Dziwne czasy z PSLu do PRLu

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 5 z 187

Obserwator 22-03-18 10:18

Uważam, że osobą, która mogłaby a nawet musi posprzątać ten samorządowy bałagan, niegospodarność i marnotrawstwo publicznych pieniędzy w wykonaniu obecnego Burmistrza jest nie kto inny jak pan Ryszard Bober. Dlaczego pan Bober?. A no dlatego, ponieważ to pan Bober poniekąd współodpowiedzialny jest za patologie i absurdy, które toczyły się przez jabłonowski samorząd za rządów pana Górskiego. Bo to właśnie pan Bober „stworzył”, wypromował , firmował swoim nazwiskiem i wreszcie wsadził na stanowisko Burmistrza pana Górskiego, co po czasie w kontekście lokalnej polityki okazało się pewnie Jego życiowym błędem i ogromną polityczną porażką. Uważam też, że jeśli pan Bober chce zachować twarz przed mieszkańcami Miasta i Gminy Jabłonowo Pomorskie i ma odrobinę honoru powinien w tegorocznych wyborach darować sobie Samorząd Województwa i poważnie z pełną odpowiedzialnością pomyśleć o kandydowaniu na Burmistrza Jabłonowa Pomorskiego, bo ma wobec nas mieszkańców do spłacenia pewien kredyt zaufania a po swoim byłym asystencie a obecnym Burmistrzu kredyt bankowy w wysokości 21,5 mln złotych. No to może niech napiszą inni co o tym myślą.

Odpowiedz Cytuj
Gosc 22-03-18 11:46

Popieram obserwatora w 100%. Tylko pan Bober niech naprawi to co jego uczeń spieprzył . A pan Przemysław do teatru ,ma zdolności aktorskie.

Odpowiedz Cytuj
Pytanie 22-03-18 17:01

Pytanie, czy w Jabłonowie jest pisane, że musi rządzić PSL, chyba nie! Jako PSL to się nie sprawdziło w rządzeniu i tu może inne partie mogłyby startować do wyborów lub osoby bezpartyjne. Pan Bober to tu nic mądrego nie wymyśli?

Odpowiedz Cytuj
Jan 22-03-18 17:41

Rządzić mają kompetentni, wrażliwi, uczciwi ludzie, nie istotne z jakiego ugrupowania. Burmistrz bezpartyjny byłby jednak najlepszym rozwiązaniem, wiadomo z jakich powodów.

Odpowiedz Cytuj
Mieszkaniec 22-03-18 18:41

Zgadzam się powinna to być osoba nalepiej bezpartyjna i z pomysłem na naszą małą Ojczyznę. Wiadomo , że nie będzie jej łatwo poprawić to co zrobił pan, który nadał sobie tytuł osobowości roku(nie wiem za co , ile trzeba mieć pychy w sobie i jak malo logiki , żeby wystartować w takim konkursie wiedząc , że nic wyjątkowego się nie zrobiło).Oczywiście winę za taki stan finansów ponoszą wszystkie osoby bez kompetencji, ktorymi to nasz burmistrz obstawia wraz z większością rady. Potrzebne sa więc duże zmiany mam nadzieję , , że znajda się chętne osoby.

Odpowiedz Cytuj
Jan 22-03-18 19:02

Pomysł jest banalnie prosty, kompetencja etc. O czym pisałem. Osobowość roku, to kpina. W kujawsko-pomorskim zamieszkuje 400 tys. ludzi. Ile ten Pan nazywany Burmistrzem zebrał? Jak dla mnie Osobowość niestety nieudacznika. Jego program wyborczy to jak obiecanie gruszek na wierzbie. Jak jabłonowiacy mogli dać się tak omamić takiemu żòłtodziobowi. Trudno, będzie czas, przebudzenia. Ludzką rzeczą jest się mylić.

Odpowiedz Cytuj
Do Jan 22-03-18 19:26

Panie Janie drobna poprawka. W województwie Kujawsko-Pomorskim zamieszkuje ok. 2,09 miliona ludzi. A na pana Górskiego jako "Osobowość Roku " z tego co pamiętam oddano niewiele ponad 200 głosów. Stosunek ilości głosów które otrzymał do ilości głosów, które potencjalnie mógł otrzymać jest nokautujący oczywiście pana Górskiego. Liczby mówią same za siebie.

Odpowiedz Cytuj
1234 22-03-18 19:45

Każdy kandydat na Burmistrza Jabłonowa będzie lepszy od obecnego klauna politycznego. Najlepiej jednak, aby znalazła się osoba nie powiązana ze środowiskami politycznym, najlepiej z naszego środowiska. Przecież Miasto i Gminę zamieszkuje sporo osób wykształconych i myślących kategoriami ekonomicznymi. Trzeba też wymienić obecnych radnych, bo to oni przyklepali pobory Górskiemu i ślepo głosowali za uchwałami dotyczącymi finansów publicznych. Czas na nowe nieograne twarze, a "starzy działacze na zasłużony odpoczynek ". Pokładam nadzieję w młodych ludziach.

Odpowiedz Cytuj
Jan 22-03-18 20:24

Jest w tym patologicznym okresie samorządu, kwestia zatrudniania, awansowania, traktowania petentòw. Traktowanie inicjatyw obywatelskich. Nigdy tak w tym urzędzie nie było. Podobno BURMISTRZ ma służyć nam mieszkańcom.Mam nadzieję, że odwiedza nas te stronki i jeszcze zdąży pójść po rozum do głowy, czego mu życzę.

Odpowiedz Cytuj
Pomorska 22-03-18 21:42

Osobowość Roku w przypadku przedstawicieli Jabłonowa jest tylko na poziomie powiatu brodnickiego, tak dla sprostowania. Prawdziwi wygrani województwa mieli po kilka tysięcy głosów.

www.pomorska.pl/wiadomosci/torun/a/gala-osobowosc-roku-2017-w-toruniu-zwyciezcy-odebrali-statuetki-i-nagrody-zdjecia,13030326/

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://jablonowopomorskie.istrefa.com

istrefa gmina Jabłonowo Pomorskie | istrefa powiat brodnicki | istrefa kujawsko-pomorskie | istrefa Polska

Jabłonowo Pomorskie - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat brodnicki, województwo kujawsko-pomorskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 87-330


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem