Dziwne czasy z PSLu do PRLu

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 48 z 173

On 14-07-18 17:16

Do Gość już za poprzednikow był jeden nieudaczników od placów zabaw co zamiast konserwowac obracal Jabłonowski lafiryndy

Odpowiedz Cytuj
Gość 14-07-18 17:28

Fajnie ,że piszemy merytorycznie na tematy bolące wyborców opierając się na argumentach. Czas się przyglądać radnym gminnym i powiatowym łącznie i temu z Bożej Łaski Burmistrzowi. Przed swoją kadencją zwalał na wszystkich jaki to był pokrzywdzony jak mu przed wyborami przeszkadzano , opluwał PIS a kiedy oni byli w samorządzie może jedną kadencję była jedna osoba.Nie ważne kto rządził ważne co teraz się dzieje każdy nowo wybrany Burmistrz a jeszcze do tego która ma większość w radzie zakichanym jego obowiązkiem jest (Panie Górski) jest wypełniać swoje obowiązki dla dobra gminy a nie brać grubą kasę za co bo nie wiadomo bo obecnie to tylko udało się Panu dobić gminę w DŁUGU i zagwarantować pracę obcym. Co z Panem Kierownikiem Zakładu Komunalnego podobno biedak uległ kontuzji a może zbiera żniwa za poprzedniego Kierownika
na którego szybko znalazłeś paragraf aby go zdegradować aby zagwarantować posadkę emerytowanemu mundurowemu.Nawet Ci przeszkadzała sprzątaczka osoba samotnie wychowująca córkę i następna protegowana .Przygotuj się dobrze na spotkania przedwyborcze - wiejskie i w Jabłonowie bo będzie bardzo gorąco od zadawanych pytań. Nie myśl sobie ,że będziesz blefował nie będziesz miał popleczników. Pan Buchalski powiatowy jest radnym powiatowym chyba CZWARTĄ jak nie dalszą kadencję i co zrobił dla gminy dla Brodnicy tak bo dali pieniądze na szpital z tak ZRUJNOWANEJ gminy . Tak duże dodatkowo pieniądze jako radny powiatowy zarabia a ciekawe czy potrącali mu z wynagrodzenia w gminie za nieobecne w pracy wyjazdy na posiedzenia Rady w powiecie . Warto wejść w oświadczenia majątkowe i policzyć dochody z diet . Górski Kucharskiego trzyma chociaż Buchalski dla niego to wróg nr 1 ale radny, to może mu skoczyć.
Chroni go immunitet radnego dlatego musi się kimś podpierać bo Buchalskiego nie poprosi i nie pokaże mu ,że być Burmistrzem to niewypał i pomyłka dla Pana Panie Burmistrzu .

Odpowiedz Cytuj
On 14-07-18 17:46

Do Gość. Jednak jesteś głupi bardzo głupi. Pełniąc mandat radnego pracodawca ma obowiązek go zwalniac z pracy na czas spotkań rady

Odpowiedz Cytuj
Gość 14-07-18 18:14

Nie musisz tak nisko upadać i wyzywać od głupich bo to świadczy o Tobie (można nie wiedzieć) więc przepraszam i dziękuję za wyjaśnienie.

Odpowiedz Cytuj
On 14-07-18 18:51

Co do zgkim masz rację miasto jest bardzo brudne, zaniedbane

Odpowiedz Cytuj
Ona 14-07-18 18:52

Do Gość.
To najpierw się dowiedz, a potem pisz.

Odpowiedz Cytuj
Do Pani M. Ani 14-07-18 20:16
Matka Ania :

Do Analiza Ckis
Moze masz rację, że są tam osoby które nic nie robią. Może osoby od śpiewu nic nie robią. Może mają trzech pracowników gospodarczych. Może specjalista od kadr na dziwny tytuł ale moje dzieciaki najbardziej lubią zajęcia z Panem Marcinem. Zresztą po zdjęciach z wakacji widać, że mnóstwo dzieciaków uczęszczało w zajęciach. Zresztą pracuje on tam chyba już z dziesięć lat i zawsze mial podejście do dzieci. Możecie pisać co chcecie ale ja go będę broniła.

Odezwała się matka Teresa z Kalkuty, a czy Szanowna Pani wie o tym jaki to jest wspaniały p. Marcin, który wypowiadał takie słowa cyt. "te bachory" to mam pytanie do jakich zaliczy Pani swoje. Takie coś to już dyskwalifikuje osobę do pracy z dziećmi i gdzie tu przygotowanie pedagogiczne. A czas zatrudnienia nie ma tu nic do rzeczy, a może o całe dziesięć za długo?

Odpowiedz Cytuj
Matka Ania 14-07-18 20:47

Teraz to każdy może napisać że mówił to czy tamto. Nie wierzę i mam do tego prawo. Moje dzieci są zadowolone i to jest najważniejsze. Nadal będę go broniła. Wiem że dzieci potrafią dać w kość. A on nadal je lubi i potrafi zaplanować im odpowiednie zajęcia. Niektórzy po uzyskaniu tytułu mgr do pięt mi nie dorastają. Zresztą po zdjęciach i ilości dzieci na zajęciach widać.

Odpowiedz Cytuj
Marek 14-07-18 20:51

Nie wiem o co chodźi ale raczej lata pracy w danej dziedzinie pomagają. Nawet bardziej niż wykształcenie. To że ktoś nie jest mgr to nie znaczy że jest gorszy. Może nie jest wymagane mieć wykształcenie wyższe. W urzędzie też przyjmują bez.

Odpowiedz Cytuj
Były uczestnik zajęc 14-07-18 20:55

Czy świetlica w Mileszewach to działa a jak tak to kiedy

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://jablonowopomorskie.istrefa.com

istrefa gmina Jabłonowo Pomorskie | istrefa powiat brodnicki | istrefa kujawsko-pomorskie | istrefa Polska

Jabłonowo Pomorskie - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat brodnicki, województwo kujawsko-pomorskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 87-330


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem