Dziwne czasy z PSLu do PRLu

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 32 z 173

Optymista 11-06-18 10:33

Ktokolwiek by nie był to będzie napewno lepszy na Burmistrza od Górskiego, który okazał się sprytnym na swój sposób aktorem, odgrywjącym rolę polityka oszusta i kłamcy.

Odpowiedz Cytuj
Apike 11-06-18 13:17

Mam nadzieje, że zmienił tylko samochód jak się obłowił z naszej kasy, ciekawe jak PiS zacznie sprawdzać tu na dole, bo w województwach już sprawdzają. Z delegacji, czy wyjazdy były uzasadnione oraz ile pieniędzy przeznaczono na promowanie Miasta i Gminy,a i na drukowanie swoich osiągnięć promujących swoją osobę i nic więcej - wobec powyższego to nie jest ta promocja o którą nam chodziło mieszkańcom, a powinien promować Miasto i Gminę. Jest jeszcze sprawa dróg powiatowych, gdzie jak dobry wujek chce dokładać jakiekolwiek pieniądze, gdzie istnieje program ogólnopolski na naprawę i modernizację dróg. Kiepski z niego polityk nie posiadający telewizji, gdyż od pewnego czasu są podawane wiadomości na ten temat może zamiast kupić TV to kupił samochód i kasy nie starczyło? Jak już się z tego marazmu ocknie i do niego dotrze ta wiadomość to pewnie będzie na najbliższej sesji jednym z punktu zmiana budżetu na rok 2018. Skutek takich rządów jest tylko jeden jak widać, że jako dobry gospodarz się tu nie sprawdza z bardzo dużym brakiem doświadczenia, a niby doświadczenie nabył w Urzędzie Marszałkowskim, ale w parzeniu herbaty i donoszeniem na kolegów. Niech już Pan w końcu odejdzie i nie zawraca sobie głowy politykowaniem i gospodarowaniem naszą Gminą i Miastem, czas się skończył Panie Górski i trzeba spojrzeć prawdzie w oczy i się pożegnać na zawsze z mieszkańcami Jabłonowa i Gminy. Program ostatni wyemitowany na TVP Info o godz. 13 tej na temat dróg.

Odpowiedz Cytuj
Do Apike 11-06-18 21:48

Czyż nie jesteś jednym ze zwolnionych pracowników :)

Odpowiedz Cytuj
Apike 11-06-18 22:38

Doszukujesz się ale czego? czy rzeczywistości mijającej w formie prawdy, czy z sumieniem coś nie tak? Dla uspokojenia gruba pomyłka.

Odpowiedz Cytuj
Apike 11-06-18 23:38

Masz taką nadzieję, a podobno nadzieja to matka głupich. Na detektywa się nie nadajesz. :)

Odpowiedz Cytuj
PiS obnaża prawdę 12-06-18 5:33

Po zdegradowaniu swojej najlepszej koleżanki, którą Górski określał, że Ona jest na dobre i na złe, przyszła kolej na następną zaufaną osobę ściągniętą z Torunia. Pani była zatrudniona na stanowisku radcy prawnego, a w poprzednim wcieleniu w Urzędzie Marszałkowskim odpowiadała m. innymi za rozprowadzanie gadżetów. Tyle ile Górski ich powywoził z firmy to nikt inny by tego nie dokonał. Wywoził i wręczał ze swoim pryncypałem na lewo i prawo. Spłacił wobec Pani dług wdzięczności i posłał ją na zieloną trawkę. Na pewno kwity o wyrzuceniu czy zdegradowaniu wręczał przydupas - jego zastępca, bo jemu w chwilach 'trudnych' zawsze brak odwagi. Taka postępują tchórze, a nie politycy. Jak się LALECZKI znudziły waćpan Górski wyrzucił je do kosza. Pamiętaj Wielmożny Panie, że kij ma zawsze dwa końce i w końcu jeden cię mocno w dupeczkę uderzy.

Odpowiedz Cytuj
Ala 12-06-18 9:08

Szkoda bo akurat ona miała łeb na karku i zawsze chętnie pomogła. Może zagrożeniem stała się dla Burmistrza ?
Jakie to słabe wszystko.co to za poziom zarzadzania

Odpowiedz Cytuj
PiS obnaża prawdę 12-06-18 20:28

2 lub 3 lata temu Burmistrz zatrudnił na stanowisko Kierownika ZGKiM działacza PSL z Brodnicy Pana Zacharskiego Piotra, emerytowanego strażaka. Wymieniony specjalista pobrał emeryturę w 2017 r. w wysokości 70tys797 złotych. Do tego jako kierownik komunalki zarobił w minionym roku ponad 55 tys zł Żzeby było śmieszniej jest zatrudniny w UG Zbiczno i tam wypłacono jemu ponad 12 tys. złotych. Na koniec - pobiera jeszcze świadczenie z KPPSP Brodnica w wysokości 7 tys złotych. Ciekawa jestem, kiedy ten facet ma czas pracować w Jabłonowie. Na wszystkie dodatkowe zatrudnienia musiał wyrazić zgodę Pan Burmistrz Górski.Pytanko - czy w Jabłonowie nie było wykształconego człowieka do sprawowania funkcji kierownika ?To jest patologia w czystym wydaniu. Jedni zarabiaja na 3 etetach i mają emerytury, inni zapieprzają do Brodnicy czy Torunia. Górski to taki gość, który dba o młodych ludzi w Jabłonowie.

Odpowiedz Cytuj
Wyborca 12-06-18 20:30

Czyli ten Zacharski w roku 2017 zarabiał ze wszystkich zródeł 12 tysięcy miesięcznie. SUPER PANIE GÓRSKI,BRAWO,BRAWO,BRAWO.

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://jablonowopomorskie.istrefa.com

istrefa gmina Jabłonowo Pomorskie | istrefa powiat brodnicki | istrefa kujawsko-pomorskie | istrefa Polska

Jabłonowo Pomorskie - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat brodnicki, województwo kujawsko-pomorskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 87-330


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem