Dziwne czasy z PSLu do PRLu

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 30 z 173

Prawda 09-06-18 9:10

Ludzie taka ładna pogoda a wy się klocicie.
Jabłonowo nigdy nie miało dobrych radnych. Albo emerytowanych pseldokombatantow. Byłych milicjantow, policjantów. chcących tylko dorobić się trochę. Kwiaciarzy myślących tylko o swoim dochodzi. Od czasów komuny w Jablonowie co nie którzy myślą że jeszcze coś znaczą. ŁEB noszą wyżej niż srają.

Odpowiedz Cytuj
Sławek 09-06-18 14:47

Nie nie jestem i nigdy urzedasem nie byłem. Atmosferę panującą w urzędzie znam tylko z opowiadań. Na szczęście nie doświadczyłem na własnej skórze wyladowan kompleksów tego pseudo szefa zaslaniajacego się zawsze swoim zastępca. Kariera burmistrza powinna być zwieńczeniem kariery politycznej A nie jej początkiem i trampolina dla osoby niemające żadnego doświadczenia w zarządzaniu i kierowaniu ludźmi. On tego po prostu nie potrafi.

Odpowiedz Cytuj
Mieszkanka 09-06-18 16:40

Myślę że i tak to był lepszy strzał głosować na burmistrza Przemka, niż na Pana Wojtka. Z całym szacunkiem byłaby komuna i marazm. Liczyło by się tylko jego dobro. I pewnie nadal byśmy mieli dyrektorów co zasiadał by juz 50 lat na stolku. Nie mówię że jest wszystko bardzo dobrze w lepiej n u z bylo

Odpowiedz Cytuj
Do mieszkanki 09-06-18 17:07

Do tej pory pracowali by emerytowany policjanci w urzędzie specjaliści od brania kasy za darmo

Odpowiedz Cytuj
Do P. mieszk... 09-06-18 17:22

Mieszkanka napisała co wiedziała, jaki był lepszy strzał coś tu rozminęłaś się z prawdą. Marazm i komuna to jest teraz w wydaniu PSL może zaprzeczysz, a skąd możesz wiedzieć jakby było za P. Wojtka Perszkiego skoro Burmistrzem nie był - jakąś wyrocznią jesteś, co?. Po drugi to Dyrektorzy musieliby być objąc stanowisko w wieku 10 lat absurd jakich mało. Rządzić, a rządzić z głową to dopiero jest różnica. A co takiego jest lepiej teraz niż było? Ja mogę przytoczyć, a ty?

Odpowiedz Cytuj
Mieszkanka 09-06-18 18:01

Po pierwsze Pan Wojciech jako przewodniczący to jedynie co to Lokomotywe postawił. Dyrektorow i kierowników miał już na emeryturach a jeszcze pracowali. Patrz kierownik biblioteki kulturalna pomocy spolecznej. Pracowali bo 40 lat na stanowisku. Po drugie mamy drogi wiejskie lepsze niż za fuksa.

Odpowiedz Cytuj
Jabłonowianin 09-06-18 19:56

Ostatnie trzy wpisy, które zrobiła jedna osoba, to stek kłamstw i nieprawd - zapewne napisanych przez nieuka. Jakaś lokomotywa czy obsadzanie stanowisk kierowniczych to kompetencje burmistrza, a nie przewodniczącego rady. Jak chcesz coś napisać, to pisz z sensem i nie mijaj się prawdą, bo to świadczy bardzo niedobrze o tobie. Przyjemnej niedzieli - spędzonej na modlitwiei wypoczynku życzę.

Odpowiedz Cytuj
Mieszkaniec 09-06-18 22:38

Ludzie nie przekłamujcie faktów historycznych. Lokomotywa to pomysł w człości Piotra Bińskiego a nie Wojtka Perszkie.

Odpowiedz Cytuj
Marek 09-06-18 23:27

Może i Boinskiego. Ale poprzednia rada nic nie robiła również.

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://jablonowopomorskie.istrefa.com

istrefa gmina Jabłonowo Pomorskie | istrefa powiat brodnicki | istrefa kujawsko-pomorskie | istrefa Polska

Jabłonowo Pomorskie - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat brodnicki, województwo kujawsko-pomorskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 87-330


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem