Dziwne czasy z PSLu do PRLu

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 36 z 101

Kolega 21-06-18 19:26

Sporo. Do polityki nie powinno się iść dla pieniędzy. Chęć szybkiego zarobku musi i przysłanie takim ludziom bez doświadczenia i którzy nigdy takiej kasy nie widzieli świat. Gotowi są zrobić dla niej wszystko. To jest Górskiego 5 min. Możliwe że nigdy już takich pieniędzy dostawać nie będzie bo gdzie?co to za specjalista jest? Przykre że naszym miastem rzadzi człowiek który z sukcesem nie poprowadził by straganu z burakami na targu.

Odpowiedz Cytuj
Arek 21-06-18 20:25

Piszecie że zadluzyl. A zadłużenie Fuksa i Perszkiego to niby co. Ta rada po poprzednikach dostała już długi i to duze długi. Łącznie z brakiem odbioru gimnazjum i przedszkola. Wstyd.

Odpowiedz Cytuj
Mieszkanka 21-06-18 20:30

Idąc w stronę oswiadczen. Ostatnie oświadczenie Pana Wojciecha P. To skandal biedak zarobił w kwiaciarni 20 tys i 15 tys. jako radny. A chalupe za 600 tys sprzedaje. Oszust jeden.

Odpowiedz Cytuj
Mieszkanka 21-06-18 20:33

Zresztą były burmistrz też zarobił około 130 tys w 2014 roku. A to było już kilka lat temu.

Odpowiedz Cytuj
Gość 21-06-18 22:15

Do Arek.Ta rada to w większości Ci sami ludzie

Odpowiedz Cytuj
Mieszkaniec 21-06-18 22:21

Z gimnazjum to Górski podkręcil temat bo było mu na rękę.Myślę ,że jeżeli wybraliśmy nowego burmistrza to mieliśmy nadzieję ,że przestanie zadłużac gminę.Argument ze poprzednicy też zadłużali jest nie na miejscu.

Odpowiedz Cytuj
Jaca 21-06-18 22:28

Odnośnie Pana Perszke ,jeżeli ma głowę to potrafi obrócić nieruchomościami i zarobić więc myślę ,że burmistrzem byłby lepszym bo Górski jest po politologii, uprawia propagandę i żeruje na naszej kasie bo do prowadzenia biznesu się nie nadaje (wg. mnie tym bardziej gminy)

Odpowiedz Cytuj
Smieszne 21-06-18 23:38

Argument że zadluza ale poprzednik też zasłużył gminę jest nie na miejscu. Argument że zarobił ale poprzednik też duuuzo zarobi też jest słaby. No jak tak jest że niewiele się zmienia to po co ten "czas na zmiany". Wychodzi na to że można między nimi postawić znak = a nie o to chyba chodzilo

Odpowiedz Cytuj
Gość 22-06-18 1:25

Słynne powiedzenie Górskiego "Czas na zmiany" to o to co miał na myśli pod tym tekstem, i co sobie zaplanował: pensje na maksa, zadłużyć gminę do granic maksymalnych, to jest to co sobie zaplanował przed wyborami. Snobizm i żenada

Odpowiedz Cytuj
Konstruktywny krytyk 22-06-18 6:59

Wybraliśmy Górskiego głównie z jednego powodu, bo obiecał, że spłaci w tej kadencji większość zobowiązań Gminy. Można powiedzieć, że to był element umowy społecznej między panem Górskim a mieszkańcami, z której jak się okazało zupełnie się nie wywiązał, bo zamiast spłacać to zadłużył naszą Gminnę do gigantycznego rozmiaru. I dlatego Górski musi odejść.

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://jablonowopomorskie.istrefa.com

istrefa gmina Jabłonowo Pomorskie | istrefa powiat brodnicki | istrefa kujawsko-pomorskie | istrefa Polska

Jabłonowo Pomorskie - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat brodnicki, województwo kujawsko-pomorskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 87-330


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem