy z PSLu do PRLu

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 6 z 173

Obłuda 22-03-18 21:47

Cyt. "Jestem głęboko przekonany, że uda nam się osiągnąć zamierzone cele, a przez to spełnić nadzieje i oczekiwania mieszkańców naszego Miasta i naszej Gminy, czego sobie i Państwu życzę, bo przecież zgoda buduje, a mieszkańcy Miasta i Gminy Jabłonowa Pomorskiego są najważniejsi - niech Bóg ma w swojej opiece." To są słowa Burmistrza jakie wypowiedział po ślubowaniu i zapomniał jednego słowa użyć niech Bóg ma "was" ......! Przemawia przez Górskiego zakłamanie, obłuda, nietolerancja do ludzi, którzy mają inne zdanie. Jak mógł się nie poznać na nim P. Bober przez tyle lat współpracując razem z nim, czyżby aż tak dobrze się kamuflował? Czy dobrze wiedział kogo proponuje na kandydata do wyborów, czy chciał się go pozbyć - to tego się nie dowiemy?

Odpowiedz Cytuj
Wyborczyni 23-03-18 9:09

Szanowni bywalcy tej strony. Jeżeli okaże się, że PSL zaproponuje na następną kadencję na Burmistrza Pana Przemysława Górskiego, to będzie oznaczało, że mają w nosie Jabłonowo, jego rozwój i dobro mieszkańców. Będzie do znak, że bawią się nami jak dzieci bawią się w piaskownicy zabawkami. Będzie to również osobista porażka Pana Bobera. To co zrobił jego uczeń wobec Niego, a więc podważanie godności i autorytetu Przewodniczącego Sejmiku Województwa Kujawsko-Pomorskiego nie powinno być nigdy zapomniane. Polityk, nie grający wspólnie w drużynie PSL musi zejść z boiska, bo psuje grę. Mam nadzieję, że działacze spod znaku Polskiego Stronnictwa Ludowego / partii z wielkimi tradycjami/ opamiętają się, puszczając na zieloną trawkę NAJWIĘKSZEGO SZKODNIKA , jakim jest obecnie panujący. Panowie, wznieście sie ponad partyjne podziały i wytypujcie na naszego Włodarza wspólnego kandydata. Uroda, wdzięk,samouwielbienie czy umiejętność pozowania do sesji zdjęciowych, nie mogą być argumentem oceny człowieka. Powinno się przede wszystkim liczyć najbardziej, co człowiek ma w głowie, co w życiu już dokonał, jaki ma stosunek do ludzi /nie tylko w kampanii wyborczej/. Tegorocze wybory samorządowe będą testem dla miejscowych notabli, na ile będą odpowiedzialnymi i rozsądnym obywatelami naszej Małej Ojczyzny.

Odpowiedz Cytuj
Mieszkaniec 23-03-18 10:07

Z tego co się orientuję kandydatem z partii P.S.L. na burmistrza Miasta i Gminy Jabłonowo Pomorskie będzie Przemysław Górski . Jak zachowają się wyborcy to już inna sprawa.

Odpowiedz Cytuj
Do mieszkaniec 23-03-18 13:46

Jeśli twoje info są z pewnego żródła to by oznaczało, że Bober nie ma nic do gadania w strukturach miejskich i powiatowych PSL. Wyhodował sobie na własne życzenie takiego drania i teraz ma za swoje. Pewnie uczeń próbuje ograć mistrza. Tak to w życiu bywa. To będzie schyłek kariery politycznej Pana Bobera, jeżeli te informacje się potwierdzą.

Odpowiedz Cytuj
Mieszkaniec 24-03-18 9:57

Właśnie miałem okazję zobaczyć propagandowa książkę burmistrza. Okazuje się że nasz "mistrz" wszystko robi sam jest wszechstronnie uzdolniony, że dziala biegle w kulturze, kościele itp.Stwierdzam że jest to człowiek ,który przypisuje sobie wszystko co się dzieje w gminie a w rzeczywistości anie robi nic oprócz picia kawy. Nasz burmistrz naprawdę potrzebuje dobrego lekarza psychiatry chociaż nie wiem czy w tym przypadku da się coś zrobić

Odpowiedz Cytuj
Jacek 24-03-18 10:08

Modli sie pod figurą a diabła ma za skórą to idealnie pasuje do gejowego i jego radnych .Jeżeli nasz burmistrz z radnymi są tak wierzący to niech się modlą bez poklasku i na pokaz.Wiem że takim występem zdobędzie część wyborców w beretach ale ci którzy potrafią myśleć logicznie będą wiedzieli po co to robi.

Odpowiedz Cytuj
Konstruktywny Krytyk 24-03-18 13:03

A dlaczego Burmistrz nie zaprosił mieszkańców Jabłonowa na Drogę Krzyżową , która ma się odbyć też w parafii św. Wojciecha w Jabłonowie Zamku. Czy to wydarzenie ma mieć mniej religijny i podniosły charakter.Burmistrz ciągle zapomina, że w naszym mieście są dwie parafie, i jako dobry gospodarz powinie traktować wszystkich równo a nie faworyzować tylko jedną parafię. A tak mamy Folwark Orwella w wykonaniu Pana Górskiego, w naszym mieście są równi i równiejsi. Myślę, że mieszkańcy Jabłonowa, którzy należą do parafii św. Wojciecha za 4 lata traktowania ich po macoszemu, powinni dać na jesieni Burmistrzowi czerwoną kartę.

Odpowiedz Cytuj
Zofia 24-03-18 20:40

Gdzie można znaleźć propagandę nazwaną programem Przemysława Górskiego, ktòrą bezczelnie rozpisał na 8 lat, w Swej pyszne, jakby był pewny dwóch kadencji. Sama dałam się nabrać na ten program wyborczy, zresztą jak większość jabłonowiakòw. Na szczęście nie tylko ja przejrzałam na oczy. Słyszałam, że powstaje jakiś ruch obywatelski, żeby wystawić kandydata bezpartyjnego.

Odpowiedz Cytuj
Ja sam 25-03-18 11:21

Burmistrz w wyborach będzie szedł po trupach i stosował będzie różne sztuczki, chwyty poniżej pasa na litość jako pokrzywdzonego tak jak robił to poprzednio. Nie będzie sobie podcinał gałęzi na której siedzi za 12 tys. miesięcznie, tylko może do niego nie dociera fakt, że dla niego rządy już się skończyły. Proponowałbym zarejestrować się w UP i szukać sobie pracy jako bezrobotny niech zobaczy co to znaczy być bezrobotnym i niech idzie na spędowisko do Urzędu jakie sam je wymyślił! Powodzenia Panie Górski może się załapie do uszczelek w Brodnicy na produkcję?

Odpowiedz Cytuj
Mieszkaniec 25-03-18 14:13

Do -ja sam- Oj naiwny jesteś wyborco. Nie wiem czy Górski bedzie w nastepnej kadencji burmistrzem czy też nie ale zapewniam Cię jeśli nawet nie zostanie marne są twoje marzenia aby stanął w kolejce w U.P. lub poszedl do pracy w uszczelkach. P.SL jest partią kolesi i nie zostawią go samemu sobie ,otrzyma dobrą ciepłą posadkę. Proponuję nie zajmujmy się zemstą, nienawiścią a zwykłą uczciwą kampanią . Popierajmy naszego kandydata który niedługo będzie widoczny.

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://jablonowopomorskie.istrefa.com

istrefa gmina Jabłonowo Pomorskie | istrefa powiat brodnicki | istrefa kujawsko-pomorskie | istrefa Polska

Jabłonowo Pomorskie - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat brodnicki, województwo kujawsko-pomorskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 87-330


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem