Dziwne czasy z PSLu do PRLu

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 41 z 187

Wyborczyni 01-07-18 8:21

Na Jablonowo.com ukazała się informacja o zadłużeniu gminy podpisana przez Przemysława Górskiego. Mam nadzieję,że autorem postu nie jest obecny burmistrz Jabłonowa. Zlepek cyfr i wybiórcze przykłady tzn inwestycji podobno poprawiających życie mieszkańcom nie można nazwać rzeczowym przedstawieniem tematu. Największe jaja napisano na końcu tekstu - niedoszacowanie inwetycji o ok. 40 - 60%. Jakich fachowców trzeba mieć, by nie można było prawidłowo wykonać kosztorysy wstępne. Jaki szef tacy pracownicy. Jak szanowny burmistrz zechce, to niech napisze jakie było zadłużenie na początku jego kadencji odziedziczone po Fuksie i jakie będzie na koniec sprawowania przez niego kadencji. Niech jeszcze poinformuje nas kiedy będą spłacane kredyty zaciągane w tym roku. Zobaczymy, czy ma odwagę spłodzić taką informacje, którą opublikuje na forum jabłonowskim u Maciejewskiego.

Odpowiedz Cytuj
PiS obnaża prawdę 01-07-18 12:05

Dotyczy informacji Górskiego. Stwierdzenie, że w bieżącej perspektywie finansowej z UE, możliwych do pozyskania środków jest znacznie mniej to kłamstwo do kwadratu. Jest więcej pieniędzy na drogi lokalne, na infrastrukturę i inne dziedziny życia w gminach. Piszący informację wprowadza mieszkańców w błąd i dyskryminuje poczynania obecnie rządzącej ekipy w Polsce.

Odpowiedz Cytuj
PiS obnaża prawdę 02-07-18 11:48

Oczywista oczywistość, że chciał cztery litery zalokować w PiS-ie i od nich wystartować w najbliższych wyborach. Przecie stracił zaufanie w PSL i oni go tam nie lubią. Nie wyszło z PiS to teraz ich krytykuje że mało kasy dają na samorządy. Zapomniał tylko dodać,że obecną perspektywę unijną wynegocjowali jego kolesie z PSL i PO. Do kogo gościu ma pretensje, niech się grubo zastanowi. Kłamstwem doleko nie zajedzie, chyba że w ślepą uliczkę.

Odpowiedz Cytuj
Jablonowianin 02-07-18 20:13

Fakt jest taki że się Górski przejechał. Chciał się bardzo odciąć od Bobera któremu jednak bardzo dużo zawdzięcza i się ośmieszył. Chce fałszować historię jak obecna władza a swojej przeszłości nie zmieni. Brak doświadczenia i szacunku do ludzi. Słoma z butów wyłazi.

Odpowiedz Cytuj
PiS obnaża prawdę 02-07-18 21:56

Bober stworzył Górskiego, dając jemu robotę w Urzędzie Marszałkowskim po wpadce w Gminie Jabłonowo. Powinien być mu dozgonnie wdzięczny. Tymczasem młody wilczek przez ostatnie cztery lata podgryzał swojego "basiora". Takich postępowań Pan Bober nigdy nie zapomina. Powinien młodego wilczka odseparować od stada działaczy z pod znaku PSL. Młodzieniec niech kroczy swoją drogą, ale bez pomocy partii, której się sprzeniewierza. Górski musi dostać nauczkę od życia, bo w przeciwnym razie będzie dalej kpił z Pana Bobera i ludzi, którzy kiedys jemu zaufali.

Odpowiedz Cytuj
246 02-07-18 22:23

Na ostatniej sesji, zgodnie z wolą rządzącej w kraju ekipy obniżono Burmistrzowi wynagrodzenie z 10.360 do 9.240 /miesięczne/. Obniżka wynosi 1.120 zł. To nie jest 20% jak poleciL Premier RP. Coś tu nie jest w porządku bo radni, bezradni nie potrafią liczyć.Co za radni, którzy płacą za nieróbstwo taką dużą kasiorę. Wstyd i jeszcze raz wstyd.

Odpowiedz Cytuj
1 02-07-18 22:39

A ja mam pytanie do "PIS obnaża prawdę": macie już kandydata na kandydata na burmistrza? Kiedy go pokażecie?

Odpowiedz Cytuj
Do 1 03-07-18 10:39

A po co Ci to wiedzieć "Burmistrzu", grunt pod nogami się pali to gaśnicę trzeba z sobą nosić! spryciarzu. A co koryto Ci się kończy i co niektórym też? Czyżby przed sesją zabierali radnym telefony komórkowe, gdzie mają tam kalkulatory, aby policzyć??? Radni to było śpiące towarzystwo i zostanie do końca tej kadencji.

Odpowiedz Cytuj
Gość 03-07-18 11:13

Jaki poziom reprezentują nasi Radni, bo łatwo jest to policzyć: 10360zł x 20% = 2072zł, co daje nam kwotę 10360 - 2072 = 8288zł może nie mają służbowych kalkulatorów, czy też brak odbioru medialnego? Trzeba sprawdzić jak Radni podeszli do tematu w innych miastach i gminach, czy Jabłonowo okaże się jako ewenement na skalę województwa lub Polski?

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://jablonowopomorskie.istrefa.com

istrefa gmina Jabłonowo Pomorskie | istrefa powiat brodnicki | istrefa kujawsko-pomorskie | istrefa Polska

Jabłonowo Pomorskie - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat brodnicki, województwo kujawsko-pomorskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 87-330


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem