Dziwne czasy z PSLu do PRLu

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 33 z 187

Gość 12-06-18 21:50

Fajne promowanie swoich kolesi partyjnych a mieszkańcy gminy potrzebni tylko przy urnie wyborczej. Myślę ,że młodzi ludzie podziękuj a burmistrzowi w należyty sposób.

Odpowiedz Cytuj
Daria 13-06-18 9:17

No tak. Przecież jesteśmy tempymi niewyksztalconymi idiotami zdaniem Burmistrza. Najbardziej wykształconego człowieka z Mileszew. Ja nawet rozumiem sciagnie specjalistów z określonej branży jeśli jest taka konieczność.trzeba pracować z fachowcami Ale ten kierownik z zakładu to chyba przesada

Odpowiedz Cytuj
PiS obnaża prawdę 13-06-18 11:19

To jest dojna zmiana promująca kolesi należących do Polskiego Stronnictwa Ludowego. Skąd takiego osobnika wynalazł ten uczeń z Bukowca, z wybitnymi osiągnięciami edukacyjnymi. Z Jabłonowa zrobiono sobie PRYWATNY FOLWARK panów ze wspomnianej partii.

Odpowiedz Cytuj
Apike 13-06-18 12:28

Powiem to tak dla P. Górskiego (bo bardzo lubi jak się wymienia jegomościa z nazwiska) w jego mentalności, czy to strażak, czy leśnik, czy rzemieślnik, czy nauczyciel to żadna różnica ważne jest to, aby jego kolesie mieli kasę za rządów wielebnego Przemysława Górskiego, on ma i inni też mają! A, czy to będzie np. Górnik, czy leśnik damy go na stanowisko budowlańca lub drogowca i ciepła posadka jest, czyż nie jest tak samo jak za komuny, gdzie było rozdawnictwo stanowisk - z, czy po linii partyjnej. Komuna w wykonaniu człowieka z Mileszewskiego grona Przemysława Górskiego, ciekawe u kogo te nauki pobierał?

Odpowiedz Cytuj
Absurdy 13-06-18 20:37

Na stronie BIP JablonowoPomorskie/oficjalna strona urzędu/ widnieje zarządzenie burmistrza nr 193 z dnia 25 lipca 2016 r. dotyczące regulaminu organizacyjnego UMiG.W tym dokumencie jednym z referatów urzędu jest Referat Gospodarki Komunalnej, Mieszkaniowej, Budownictwa i Drogownictwa, którym zarządza KIEROWNIK. Nie ma mowy o powoływaniu z-cy kierownika. Tymczasem w rzeczywistości podobno zastępczynią kierownika jest wybitna postać/odpowiednio wykształcona/ Pani Snopek-Wejnert. Jeżeli to prawda mianowanie wspomnianej osoby było nielegalne. Nielegalne są też ostatnie podwyżki. Teraz wracam do sedna sprawy i ostatni raz pytam Burmistrza dlaczego nie opublikował oświadczeń majątkowych kierownictwa referatu. Nie wyobrażam sobie, aby osoby odpowiadające za remonty i inwestycję / zarabiający duże pieniądze/ nie maiły uprawnień decyzyjnych. To byłby absurd do kwadratu. Kierownictwo takiego referatu spotyka się z inwestorami i wykonawcami róznych remontów, napraw i inwestycji gminnych. Dla transparentności społeczeństwo Miasta i Gminy powinno mieć wgląd do oświadczeń wspomnianych osób. Jeżeli niema tu nic do ukrycia to na stronie BIP proszę spowodować publikację oświadczeń.

Odpowiedz Cytuj
Gosia 14-06-18 6:58

Rzeczywiście jest zastępca.ale to jakoś po cichu się wydarzył.skoro jest tak jak piszesz to chyba to niezgode z prawem jest?nie spodziewałam się po Górskim takich kretactw

Odpowiedz Cytuj
Jabłonowianin 14-06-18 12:54

Do gminy musi przyjechać kontrola i sprawdzić poczynania obecnego Burmistrza czy to co robi jest zgodne z prawem. Na moje oko kontrolujący będą mieli co robić. Muszą sprawdzić przebieg kapitalnego remontu ulicy Żwirki i Wigury bo nie były ujęte w inwestycjach gminnych. Trzeba sprawdzić dlaczego wynajęto lokal na świetlicę w Mileszewach od prywaciarza, a dotychczasowa świetlica jest pusta. Należy Górskiego rozliczyć z wyjazdów służbowych, bo na moje oko częśćwyjazdów nie była związana z ze sprawowaniem funkcji itd. itd.

Odpowiedz Cytuj
Krzycho 14-06-18 13:17

A Szanowny Pan Krzysztof Kamiński jako przewodniczący rady miejskiej to w ogóle na ten rok nie złożył oświadczenia majątkowego, następny poza prawem takie oto są nasze władze, zapomnienie - przeoczenie ukrycie celowe?

Odpowiedz Cytuj
ON 14-06-18 13:42

To nie ulega żadnej wątpliwości, że w Jabłonowskim Urzędzie musi być przeprowadzona wnikliwa kontrola przez odpowiednie służby. Remont ul. Żwirki i Wigry to przykład samorządowego bezprawia w wykonaniu obecnych władz. A wszystko zaczęło się od wątpliwie przeprowadzonej inwestycji na ul. Przemysłowej. Te dwie inwestycje są ze sobą mocno powiązane.

Odpowiedz Cytuj
OBCY 14-06-18 16:38

Jeżeli ktoś wpada w samouwielbienie/w tym przypadku Górski/, otacza się bandą lizusów i włazidubskich, nie wyciąga wniosków z krytyki płynącej ze strony obywateli, zawsze popełnia błędy w sposobie zarządzania i realizacji budżetu. Nasz Przemuś jak rano wstaje to do lustra mówi, że jest mądry i piękny - zapominając jaką rolę powinien spełniać Burmistrz / służebną w stosunku do mieszkańców/. Takie negatywne cechy dyskwalifikują jegomościa z uprawiania polityki. Do tego jest jeszcze mściwy i zawzięty co pokazał podczas obchodów odsłonięcia pomnika. Mam nadzieję, że po tych wybrykach nazwisko Przemysław Górski już nigdy nie znajdzie się na listach wyborczych PSL. Ten facet nie potrafi grać w drużynie, a poltyka jest grą zespołową.Takich jak ten pan każda partia pozbywa sie w sposób radykalny. Mam nadzieję, że będzie to również w tym przypadku.

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://jablonowopomorskie.istrefa.com

istrefa gmina Jabłonowo Pomorskie | istrefa powiat brodnicki | istrefa kujawsko-pomorskie | istrefa Polska

Jabłonowo Pomorskie - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat brodnicki, województwo kujawsko-pomorskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 87-330


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem