Dziwne czasy z PSLu do PRLu

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 57 z 101

Gość 22-07-18 9:49

Obecnie będzie wybrany Burmistrz z Jabłonowskiej gminy ale "BIEDAK" czy on będzie miał czym rządzić. Długi,długi i jeszcze raz długi i z czego spłacać. Dlaczego nie podajesz do wiadomości publicznej faktycznych dochodów gminy oprócz środków ( 500 +, zaciągniętych OBLIGACJi, PLUS 300 ZŁ na KAŻDE dziecko szkolne,) DO GROMA TO SĄ ŚRODKI OD PAŃSTWA). Teraz się wszystkim za tyłki wezmą to się " pultunią " Przestań człowieku sobie przypisywać te środki jako dochody bo te pieniądze trzeba wypłacić rodzinom . Gminy dostały również środki na dodatkowe zatrudnienie ludzi na te zadanie , robotę zrobili z wypłatą 500+ pracownicy MGIOPS ciekawe czy dałeś im chociaż jakieś pieniądze czy so przykleiłeś do dochodów gminy. Dotacja na 500 + powinna być zaraz przekazane do MGOPS. W budżecie nie ma pozycji dotacja ( środki na 500 + teraz 300 zł na wyprawkę dla każdego ucznia)brak również wyszczególnienia w MGOPS. Wykazane jest zasiłki , alimentacja. Poleżą na koncie Gminy to już coś.Na pewno otrzymują w MGOPS w transzach Burmistrz to taki sam rozrzutnik jak ta jego Skarbnik żeby nie Państwa dotacje to przy takim zadłużeniu procentowe zadłużenie już by przekroczyło limit. Pan Zenek i Pani Bober wiedzą co jest grane z tym budżetem dlatego P. Zenek z sesji wyszedł bo go aż mdli jak na to patrzy W Radzie brakuje Szwajkowskiego, Perszkiego i Pni Bober oni pochodzą z różnych ugrupowań ale budżet czytają i wiedzą za czym głosują. Skarbnik wie ,że pozostali mało kto czyta budżet i jego zmiany. Podaje paragrafami. Nie pozwolili by aby im zamydlano oczy. Wtedy i pozostaliby radni może zaczęli myśleć. Zadufany w sobie od wielkiej boleści Burmistrzu zabieraj się i " wody z mózgu ludziom nie rób". Podobno masz wystartować jako niezrzeszony , lub może zmienisz partię to będziesz niewidoczny. Burmistrz to musi być człowiekiem dla ludzi .Jak widzę ogłoszenie o dyżurach Twoich to śmiać mi się chcę. Teraz od czerwca 2018 a gdzie byłeś przez 4 lat Ta Twoja "gwiazda" w sekretariacie jak chciało się wejść do Burmistrza to już od drzwi na zapisy a jak się zapisano to wyjechał Burmistrz służbowo. Gdybyś przyjmował ludzi na bieżąco to wiedziałbyś co ludzi gryzie.Są sprawy, że nie o wszystkim można rozmawiać z pracownikiem. W poniedziałki jak się siedzi na korytarzu pod Twoim biurem to tylko słychać jak drzesz się na ludzi. Po naradzie już dla interesanta Cię nie ma, Dyżury co to jest , kpina z ludzi co jesteś gościem w gminie, no tak w Sekretariacie Pani mówi , nie ma Burmistrza proszę się zapisać. Powtarzam się , ale szlag mnie trafia na to zakłamanie.Teraz będziesz miał czas ?. Drzwi otwarte są ale dla lizusów bo musisz być na bieżąco. Przez ciebie niepotrzebnie obrywają ludzie niewinni którym do pięt nie dorównujesz(wykształceniem i intelektem).

Odpowiedz Cytuj
Jaca 22-07-18 10:38

Nasz burmistrz to niedługo jak do kibla pójdzie to zdjęcia wstawi.Żenada.

Odpowiedz Cytuj
Mieszkanka 22-07-18 12:32
Mieszkańcy :

I bardzo dobrze że wydali na remonty. Bo poprzednia rada i burmistrz to umieli zrobić remont świetlicy w nowej wsi która zaraz się rozpadala też przez kolezenskie firmy Pana byłego kierownika od budownictwa. Nic nie robili na naszych ŚWIETLICACH sami my mieszkańcy musieliśmy robić. Kasy zawsze brakowało. Przepraszam jeszcze remont w budzuszewie. Tylko nie wiem po co skoro sołtys i jego rodzinka tylko tam rządzą. Czyli Nasz PIS i ich kolędy. Masakra.

Odniosę się do tych remontów "postaw się, a zastaw się" i tu moje pytanie, czy aż są tak potrzebne owe remonty za tak duże pieniądze skro się tam nic nie dzieje. Czym to jest uzasadnione przeprowadzanie tam remontów przy tak zadłużonej gminie, a spójrzmy prawdzie w oczy, a gdzie są przeprowadzane te remonty wszędzie tam, gdzie trzymają palec w czterech literach Burmistrzowi taka jest prawda! Lembark, Nowa Wieś to są te świetlice co wymagają remontów - Brawo! Za obecnego Burmistrza miało być tyle obiecanych i pozyskanych środków unijnych, że budżet pękał w szwach, aż nie wiadomo co z tym zrobić, a co się tu okazało to, że środki pochodziły jednak w całości z budżetu miasta i gminy. Jest stare powiedzenie, które się sprawdza chciałabym jeździć Mercedesem i to najlepiej najnowszą wersją, ale mnie na to nie stać i nie jeżdżę? Takie jest obecny tok myślenia Przemysława Górskiego Burmistrza Miasta i Gminy, co będzie, co się stanie i jak będzie dalej prosperowała gmina przy tak dużym zadłużeniu, bo mnie już tu nie będzie! Masakra, żenada jak kto woli?
Po drugie to zmienić sołtysa!

Odpowiedz Cytuj
OLA 22-07-18 19:38

A może ktoś wie, kto wykonywał adaptację mieszkania na świetlicę w Jaguszewicach ?

Odpowiedz Cytuj
Janek 22-07-18 20:57

Do mieszkanki. Ty tłuku Lembarg się pisze nie Lembark

Odpowiedz Cytuj
Gość 23-07-18 17:44

Ejjjj a co jest z fotografem dotychczasowym... wyrzucona z pracy? A ta nowa to tylko synowa fryzjerki?

Odpowiedz Cytuj
Anne 23-07-18 18:11

O jakiego fotografa chodzi?? kto został zwolniony???? Jaka synowa fryzjerki??? O kogo chodzi???

Odpowiedz Cytuj
Admin 23-07-18 19:22

Tak sobie obserwuję, że w tym portalu wszystkie wypowiedzi odbywają się w tym jednym wątku w dodatku pod zupełnie NIC nie mówiącym tytułem. Robiąc tak powodujecie, że nikt z Google nie znajdzie informacji, które jak sądzę, chcielibyście rozpowszechnić. A nawet jeśli znajdzie, to przebicie się przez 57 (aktualnie) stron jest po prostu nie do zrobienia. W rezultacie tworzycie towarzystwo wzajemnej adoracji, a to, o czym dyskutujecie NIGDY nie wyjdzie poza ten krąg kilku osób, które tu piszą. Skończy się to tym, że jeśli kilku z was się wykruszy, to forum umrze zupełnie. Macie NOWY temat fotografa, a piszecie tutaj, zamiast założyć wątek pt. "Co z dotychczasowym fotografem". Naprawdę, to nie jest facebook, gdzie jest burdel i wszyscy wrzucają wszystko do jednego wora. No ale. Wasza sprawa. Piszcie sobie tu tak dalej w 3 osoby...

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://jablonowopomorskie.istrefa.com

istrefa gmina Jabłonowo Pomorskie | istrefa powiat brodnicki | istrefa kujawsko-pomorskie | istrefa Polska

Jabłonowo Pomorskie - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat brodnicki, województwo kujawsko-pomorskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 87-330


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem