Dziwne czasy z PSLu do PRLu

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 58 z 101

Gość 23-07-18 19:29

Nowa pani fotograf to przyszła może synowa pani radnej fryzjerki

Odpowiedz Cytuj
Gość 23-07-18 19:37

Węzłem dziś na stronę Jabłonowa i na zdjęcia z ostatniej sesji i co zobaczyłem, burmistrz i przewodniczący komisji klęczą przed grobem Matki Karłowskiej.Dwóch największych przeciwników budowy pomnika. O zgrozo co tu jest grane?

Odpowiedz Cytuj
J-ak 23-07-18 21:44

Nic nie jest grane. To dwóch faryzeuszy i kłamców klęczy przed relikwiami Błogosławionej.To podłe i dwulicowe zachowanie obliczone na poklask wśród wyborców. Jak by trzeba było to by się nawet diabłu pokłonili.

Odpowiedz Cytuj
Do pseudo admin 24-07-18 0:05
Admin :

Tak sobie obserwuję, że w tym portalu wszystkie wypowiedzi odbywają się w tym jednym wątku w dodatku pod zupełnie NIC nie mówiącym tytułem. Robiąc tak powodujecie, że nikt z Google nie znajdzie informacji, które jak sądzę, chcielibyście rozpowszechnić. A nawet jeśli znajdzie, to przebicie się przez 57 (aktualnie) stron jest po prostu nie do zrobienia. W rezultacie tworzycie towarzystwo wzajemnej adoracji, a to, o czym dyskutujecie NIGDY nie wyjdzie poza ten krąg kilku osób, które tu piszą. Skończy się to tym, że jeśli kilku z was się wykruszy, to forum umrze zupełnie. Macie NOWY temat fotografa, a piszecie tutaj, zamiast założyć wątek pt. "Co z dotychczasowym fotografem". Naprawdę, to nie jest facebook, gdzie jest burdel i wszyscy wrzucają wszystko do jednego wora. No ale. Wasza sprawa. Piszcie sobie tu tak dalej w 3 osoby...

Admin tz. kto? Piszesz w imieniu Górskiego, bo widać to powiem, że jesteś w dużym błędzie. Z prawej strony coś tam pisze, że online? Pewnie za podziękowanie piszesz bzdury z przykazu od Górskiego, a może nie trzy tylko jedna będzie dla ciebie lepiej brzmiało!

Odpowiedz Cytuj
Do Burmistrza 24-07-18 19:32

Chciałbym się zapytać Pana Burmistrza jako stałego bywalca tego forum na jakiej podstawie i z jakich środków wykonano modernizację ul. Żwirki i Wigry skoro zadanie to nie zostało ujęte w budżecie na 2017 rok i czy w związku z tym Panie Burmistrzu nie doszło pominięcia litry prawa czyli złamania ustawy o finansach publicznych oraz ustawy o zamówieniach publicznych. Panie Burmistrzu jeżeli to możliwe proszę o żetelną odzpowiedź na nurtujące mnie pytania.

Odpowiedz Cytuj
Uczestniczka 24-07-18 20:52

Niedzielna impreza super poza prowadzącymi konferansjerkę trzeba mieć takie cos jak dobrą dykcję, jak zaczęła mówić owa pani to już nic nie można było zrozumieć. Teksty nieprzemyślane dużo i byle jak, a dodatkowo trzeba być osobą bardzo inteligentną i nie każdy takie coś potrafi robić. Powiało tu typową amatorszczyzną!

Odpowiedz Cytuj
Gość 25-07-18 0:19

Jaki był koszt niedzielnego festynu?

Odpowiedz Cytuj
Gosc1 25-07-18 7:38

Nie ma nic za darmo. A kto biedakowi, zabroni bogato bawić sie?

Odpowiedz Cytuj
O2 25-07-18 11:50

Nie rozumiem zarzutów że nie można pisać tutaj o działalności naszych radnych i Górskiego w kontekście różnych watkow. A dlaczego.?na Jabłonowo com są tylko gloryfikacje rządów nowego Pana że zdjęciami z każdej sytuacji dziwię się że nie z wc. Gdzie mamy podzielić się naszymi opiniami i zalami?. Nie wiem ilu jest piszących. Jak chce niech i Burmistrz pisze widać ma za dużo czasu w pracy

Odpowiedz Cytuj
Uczciwość, gdzie tu 25-07-18 15:28

Dni Jabłonowa, czy dziwna nazwa "Stacja Cooltura" przed to o co tu chodzi? A chodzi o to, że to nie Dni Jabłonowa tylko festiwal przeniesiony z Nowej Wsi do Jabłonowa i tu tkwi cała prawda. Dziwnym faktem jest to, że nie było przedstawianej twórczości z działalności tegoż Domu Kultury, gdzie Dyrektorem jest Justyna Prajs razem z prześwietną siostrzyczką zarządzając i jednocześnie będąc odpowiedzialną. Tak do końca to nie wie co ma tam robić jako Dyrektor, a na nauki to jest za późno takie rzeczy to trzeba wiedzieć obejmując ów stanowisko. Na imprezie były wnoszone butelki z piwem co jest zabronione ustawowo na masowych imprezach, to moje pytanie od czego są tam zatrudnione firmy ochroniarskie. Czyżby Pani Dyrektor zajmowała się siedząc na trawie robieniem zdjęć i nie dopowiedziała jakie są oczekiwania i jakie należą obowiązki w trakcie trwania imprezy firmy ochroniarskiej, czy nieznajomość przepisów o masowych imprezach tu zadziałała. Ochrona była na bramie wejściowej w ilości czterech osób, a wśród publiczności zero i dobrze, że nie doszło do jakiejś burdy butelkowej jak to się zdarza na masowych imprezach. Tak na marginesie, czy kultura posiada w ogóle jakiś statut działalności śmiem twierdzić, że nie? Czy wszystko odbywa się z doskoku i kto pierwszy ten lepszy? Ta działalność pokazuje to jaka jest obłuda, zakłamanie! Dodatkowym faktem jest to, iż Szanownego Burmistrz nie było na otwarciu tylko sobie wymyślił cyt."W godzinach popołudniowych Burmistrz Miasta i Gminy Jabłonowo Pomorskie Przemysław Górski, Dyrektor Centrum Kultury i Sportu Justyna Prajs oraz mieszkanka Jabłonowa Pomorskiego Wiktoria spotkali się z Kamilem Bednarkiem, aby wręczyć Jabłonowskie upominki oraz zaprosić wszystkich na Dni Jabłonowa." No przecież musiał w jakiś sposób zrobić sobie zdjęcia nie na rzekomych Dniach Jabłonowa to chociaż w kulturze! Pytanie jest takie, czemu zostały wmieszane Dni Jabłonowa w opisie, bo nie były to Dni Jabłonowa i nie bardzo wypadało otwierać Festiwalu? To w końcu co to było czeski film? A na pewno nie Dni Jabłonowa.

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://jablonowopomorskie.istrefa.com

istrefa gmina Jabłonowo Pomorskie | istrefa powiat brodnicki | istrefa kujawsko-pomorskie | istrefa Polska

Jabłonowo Pomorskie - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat brodnicki, województwo kujawsko-pomorskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 87-330


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem