Dziwne czasy z PSLu do PRLu

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 46 z 187

Edziu 14-07-18 1:05

No i huczny program "dni Jablonowa" który jest tak krótki i śmieszny że jednym tchem wymienisz wszystkie wydarzenia. Szopka zalosna

Odpowiedz Cytuj
PiS obnaża prawdę 14-07-18 7:11

Górski jako Burmistrz jest równoznaczne z Polskim Stronnictwem Ludowym. Popieram w pełni poprzedniego forumowicza, który napisał, że obecny burmistrz niue powinien kandydować na następną kadencję, jeżeli przed społeczeństwem Jabłonowa nie rozliczy się z zaciągnietego długu i pokaże w jaki sposób zamierza go spłacić. Gościu jest na straconej pozycji. To samo dotyczy obecnych radnych, bo to oni podnosili łapki w górę i przyklepywali uchwały zwiększające zadłużenie. Są współwinni tak kiepskiej sytuacji finansowej gminy. Jeżeli kierownictwo PSL z powiatu brodnickiego i miejscowe struktury wystawią Przemysława jako kandydata na następną kadencję to będzie oznaczało, że mają w d..pie mieszkańców Jabłonowa i ich problemy. Nie możemy dopuścić, by "STARE GRZYBY" z Brodnicy i ich spółka meblowały nam życie w Jabłonowie. Czas na zasadnicze zmiany osobowe w samorządzie Jabłonowa dla dobra ogółu, a przede wszystkim naszych dzieci.Są przecież w Jabłonowie i poszczególnych sołectwach mieszkańcy, którym leży na sercu dalszy rozwój Miasta i Gminy. Musimy przekonać swoich najbliższych, że czas radnych zasiadających "całe życie w radzie' minął bezpowrotnie. Na koniec moich przemyśleń stawiam tezę, że największymi szkodnikami po za Górskim są MIKULICZ / przewodniczący komisji finansów/ i KAMIŃSKI / przewodniczący RM/. To oni firmowali zadłużenie i są za nie odpowiedzialni. W rozmowach prywatnych większość radnych wstydzi się tego co przez ostatnie lata robili / podobno bali się GÓRSKIEGO/. Takie opowieści świadczą przeciwko inm, bo nie maja kręgosłupa moralnego, a tym samym swojego zdania. To dyskwalifikuje ich z uprawiania polityki. Im bl;iżej do wyborów, wtedy opiszemy osiągnięcia i powiązania koleżeńsko - partyjne każdego z obecnych radnych, a także społeczeństwo musi wiedzieć jakiej są orientacji seksualnej / jak sami do tego sie nie przyznaja/.

Odpowiedz Cytuj
Wyborczyni 14-07-18 8:01

Jeszcze trzeba pokazać osiągnięcia Radnych powiatowych, co oni zrobili dla naszej gminy dobrego. Są to Pani Jarzembska Marzena / pobrała diety w ostatnich 3 latach z powiatu na kwotę ok. 36 tys. zł/. Drugim radnym jest Pan Buchalski / pobrał diety radnego na kwotę ok60 tys zł przez 3 lata/. Jarzembska ma większą dietę roczą z powiatu jak swoją rentę. Buchalski po za tym, że jest radnym powiatowym to pracuje w gminie jako sekretarz, prowadzi zakład naprawy samochodów, jest wełaścicielem myjni samochodowej, wynajmuje lokal na przychodnie i coś nowego jeszcze buduje. Kiedy on ma czas na sen i odpoczynek ?

Odpowiedz Cytuj
PiS obnaża prawdę 14-07-18 8:51

Radni powiatowi to też reprezentanci PSL. Czas już najwyższy, by podziękować działaczom tej zawsze słusznej partii. W okresie powojennym razem z PZPR rządzili ludzie z ZSL-u. Póżniej partia sie przefarbowała na PSL i od kilkudziesięciu lat współrządziła Polską. Najpierw z SLD, póżniej z PO. Im nie przeszkadzało nigdy z kim, Ważne,że przy korycie i stołki dla swoich. Tak się nachapali wielu tysięcy ha ziemi od skarbu państwa. Mówię o działaczach tej partii. Oczywiście robili to w majestacie prawa.

Odpowiedz Cytuj
Gość 14-07-18 9:13

Wracam jeszcze do tego zadłużenia gminy nie mogę się pogodzić z tym , że radni podnoszą paluszki podczas głosowania bo się boją Górskiego. Przecież to on funkcjonuje dzięki nim wystarczy , że absolutorium to nic innego jak zatwierdzenie wykonania budżetu za rok miniony zostaje nie udzielone i pozamiatane. Tylko jak się przyklepuje wszystkie zmiany do budżetu w ciągu roku no to głupio teraz pokazać gdzie raki zimują, ale lepiej póżno niż wcale i brnie się coraz głębiej. Zgadzam, że wystawił go PSL ale na forum naszej gminy dyscyplina
partyjna już dawno nie działa. Przed wyborami latał po wsiach i mieście namawiał aby startowali z jego partii.Powinna również z nim wyjaśnić jak planują wyjść z tego długu, Skarbnik Gminy przecież wszędzie mu towarzyszy.Ja to cienko widzę 5 lat zamrożony budżet bo skąd pieniądze na spłatę. Lepiej niech nie gada do ludzi co zrobił tylko jak z tego wyjść.Drogi jedne burzy drugie robi a co z ul. Główną, Sikorskiego. Przyszły rok " kiełbasa przedwyborcza" ,ludzi nie nabierzesz
Powiat ? nie zganiaj przecież miałeś takie wpływy w powiedzie poznali się tam też na Tobie burmistrzu. Zacznij politykować od podstaw bo Burmistrz to za wysokie progi , kucharskiemu się obrywa ale bez niego już po roku byś padł ze swoją wiedzą. Gdzie sam podejmujesz decyzje to skutki prawie 22 mln zł długu jak ty możesz spać i uśmiechać się głupio do ludzi (wyborców)którzy Ci ZAUFALI . Wstydziłbyś się, powinieneś p r z e p r o s i ć wyborców , radnych pracowników że ich zawiodłeś . Będzie coraz więcej takich wpisów bo na to zasłużyłeś i to jest prawda. Nie wyżywaj się na ludziach tylko sam się podaj do dymisji bo czas.

Odpowiedz Cytuj
Ona 14-07-18 13:15

Do PiS obnaża prawdę.
Wole PSL niż patologie PiS. Ja pracuje za 2400 brutto a patologia tyle wyciąga z dxieciorobstwa. I my musimy ich utrzymywać. Widzisz te zachlane mordy pod sklepem. PiS tylko zwiększy patologie i tyle. A nam podnosi podatki i ceny paliw.

Odpowiedz Cytuj
Gad 14-07-18 13:17

A co zrobił PiS dla Jabłonowa. Wielkie zero czyli nic.

Odpowiedz Cytuj
Mieszkańcy 14-07-18 13:53

Ta rada i ten burmistrz to cały czas splacaja dlugi poprzedniego burmistrza i przewodniczącego ówczesnej rady.

Odpowiedz Cytuj
Rozum 14-07-18 13:54

Na zdrowy rozsądek, jak
PIS miał cokolwiek zrobić ,skoro nigdy nie rządził jabłonowskim samorządem. Od 30 lat Jabłonowem rządzą postkomuniści z PSL-u i ich sympatycy. Taka jest prawda.

Odpowiedz Cytuj
Nowa Wieś 14-07-18 13:55

Masz rację nie zrobili nic oprócz lokomotywy, osranego parku, sypiącej się osady wojow. Oraz pięknego pomostu nad jeziorem.

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://jablonowopomorskie.istrefa.com

istrefa gmina Jabłonowo Pomorskie | istrefa powiat brodnicki | istrefa kujawsko-pomorskie | istrefa Polska

Jabłonowo Pomorskie - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat brodnicki, województwo kujawsko-pomorskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 87-330


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem