Dziwne czasy z PSLu do PRLu

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 37 z 173

Edek 22-06-18 15:28

To już wiemy dlaczego go wybraliśmy i dlaczego go nie chcemy.pytanie jest inne bardzo ważne kto na jego miejsce? Na mieście chodzą słuchy że Pan Bober. Ale osobiście nie wydaje mi się by chciał z takiego stanowiska jakie pełni teraz przyjść na burmistrza sprzątać syf po Górskim. Więc kto?

Odpowiedz Cytuj
Do Arek 22-06-18 18:31

Skoro jest pan tak dobrze zorientowany w inwestycjach Gminy, które zostały odebrane lub nieodebrane w poprzedniej kadencji to może napisze Pan dlaczego do tej pory obecne władze w blasku fleszy nie dokonały oficjalnego odbioru inwestycji przeprowadzonych na ul. Przemysłowej oraz inwestycji na ul. Żwirki i Wigury. To jest dopiero grubymi nićmi szyta sprawa.

Odpowiedz Cytuj
Gość 22-06-18 20:14

Dzisiaj na zakończeniu roku szkolnego w Przedszkolu, Pani Dyrektor ze łzami w oczach dziękowała Burmistrzowi za to, że dokonał w końcu odbioru technicznego przedszkola w Jabłonowie. Tymczasem fakty są takie, że na rozbudowę obiektu było wydane pozwolenie budowlane i prace odbywały się pod nadzorem inspektora budowlanego. Prace zostały wykonane zgodnie ze sztuką budowlaną. Czy był dokonany odbiór papierkowy nie wiem. Wiem na pewno, że w owym czasie za funkcjonowanie oświaty w gminie odpowiadał osobiście z upoważnienia Fuksa Pan Kucharski - obecny zastępca. Problem tkwi w tym, że kucharski nie dopełnił obowiazków służbowych i nie dopilnował odbioru. Do niego Górski powinien kierować żale w sprawie odbiorów budowlanych. Taka jest prawda - panie Burmistrzu i niech pan nie robi ludziom wody z mózgu.

Odpowiedz Cytuj
Ciekawy 22-06-18 21:41

Ja mam dwa pytania.
1. O co chodzi z tymi odbiorami gimnazjum i przedszkola?czy coś było niezgodnie że sztuka budowlana?czy zagrazalo życiu ?czy po prostu inwestycja nie była zakończona?
2 jak można iść do wyborów z hasłem że czas na zmiany i zrobić sobie zastępcę kolesia który w poprzedniej kadencji był też zastępca u kogoś z innego obozu komu przeciwstawia się swój program wyborczy.czy to chodziło Tylko o to że Górski nie miał żadnego doświadczenia ani bladego pojęcia jak kierować gmina więc musiał wziąć kogoś kto myśli i ciągnie za jego sznureczki ?

Odpowiedz Cytuj
Gość 23-06-18 0:17
Mieszkanka :

Idąc w stronę oswiadczen. Ostatnie oświadczenie Pana Wojciecha P. To skandal biedak zarobił w kwiaciarni 20 tys i 15 tys. jako radny. A chalupe za 600 tys sprzedaje. Oszust jeden.

Szanowana Mieszkanko jakoś dobrze trzeba było odrobić lekcje zanim się coś napisze! Na jakiej podstawie pisze Pani "Oszust jeden", a myli Pani dwa podstawowe rzeczy obrót z dochodem i obrót jest zawsze większy od dochodu widocznie z tokiem myślenia coś nie tak? A, co Pan Perszke nie ma prawa swojej nieruchomości sprzedać, a i za cenę jaką może uzyskać rynkową. A więc przemawia przez Panią snobizm i zaborczość - jak pies ogrodnika? Po drugie to jako prywatny przedsiębiorca rozlicza się z Urzędem Skarbowym i nie stwierdzono jakichkolwiek uchybień? Pozdrawiam tak tęgą głowę jako jest Pani Mieszkanka!

Odpowiedz Cytuj
Gość 23-06-18 6:08

Do gościa. Co do gimnazjum i przedszkola to całkowicie zgadzam się z tobą. Odpowiedzialny za za szkololy i przedszkola zawsze był zastepca burmistrza tj Pan Kucharski i za tej kadencji i za tamtej. Ktoś tu nie dopilnowal swoich obowiązków no ale kiedy? Za drogi też odpowiedzialna jest ta sama osoba i w tamtej i w tej kadencji Pan Lula. Dopilnowanie za wykonanie ul. PRZEMYSŁOWEJ chyba też należało do niego, ale i po co? Najważniejsze że pieniądze otrzymali z Marszałkowskiego a wykonanie jak i cała reszta. O tym świadczy fachowość i znajomość w temacie. No ale mamy fachowców....

Odpowiedz Cytuj
Mieszkanka 23-06-18 10:49

Do Gościa. Cymbale jeden. Jak można wybudować dom za 600 tys. Skoro zrobiłeś nie całe 50 tys. I nie wziąłeś żadnego kredytu. Trzeba być oszustem i tyle.

Odpowiedz Cytuj
Odp. Gościa 23-06-18 13:06

Widzę, że owa mieszkanka jest znawcą w tym temacie i też się zalicza do tych oszustów i każdy sądzi po sobie. "Cymbalico" na jakiej podstawie snujesz takie opowiastki do czego ty porównujesz i co tym chcesz osiągnąć. Sprzedając kiedyś tam nieruchomości bodajże 3 i przy dobrym lokowaniu pieniądza można swój kapitał powiększyć, pieniądz robi pieniądz, a bieda robi smród - to do których się zaliczasz? Znajomość ekonomii masz na takim samym poziomie jak obecny burmistrz Przemysław Górski o kredytach (pożyczkach), a w oświadczeniach nie ma takiego czego jak zakup materiałów budowlanych z poprzednich lat. Kredyt łatwo się bierze, ale jeszcze trzeba go spłacić.

Odpowiedz Cytuj
Mieszkanka 23-06-18 13:45

Będąc wysoko postawionym brało się za komuny materiał nie swój :)

Odpowiedz Cytuj
W. Perszke 23-06-18 14:40

W związku z kolejnym wpisem piszącym nieprawdę i szkalującym moją osobę, zamierzam w najbliższych dniach skierować do sądu pozew z powództwa cywilnego. Będę domagał sie zadość uczynienia pieniężnego, które przekażę na szczytny cel. Wystąpię do organów państwowych o udostępnienie danych komputera, z którego wysyłane są posty.

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://jablonowopomorskie.istrefa.com

istrefa gmina Jabłonowo Pomorskie | istrefa powiat brodnicki | istrefa kujawsko-pomorskie | istrefa Polska

Jabłonowo Pomorskie - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat brodnicki, województwo kujawsko-pomorskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 87-330


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem