Dziwne czasy z PSLu do PRLu

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 40 z 173

Mieszkaniec Mileszew 27-06-18 13:43

Z Panem Prezesem to też trzeba "pojechać" do lamusa historii. Facet jest odwiecznym radnym, bezradnym. Przez wiele lat popierał Fuksa i był jego pupilem i osobistym doradcą. Czy w Mileszewach nie ma mądrych i rozgarniętych ludzi, którzy zasiadali by w radzie ? Z dziadkami czas, by w końcu odpoczywali na zasłużonej emeryturze i zajęli sie rozpieszczaniem wnuków. Jeno niech wybiorą rozsądnych, a nie takich jak burmistrzunio, rodem z opisywanej wsi.

Odpowiedz Cytuj
Gość 27-06-18 22:56

Czepiasz się Pana prezesa "Mieszkańcu Mileszew" ten człowiek dla Mileszew zrobił dużo, a Szanowny zastępca Burmistrza to tak był zapracowany, że zapomniał złożyć oświadczenia majątkowego za rok 2014r., a niby młodszy - to ciekawe jak mówi na ten temat ustawa o obowiązku składania oświadczeń majątkowych. Podobno ma skończone prawo i administracje i jako jedyny je łamie. Brawo zastępco Burmistrza jest Pan bardzo wiarygodnym facetem. Ciekawe, a co miał Pan do ukrycia? zawsze jest tak, że bez powodu nic się nie dzieje.

Odpowiedz Cytuj
:) 28-06-18 19:57

Zastępca jest zajęty ciagnieciem za sznurki Górskiego który bez niego nie jest w stanie podjąć sam żadnej decyzji.kierowany jak na automatycznym.pilocie. Tyle że Górskiego wybierają mieszkańcy A zastępca zastępca będzie nawet bez niego bo to jego etat życiowy.

Odpowiedz Cytuj
Swietlica 28-06-18 21:05

A propos świetlicy w Mileszewach. Kto tam prowadzi zajęcia. Bo nie ma żadnej informacji o zajęciach tylko jakieś godziny otwarcia, które i tak nie są odzwierciedleniem pracy osoby. Bo kilka razy byłam i zamknięte było.

Odpowiedz Cytuj
Mieszkaniec Mileszew 28-06-18 22:04

Stary, oni tak robią na co dzień. Wynajmują lokal na świetlicę i nabijają kabzę Kocieli. Następnie z przytupem robią otwarcie, na które obowiązkowo przybyli dyrektorzy szkół i przedszkoli i kierownictwo Urzędu. Po uroczystym otwarciu życie wróciło do normy. Lokal jest zamknięty i nic się nie dzieje. Kto jest zadowolony - wynajmujący lokal na świetlicę. W takim działaniu nie ma żadnego merytorycznego myślenia. Ci od kultury mają pustkę w swoich głowach. Sprawowanie władzy przerosło Dyrektorkę, która zarabia niezłą kasę, bo ponad 6 koła miesięcznie.Zrobimy wam taką robotę przed wyborami, ze zdziwienia oczy wytrzeszczycie.

Odpowiedz Cytuj
Gość 28-06-18 23:44

Masz rację "mieszkaniec", a co to za program był na otwarcie jakby nie było obowiązkowych to nie byłoby frekwencji. Przecież są tam sami animatorzy kultury absolwenci u Pani Bober - o profilu mundurowym po średnim. No faktycznie bardzo się ma to do animacji jak koło u wozu mamy jeszcze speca od kadr, porysowania, akademii, kulinarnych, rękodzieła i Pana od "świetlików gitarowych" oraz dwoje osób od teatru i muzyki razem z Dyrektorką, sami wybitni specjaliści tylko stosownego wykształcenia i dokumentów im zabrakło - artyzm, czy żenada.

Odpowiedz Cytuj
Gość 30-06-18 12:20

Wczoraj odbyło się oficjalne otwarcie ŚMIETNIKA za Bankiem Spółdzielczym na Głównej. Pytanie, czy nie szkoda wydawać na coś takiego z Budżetu pieniędzy? Podobno nazywa się "kulturalne podwórko" można sobie tam nogi połamać, a drugiego takiego to nie ma w Polsce. Smród kiła i mogiła, ale Burmistrzowi i "pseudo" Dyrektorce to odpowiada, bo inaczej tego nie można nazwać. Te osoby w/w robią nam mieszkańcom celowo i na złość, bo czegoś tu nie rozumiem? niech umieszczą dużo i na każdym z zdjęć ze swoimi podobiznami w intrenecie żeby można było zobaczyć, kto jest organizatorem i odpowiedzialnym za taką super imprezę z nie trafioną kompletnie lokalizacją. Pomysłodawcą jest na pewno Dyrektorka od kultury w mieście. To jest ta Kultura wysokich lotów i z górnej półki nic dodać i nic ująć. Trzeba będzie w najbliższych wyborach pogonić te towarzystwo wzajemnej adoracji i tylko do brania dużej kasy co miesiąc. Wstydzie się, a to są Ci LUDZIE WŁADZY!

Odpowiedz Cytuj
Kultura 30-06-18 20:15

Jaka kultura , takie miejsce . Lub jakie miejsce, taka kultura.

Odpowiedz Cytuj
Rodzic 30-06-18 20:57

Mam pytanie . Czy jest prawdą iż środki przeznaczone na 500+ wypłacane przez Urzędy Gminy ,pochodzące z dofinansowania z budżetu państwa są zaliczane jako dochód gminy?

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://jablonowopomorskie.istrefa.com

istrefa gmina Jabłonowo Pomorskie | istrefa powiat brodnicki | istrefa kujawsko-pomorskie | istrefa Polska

Jabłonowo Pomorskie - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat brodnicki, województwo kujawsko-pomorskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 87-330


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem