Dziwne czasy z PSLu do PRLu

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 29 z 187

Sławek 07-06-18 16:09

Ludzie boją się do pracy przychodzić.podobno zdegradowal pracownice która na początku sam awansował. Obcial jej kasę by mieć na Nagrody dla swoich pupili z referatu budownictwa specjaliści od 7 boleści. Rób tak dalej Górski sam się skończysz

Odpowiedz Cytuj
Nie ma 07-06-18 23:00

Prawdopodobnie to się nie doczekacie, aby radni bezradni zrzekli się swoich diet nie ma takiej opcji. To nie są ci co odgarniają kasę od siebie tylko przyciągają do siebie, ale natomiast świetnie i lekko ręką ją wydają oraz pożyczają w postaci pożyczek na max. Za pożyczone lepiej im się wydaje, bo nie swoje!

Odpowiedz Cytuj
Gość 07-06-18 23:12

Jestem emerytem tego urzędu. Pracowałam za różnych burmistrzów i naczelnikow, ale żaden nie zachowywał się tak jak ten. Zmianial się ustrój, pracownicy należeli do różnych partii, zmieniała się władza ale pracownicy pracowali i nie byli zwalniani przez szefów. A dziś co się dzieje, obecny burmistrz, dawny kolega co wyprawia. Czy tak postępuje dobry chrześcijanin siedzący w pierwszej ławce w kosciele

Odpowiedz Cytuj
Nadzieja 08-06-18 8:29

Wybraliście "gówniarza",w swej naiwności,to teraz nie jęczeć.Mam nadzieję,że po "szkodzie" w następnych wyborach też nie będziecie głupi.

Odpowiedz Cytuj
Mieszkaniec 333 08-06-18 22:42

Kicia to zapewne obrzydliwy pederasta i zboczeniec lansujący się na portalach dla zboczeńców. zatrudniony za pieniądze podatników o kompetencjach ameby.

Odpowiedz Cytuj
Mieszkaniec 333 08-06-18 22:59

Ten pomnik stworzył uznany artysta.Absolutnie nie jest paskudny,to przemyślana wizja i niosąca wartościowe przesłanie,ze zawsze należy wyciągnąć człowieka z szamba w jakie wpadł w swoim trudnym życiu.To chrześcijańskie przesłanie i chrześcijańska,katolicka wizja.Nie jestem bardzo religijny ale to czego dokonała błogosławiona Maria Karłowska bardzo mi imponuje.Oczywiście,że pomnik upamiętniający najwybitniejszą postać dla Jabłonowa jest zasadny i jak najbardziej potrzebny. Górski ,bojkotując taką uroczystość pokazał.że jest niestety prymitywnym chamem nie zasługującym na stanowisko jakie z przypadku piastuje.

Odpowiedz Cytuj
Biedny 09-06-18 0:20

Sławek a czy ty czasami nie jesteś jednym ze zwolnionych pracowników przez Wlodarza Naszego. Pracujący teraz w wiejskim urzędzie gminy.

Odpowiedz Cytuj
Do mieszkaniec333 09-06-18 0:22

Za to ty jesteś ostoja naszej gminy. Godny następca. Wielki brat i esteta. Krytyk i znawca sztuki. Omnibus

Odpowiedz Cytuj
Arek 09-06-18 0:23

Ludzie cały czas ten pomnik i pomnik. Dajcie już spokój. Stoi i będzie jak lokomotywa Tadzia i Wojtusia.

Odpowiedz Cytuj
Zdenerwowany 09-06-18 0:32

Przechodziłem dziś Rynkiem droga zamknięta dla paru osób. Festyn ZESPOŁU szkół. Masakra ale widać co może władza. Nawet drogę zamknąć na cały dzień.

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://jablonowopomorskie.istrefa.com

istrefa gmina Jabłonowo Pomorskie | istrefa powiat brodnicki | istrefa kujawsko-pomorskie | istrefa Polska

Jabłonowo Pomorskie - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat brodnicki, województwo kujawsko-pomorskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 87-330


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem