Dziwne czasy z PSLu do PRLu

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 52 z 173

Hypocrisy 16-07-18 14:41

Na ostatniej Uroczystej sesji Rady Miejskiej to widać, że jest PSL i reszta świata, a do tej drugiej zalicza się także Przemysław Górski. Do jakich paranoi jeszcze w tym mieście dojdzie za rządów tego Burmistrza otóż: podziękowania między innymi za wieloletnią i owocną pracę na rzecz Miasta i Gminy Jabłonowo Pomorskie otrzymali: Anna Berent - ciekawe za co?, za dodatkowe Dyrektorowanie i mieszanie w Kulturze za siostrzyczkę, Małgorzata i Piotr Małkowscy - tu za sprzedawanie kiełbaski na imprezach w Kulturaku ciekawe, czy posiadają aktualne książeczki zdrowia, Kamil Klonowski - Jeszcze nie skończył malować, a te podziękowania może za to, bo robi to charytatywnie - to sorry, Marcin Olszewski, Mirosława Laube - mamy tu dwie wybitne osoby, które są odpowiedzialni jako Radni za tak duże zadłużenie Jabłonowa w podnoszeniu rączek do góry! Żenada i profanacja - To się po prostu w głowie nie mieści.

Odpowiedz Cytuj
Mieszkanka 16-07-18 14:52

Czy widzieliście oświadczenia majątkowe naszych dyrektorow SP i Coolturaka. Nieźle.

Odpowiedz Cytuj
PiS 16-07-18 19:13

Na uroczystą sesję z okazji "DNI JABŁONOWA" przybyło wielu znakomitych gości, parlamentarzyści, Wójtowie, Dyrektorzy jednostek woj. oraz wielu znamienitych mieszkańców naszego Miasta i Gminy. To oczywiście żart, bo zaszczycili goście piątego sortu i jeszcze było ich tak mało, że daje to dużo do myślenia. Powodem absencji notabli na czele z Panem Ryszardem Boberem był brak akceptacji na poczynania Górskiego i jego parszywej trzynastki / wyjątek stanowi Pani Bober i Pan Śmigowski/. Mamy nadzieję, że to ostatnia sesja uroczysta z udziałem Górskiego i jego kompanów. O nagrodzonych szkoda gadać, bo większość z nich nie zasłużyła na podziękowania. Pytam - co Olszewski Marcin zrobił dla samorządu Jabłonowa ? Podziękowania dla Dyrektorki SP w Jabłonowie chyba za brak sali gimnastycznej dla dzieci. Przecież ta kobieta nie robi wolontariatu tylko bierze kasę za swoją robotę. Po sesji zafundowano obiad w nowej sali weselnej. Miał być tylko dla gości przyjezdnych / nie zaproszono nawet nas radnych/. Goście nie dopisali, Górski zaprosił wszystkich, którzy się nawinęli. Zapomniał o Pani Stanisławie z Buku Góralskiego - to straszne fo-pa.

Odpowiedz Cytuj
Ona 16-07-18 19:53

Jaki Burmistrz, tacy goście na sesji. Wszyscy wokół mają gdzieś takiego człowieka i takich radnych.W końcu poznali się na karierowiczu z jedynie słusznej chłopskiej partii.

Odpowiedz Cytuj
Mieszkanka 16-07-18 20:59

Nie zaproszono nas radnych czyli biedny zraniona i odrzucony nic nie robiący dla Jabłonowa tylko swojego getta Pan Zenon. Przykro mi. Może mileszewskie getto zrobi obiad dla Pana. A nie zapomniałam nie znoszą Pana.

Odpowiedz Cytuj
Mieszkańcy 16-07-18 21:00

Pani Bober a ona co dla nas zrobiła Pomnik z mężem żal.

Odpowiedz Cytuj
Ona 17-07-18 6:01

Pani Bober i Pan Śmigowski rozgryżli Przemasa i postawili się okoniem nie głosując za budżetem na 2018 rok.Na koniec kadencji mieli odwagę i co najważniejsze pokazali, że mają swoje zdanie. Lepiej póżno niż wcale zmądrzeć.

Odpowiedz Cytuj
Mieszkańcy 17-07-18 6:49

Natomiast za postawieniem pomnika pierwszy podnosił rękę Pan Z z Panią B. A to też zmarnowane niemałe pieniądze.

Odpowiedz Cytuj
Konstruktywny Krytyk 17-07-18 7:55

Zmarnowane pieniądze na pomnik napewno nieporównywalnie mniejsze niż zmarnowane pieniądze na oświetlenie hybrydowe pana Górskiego. To dopiero jest skrajna niegospodarność. Wkrótce szerzej o tym marnotrawstwie, co niektórym to dopiero wyjdą oczy.

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://jablonowopomorskie.istrefa.com

istrefa gmina Jabłonowo Pomorskie | istrefa powiat brodnicki | istrefa kujawsko-pomorskie | istrefa Polska

Jabłonowo Pomorskie - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat brodnicki, województwo kujawsko-pomorskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 87-330


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem