Dziwne czasy z PSLu do PRLu

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 42 z 187

246 03-07-18 11:24

29 czerwca uczestniczyłam w imprezie pn. "Kulturalne Podwórko". Kolejna impreza robiona za nasze pieniądze kompletnie nie trafiona. Policzyłam, że uczestniczyło w niej ok 20-30 mieszkańców. Chyba ta imprezka była zorganizowana dla Burmistrza i jego żony oraz Mikulicza. Myślenie dużo nie kosztuje. Ta władza jest tak w sobie zakochana i sobą zachwycona, że ma w d...pie mieszkańców i ich opinie na temat pracy przybytku kultury. takiego syfu w dziedzinie kultury masowej to jeszcze nie było w naszym miasteczku.

Odpowiedz Cytuj
Wyborca 03-07-18 21:26

Popatrzcie na zdjęcia z tej biesiady na jablonowo.com. One potwierdzają post jak wyżej.Górski i Prejsowa robią imprezy dla siebie, na których się dobrze bawią. Mają po prostu inny gust.Na tym placyku pachnie moczem i może to ich rajcuje.

Odpowiedz Cytuj
Z podworka 03-07-18 23:25

I te uśmiechy Górskiego na tych zdjęciach. Cieszy się jakby pozyskał inwestora który przyniesie gminie kupę kasy z podatków. Nie ma się sukcesów trzeba pracować się śmierdzący podworkiem. Swoją drogą to naprawdę bardzo "ambitny" projekt..... żal mi Cię burmistrzu

Odpowiedz Cytuj
Gość 04-07-18 0:37

Wyborca - jest jeszcze jedno nie wiem, czy zauważyłeś imprezy to dla kogo są robione dla siebie i rodziny. Po drugie jakby nie patrzyć to imprezy robione są w piątek, a to dla tego gdyż Monczkowska ma w sobotę chałtury z zespołem w którym jest wokalistką. A Pani od rządzenia z pozostałymi pracownikami też chcą mieć wolne soboty i niedzielę, a co przecież nie będą się zapracowywać. Takie coś to można śmiało nazwać tak - przerost ambicji nad treścią, a i ambitnie brnie w te śmierdzące otoczenie wręcz z upojeniem zapachowym. A odliczając rodzinę i pracowników to tam uczestników było jak na lekarstwo. Okazuje się, że ta działalność kultury ma wiele do życzenia. Ciekawe jaki jest zamysł Pani Dyrektor dla dzieci nie, dla ludzi też nie to pytanie tylko dla rodzinki i swoich ależ oni się bawią za nasze pieniądze. Może nie bardzo rozumie i nie pojmuje zacna owa Pani.

Odpowiedz Cytuj
Do Wioletty z J.com 05-07-18 10:04

Ja też znam bardzo dobrze panią Stanisławę z Buku Góralskiego, nigdy się jej nie brzydziłem i wiele razy dawałem jej pieniądze ja mnie oto poprosiła. Ale odkąd żyje, a żyje ponad 30 lat to nigdy jeszcze nie poprosił mnie o to abym kupił jej coś do jedzenie. Zawsze chciała pieniądze na "BROWARA". Dlatego pani Wioletto uważam, że pani historia z kupnem jedzenia przez Pana Górskiego dla pani Stanisławy jest zupełnie wyssana z palca. A jeżeli miało to miejsce to wydaje mi się, że pani Stanisława stała się ofiarą przedwyborczej propagandy pana Górskiego i nie miało to nic wspólnego z gestem dobrej woli. A może powinna Pani zaciągnąć informacji jak pan Górski traktuje swoich podwładnych w Urzędzie. Słyszy się, że postawa pana Górskiego wobec pracowników jest często w kontrze do zapisów w Kodeksie Pracy.
P.s Powyższy tekst wysłałem też na Jablonowo.com

Odpowiedz Cytuj
W7 05-07-18 11:47

Tez oglądałam ten post na j.com to jest stara sztuczka Górskiego - na litość, a motto tego wpisu miało spełnić zadanie takie, co chcecie od tak prześwietnego troskliwego faceta. Pamiętam jaki był spreferowany na facebook o jego wypadku przez niejakiego Kowalskiego imienia nie pamiętam, a tytuł był taki "Burmistrz Jabłonowa Pomorskiego uległ wypadkowi". Umieszczone było tam zdjęcie Górskiego, a obok też zdjęcie rozbitego samochodu z opisem i jakoś z tym nic nie zrobił, bo jakby wyszło na jaw, że to jest jego twór to sam by został ukarany. A wiec nie bardzo wieżę z tą Panią Stanisławą i coś tu nie pasuje, czyżby Pani Wioletta miała dyżur opiekuńczy P. Górskiego i widziała jak to zrobił w co wątpię, czy ze słyszenia na mieście?

Odpowiedz Cytuj
Z Buku Góralskiego 05-07-18 13:11

Skoro autorka wpisu na Jabłonowo.com niejaka Wioletta była świadkiem jak dobroczyńca burmistrz kupuje jedzenie pani Stanisławie to można domyślać się, że gest ten został zrobiony w takim momencie aby i inni wydzieli. Taka to oto jest ta dobroczynność pana Górskiego zakłamana i na pokaz. Może pan Górski o tym niewie ale prawdziwa dobroczyność nie potrzebuje poklasku. Najbardziej szczera i wartościowa jest jednak anonimowa dobroczynność. Jak pan burmistrz miał potrzebę niesienia pomocy pani Stanisławie to mógł kupić jedzenie i zawieść je do Jej domu to może wtedy zobaczyłby w jakich warunkach mieszka pani Stsnisława, bez bieżącej wody. Żeby się wykompać kobieta nosi wiadrami wodę z jeziora. I tu jest potrzebna natychmiastowa interwencja burmistrza.

Odpowiedz Cytuj
Gość 05-07-18 20:59

Cienias ten Górski, skoro dla poprawy wizerunku wysługuje się Panią Stasią. Ciekawa jestem ile jeszcze jedzenia i browarów postawi obywatelom, aby ostać się przy korycie. Jestem przekonana, że jego dni są policzone, bo poza kilkoma włazidubskimi w swoim otoczeniu, ma samych przeciwników i wrogów. Ten co kłamie i dużo obiecuje zawsze kończy marnie. Każdego burmistrza powinna cechować skromność i ekonomiczne zarządzanie swoimi pieniążkami. Tymczasem Pan Górski zarabiając 12 tysięcy miesięcznie + pensja jego Żony ma kilkutysięczne oszczędności w ciągu trzech lat. Dodatkowo sprzedał działkę w Piecewie za 30 tysięcy złotych. Przecież na żarcie nie był w stanie wydać kilkuset tysięcy złotych /jak się nawet dobrze wygląda to za tyle kasy sie nie zje żarcia/ Reasumując - gościu jest bardzo rozrzutny lub korzysta z uciech życia. Tak jak zarządza swoimi finansami tak rozpracowuje kasę publiczną z radnymi / trudno tak ich nazywać/ Fora ze dwora mości panowie radni i panie burmistrzu. W przeciwnym razie mamy kolejne 5 lat wyjęte z życiorysu i marazm w Jabłonowie i Gminie. Liczę, że Pan Bober się zreflektuje i pójdzie po rozum do głowy i naprawi błędy kadrowe, które popełnił w poprzednie kadencji. Jak ma honor to zrobi czystki w samorządzie, by mógł spacerować po ulicach Jabłonowa z głową podniesioną do góry.

Odpowiedz Cytuj
Zosia 06-07-18 19:01

Zgadzam się. Standardowy chwyt Górskiego. Tu da piatala tu kupi bułkę oj jaki on jest wrażliwy na naszą krzywdę. Wszystko pod publiczkę. Osobiście mi mówił jak został burmistrzem że jemu już nie wypada dawać tak ludziom kasy z z ulicy i że z tym kończy jako burmistrz. Nie mamy szczęścia do rządzących. Sami jesteśmy sobie winni. Naiwność nas gubi. Czas zrobić rachunek sumienia.

Odpowiedz Cytuj
Pawel 06-07-18 19:09

Mnie tam jego uciechy życia nie interesują. Niech dogadza sobie i swojej żonie jak chce. Ale niech traktuje ludzi z należytym szacunkiem. Jest człowiekiem bez doświadczenia i bez honoru. Nie ma szacunku do współpracowników. Nie ma szacunku do ludzi. Jestem zniesmaczony tym jaka kreatura z niego wylazla

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://jablonowopomorskie.istrefa.com

istrefa gmina Jabłonowo Pomorskie | istrefa powiat brodnicki | istrefa kujawsko-pomorskie | istrefa Polska

Jabłonowo Pomorskie - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat brodnicki, województwo kujawsko-pomorskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 87-330


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem