Dziwne czasy z PSLu do PRLu

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 44 z 173

Gość 09-07-18 9:26

Z-ca Kucharski ma więcej wiedzy i kultury jak Górski. Wyrzucanie ludzi z pracy .czy wyrzucanie na emeryturę to nic innego jak polecenie służbowe " nie jesteś ze mną to znajdę paragraf aby się Ciebie pozbyć" Ten człowiek zanim na Burmistrza ponownie wystartuje to powinien najpierw skończyć studia "kulturę i sztukę" ,bo jak się widzi taką sztukę a wizerunkowo w kulturze, ogładzie, postępowaniu to mu bardzo dużo brakuje. Kiedy pracował w Urzędzie i zaczął się piąć żeby pokazać się Pani J.T. byłej nauczycielce którą nie cierpi a dziś się do niej przykleja bo wierna jest partii dominującej , to możecie wyciągnąć wnioski. Nigdy bym nie pomyślała, że to jest tak "dwulicowy człowiek". Kiedy kosztem ludzi przestanie przyjmować do Urzędu swoich. No tak ale jego połowa poszła do Osieka do Gminy no to trzeba oddać jedno w Jabłonowie. Obraża byłego Burmistrza ale żeby mu dorównać w inteligencji obyciu z charakterze to człowiek się rodzi .

Odpowiedz Cytuj
Gość 09-07-18 9:59

Czytam jaki ten Burmistrz wspaniały człowiek "zapytajcie ludzi pracujących" kto to jest ca za " LIZUS" jak się wejdzie do Urzędu to ludzie boją się własnego cienia .Przecież po takim przesiewie to jest zwykły mobing , despotyzm z tabletkami w rękach . Dziwię Ci się Przemku ale niedługo, bo ludzie Jabłonowa nie są "gęsiami" i swój rozum mają a motto w ekspoze takie było górnolotne. Obłuda , kłamstwo i rozczarowanie.Powinni Cię za to wszystko podsumować. Uważaj bo od tego samouwielbienia aż spuchłeś. Jak zobaczyłam to wszystko to krew mnie zalewa jak można być takim człowiekiem. Coś ty zrobił w tej kadencji bardziej zadłużyłeś gminę gdzie te pieniądze z UE a tak opluwałeś Fuksa z czym wyszedłeś do młodych wykształconych ludzi nawet nie dałeś nikomu pracy w UGiM tylko obcym z poza Jabłonowa. Po to przyszedłeś na to stanowisko?
Wstyd mi za Ciebie, bo tak Cię popierałam . WYBORY TUŻ TUŻ!!!

Odpowiedz Cytuj
Gość do On 09-07-18 15:03
On :

Pozbył się fachowców. Ha ha ha kogo? Jednego Pana od śmieci, fotografa i Pana od budownictwa. No fachowcy.

Górski pozbył się fotografa, a co zrobił z polecenia nakazał zatrudnić w przechowalni i przybytku kultury Panią jako "animatora kultury" od kreowania własnego wizerunku Burmistrza na stronach internetowych wiadomo gdzie!, bo promocją miasta i gminy nie można tego nazwać. Po okresie 3 lat, bo tak stanowiły przepisy, iż nie można było utworzyć takiego samego stanowiska. Dziwnym zbiegiem okoliczności owa Pani pracuje już w UMiG, tylko ciekawe na jakim etacie i z jakim angażem. Natomiast Pana w Referacie Budownictwa wiadomo o kim piszę po pierwsze co zrobił, z kierownika zdegradował na zwykłego urzędnika tego referatu, a dla czego?, bo ów Pan budowlaniec powiedział o jedno słowo za dużo - mianowicie za cytuje. "Jak Pan Burmistrz nie zna się w tym temacie i przepisach to niech nie dyskutuje i nie zabiera głosu." A więc Burmistrz Przemysław Górski napiszę z imienia i nazwiska, aby czasami nie próbował winy z rzucić na kogoś innego i tak się bardzo oburzył, że zrobił tak jak opisałam/em. Pan budowlaniec posiadał takie wykształcenie, technikum budowy mostów i inżynier budownictwa z wszelkimi uprawnieniami budowlanymi. A teraz to mamy Pana po ekologii na jego stanowisku jakoś nie widzę tu spójności z budownictwem, a o Pani "Zastępcy kierownika" to już nie wspomnę z unijnych przesunięta do budownictwa super spójność: BMW - to bierna mierna, ale wierna. Konkluzja jest taka iż w mózgowie nie poszło, bo poszło w tkankę tłuszczową, co na to poradzić? Chamstwo Panie majster - cyt. ze słynnego kabaretu, no Ci fachowcy od siedmiu boleści takich teraz mamy. Pytanie jest jeszcze jedno z jakiego powodu odszedł Pan Olszewski z tegoż referatu, czy też powiedział o jedno słowo za dużo i musiał odejść, a też był z wykształceniem budowlano-projektowym - ciekawe? A jak się ma sprawa odbioru ul. Przemysłowej, czyżby są jakieś niedociągnięcia? i zamieciono sprawę pod dywan? To są tylko nie liczne przykłady jakie można było zaobserwować w mienionym czasie urzędowania obecnego Burmistrza. Czas na zmiany wg. słynnego powiedzenia, ale Burmistrza!

Odpowiedz Cytuj
2468 09-07-18 16:37

Nareszcie ludziska przetarli oczy i trzeżwo spoglądają na codzienność poczynań Pana Górskiego. Ta pierwsza i ostatnia kadencja jegomościa rodem z Mileszew / z całym szacunkiem dla mieszkańców tej wsi/ jest wielkim nieporozumieniem jabłonowiaków. Jeszcze jedna sprawa - 6 lipca w Osadzie Rybackiej w Plowężu odbyło się spotkanie sołtysów i Przewodniczących Kół Gospodyń Wiejskich. Górski na piknik zaprosił Zony czy Mężów samorządowców. Szkoda,że nie zaprosił też dziadków i babci oraz wnuków /pełnoletnich/. To celowa impreza wyborcza tego wielkoluda robiona za państwowe pieniądze nigdy nie powinna się odbyć. Grosz publiczny powinien być wydawany z wielkim szacunkiem. Nie moge się doczekać do listopada, kiedy to ten czołowy strateg PSL spali buty i odejdzie w siną dal. Wszyscy odczujemy wielką ulgę ipowróci normalność.

Odpowiedz Cytuj
On 09-07-18 16:43

No tak boją się. Za fuksa to latały po sklepach urzędniczki. Wszystkie w lumpie siedziały i na targowisku. Zresztą pozostałych nikt nie trzyma na siłę. Zawsze mogą zmienić pracę.

Odpowiedz Cytuj
Ona 09-07-18 20:53
On :

No tak boją się. Za fuksa to latały po sklepach urzędniczki. Wszystkie w lumpie siedziały i na targowisku. Zresztą pozostałych nikt nie trzyma na siłę. Zawsze mogą zmienić pracę.

Racja tylko latali i zakupy robili. Bardzo dobrze niech się boją teraz. Do roboty lenie

Odpowiedz Cytuj
Gość 09-07-18 20:54

Co ma wspólnego koło u wozu jak koń zdechł tak wyglądają twoje wpisy to czas przeszły. Następny czas teraźniejszy jest taki, że zatrudnił swoją koleżankę radczynię i co też za dużo powiedziała i już nie pracuje, ciekawe jak go oskarży o mobbing to aż się mocno zdziwi. Ciekawe to też chodziła po sklepach i lumpeksach wg twojego toku rozumowania i jak trzeba będzie z własnej kieszeni zapłacić dużo pieniędzy dopiero będzie rozczarowany jaka to krzywda się stała. Właściwe to ma z czego działkę sprzedał i oszczędności posiada to może starczy pieniędzy, a nie są to małe kwoty za mobbing. Będzie próbował żerować na ludzkiej litości jak już to robił poprzednio o wypadku, że jest szykanowany przez konkurenta wyborczego. Bardzo ciekawe zjawisko i praktyki uskutecznia, a to w końcu obróci przeciwko Górskiemu czkawką w przyszłych wyborach taka jest prawda i tego już nie zmienisz. Z kijem daleko się nie zajedzie, bo kij ma zawsze dwa końce, a po drugie inteligentem to trzeba się urodzić by egzystować wśród i z ludźmi. A jak jesteś taki mądrala to sam sobie zmień pracę.

Odpowiedz Cytuj
Ona 09-07-18 21:47

Ja bym tam jeszcze połowę zwolniła z urzędu same nieroby

Odpowiedz Cytuj
Jaca 09-07-18 23:18

Co niektórym się należy zwolnienie Ale zacznijmy od nierobów Górskiego i jego pseudo fachowców wraz z częścią bezradnych radnych.

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://jablonowopomorskie.istrefa.com

istrefa gmina Jabłonowo Pomorskie | istrefa powiat brodnicki | istrefa kujawsko-pomorskie | istrefa Polska

Jabłonowo Pomorskie - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat brodnicki, województwo kujawsko-pomorskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 87-330


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem