Dziwne czasy z PSLu do PRLu

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 51 z 173

Ona 15-07-18 13:14

Część z nich się troszeczkę zna na finansach. Problem w tym, że w rozmowach prywatnych mówią.że Górski doprowadził nas do skraju bankructwa, a pomiomo to głosują za kolejnymi kredytami. Takich ludzi to ja nie mogę zrozumieć. Jest tylko jedno wytłumaczenie, że boją się Górskiego, który ich nazwisk nie umieści na listach wyborczych w kolejnych wyborach do rady. To ludzie o marnej reputacji i bez swojego zdania. W głowach zamiast mózgu mają sieczkę. Do tych mało rozgarniętych nie mam pretensji, ale ci z wykształceniem wyższym obnażają swoje pustkowie w głowie. Powinni się wstydzić, chodząc ulicami Jabłonowa. Dla marnych paru srebrników sprzedali swoją duszę jakiemuś człowieczkowi rodem z Mileszew. Cekawa jestem czy tak postępują w codziennym życiu prywatnym i w kręceniu interesów.

Odpowiedz Cytuj
Mieszkanka 15-07-18 13:42

Masz rację mogę zrozumieć tych co są pierwsza kadencje. Ale ci co siedzą po 15,20 lat to trochę kiepsko. Zawsze myślałem że pan Z. S SIE ZNA

Odpowiedz Cytuj
J-ak 15-07-18 16:46

Zdziwko bierze jak Gaczyński Mirosław na sesjach głosuje za braniem pożyczek. Gościu ma w posiadaniu ok.100 ha ziemi i swój majątek w całości szacuje na ok. 5 mln złotych. Pewnie dochodził do takiej fortuny przez wiele lat, czyli ma poukładane w głowie. Gość wykształcony, poważny podnośi na sesjach łapy do góry za Kolejnym budżetem, na którego realizację trzeba zaciągnąć 10 mln złotych kredytów. Jak tak można się zeszmacić dla paru stówek diety. Jeszcze wieści gminne donoszą, że będzie na liście kandydatów do rady od Górskiego / wśród parszywej trzynastki dotychczasowych radnych/ Gdzie ten gość ma swój honor. Powinien spalić się ze wstydu przed swoimi wyborcami.

Odpowiedz Cytuj
Obcy 15-07-18 17:29

Jak wydaje kasę u siebie w gospodarstwie to myśli ekonomicznie bo to jego kasiora. Jak głosuje za uchwałami autorstwa Górskiego to myśli o tym jak sponiewierać nasze wspólne samorządowe pieniądze /bo to nie jego/. Boże, ale to hipokryta, a co gorsze to takich jak on jest w radzie chyba ze 12 lub 13 sztuk.

Odpowiedz Cytuj
Obcy 15-07-18 18:13

A ten Mikulicz co jest prawą ręką Burmistrza to ma duży sklep z częściami rolniczymi i jakoś to mu się opłaca i z tego żyje. Jako radny jest kiepskim fachowcem od finansów. Jego najmocniejsza strona to uprawianie lizusowstwa wobec Górskiego. Jest codziennie w gminie na spowiedzi u Górskiego. Dmuchają w jedną trąbę.

Odpowiedz Cytuj
Gość 15-07-18 21:04

Radni bez honoru i własnych ambicji, jeszcze im mało tej błazenady i mają czelność startować w następnych wyborach. Jak to może woda spustoszyć mózg ciekawe, czy ludzie nie zaczną na nich pluć, bo na co innego nie zasługują. Śmiało można powiedzieć, że jest to najgorsza rada jaka mogła się przytrafić w Jabłonowie, a o Burmistrzu to już nie wspomnę nie ma takiego słowa. I ziemia takich ludzi jeszcze nosi, przypuszczam iż rodem z Mileszew robi to celowo znając jego podłość i dodatkowo głupiznę z jakiej już zasłynął.

Odpowiedz Cytuj
Gość 16-07-18 6:47

O burmistrzach piszą, o sekretarz piszą, o pracownikach też, o czterech radnych też, zostały trzy panie radne i ośmiu panow radnych może tak o nich też coś napiszecie, jesteśmy bardzo ciekawi waszego zdania o pozostałych. Jeśli mają startować warto wiedzieć wiecej

Odpowiedz Cytuj
PiS 16-07-18 14:13

Wszystko w swoim czasie. O każdym radnym, który będzie startował z listy Górskiego, o ich "osiągnięciach" dowiecie sie w szczegółach. Będzie to ciekawa lektura jakie mają powiązania koleżeńsko-partyjne i co zrobili dla środowiska w ostatnich 4 latach. Wyborca musi mieć informacje, by świadomie zagłosować w lokalu wyborczym.

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://jablonowopomorskie.istrefa.com

istrefa gmina Jabłonowo Pomorskie | istrefa powiat brodnicki | istrefa kujawsko-pomorskie | istrefa Polska

Jabłonowo Pomorskie - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat brodnicki, województwo kujawsko-pomorskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 87-330


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem