Dziwne czasy z PSLu do PRLu

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 28 z 173

Życie 06-06-18 12:54

Oto jak Górski dostał po grzbiecie od swojej Partii PSL, a teraz próbuje skamleć jak pies na łańcuchu przy budzie. W tym przypadku nie interesują nas rozgrywki wewnątrz partyjne, jak sam sobie nasr... we własne gniazdo to teraz niech sam ten smród wącha. Naważyło się piwa to teraz trzeba je wypić. Pańskie rozgrywki już się zaczęły na początku kadencji, gdzie zaczął Pan walczyć R. Boberem z PSL swoim protegowanym z tej partii. Życie uczy pokory Szanowny Panie Górski.

Odpowiedz Cytuj
Do Życie 06-06-18 14:57

Tak jest pokorne ciele dwie matki ssie. Niestety pan Górski zachłyśnięty władzą i samym sobą szybko zamienił pokorę na pychę. A życie uczy też, że pycha zawsze kroczy przed upadkiem.

Odpowiedz Cytuj
PiS obnaża prawdę 06-06-18 20:06

Na stronach BIP Jabłonowo Pomorskie do dnia dzisiejszego nie opublikowano oświadczeń majątkowych kierownika i jego zastępczyni referatu budowlanego. Okazuje się,że ci państwo jedynie pełnią obowiązki bez prawa podejmowania decyzji. Do czego i po co są potrzebni tacy "wybitni specjaliści", którym nie ufa ich własny szef. To patologiczne zachowanie Burmistrza, jako, że ta para wybitnych indywidualności pobiera bardzo duże pensje i ostatnio otrzymali największe podwyżki. Pytanko moje jest proste - po kiego zatrudnia sie kierowników działów , bez prawa podejmowania przez nich decyzji w imieniu szefa. Figuranci pod przykrywką pobierają dużą kasę i za nic nie odpowiadają. My mieszkańcy nie mamy wglądu do ich dochodów, a oni spotykają sie z wykonawcami inwestycji gminnych, przygotowują przetargi/ w tym zapytania ofertowe/. Dlaczego zataja sie ich pobory ? Czy komuś na tym bardzo zależy i dlaczego ? Do puki nie będzie oficjalnego stanowiska w tej sprawie, do puty będziemy stawiać pytania. Jeżeli to nie pomoże poprosimy CBA o zainteresowanie sie tą patologia w UMiG. Jawność życia publicznego i transparentność to podstawowa zasada państwa demokratycznego. Takie procedery należy piętnować i karać.

Odpowiedz Cytuj
Mieszkaniec 06-06-18 21:14

To kolesie Górskiego,a on myśli ,że gmina to prywatny folwark

Odpowiedz Cytuj
1234 06-06-18 21:33

Moja nieżyjąca już babcia zawsze mówiła, że z chama i gbura pana nie zrobisz. Po latach obserwacji różnych ludzi stwierdzam, że Moja Kochana Babcia miała rację..

Odpowiedz Cytuj
Gość 06-06-18 22:54

Tak samo dotyczy ten sam problem ukrywania zatrudnienia przez Panią Dyrektor z Centrum Kultury i Sportu w Jabłonowie. Następny prywatny folwark pod patronatem i płaszczykiem Burmistrza Górskiego. Nasuwa się pytanie, dlaczego? Widać, że w Jabłonowie zmowa milczenia i zapominają jakie prawo ich dotyczy, by o takich rzeczach informować nas mieszkańców, to są kpiny i przykład bierze się z góry. Myślą sobie, że nie muszą powiadomić nas mieszkańców nazywa się to niedopełnienie swoich obowiązków.

Odpowiedz Cytuj
Gość 06-06-18 23:34

Mam nadzieję, że jesienią uda się pogonić to towarzystwo A nowi kandydujący nie będą karierowiczami ani pazernymi na kasę.Tyle co obecna władza to myślę , że każdy zrobi i to bez zdjęć.Bo jeżeli się niewiele robi to trzeba pokazywać na zdjęciach jak się ciężko pracuje.A etat nadwornego fotografa też kosztuje nas podatników spore pieniądze.

Odpowiedz Cytuj
Konstruktywny Krytyk 07-06-18 9:50

Wczoraj w Internecie natrafiłem na ciekawy wywiad z 2012 roku przeprowadzony z Panem Przemysławem Górskim, ówczesnym Radnym Powiatowym. Z treści wywiadu wynika , iż cyt. „Radny Przemysław Górski jest za tym, aby radni powiatowi zrzekli się swoich diet i zaoszczędzony w ten sposób przez cztery lata milion przekazać np. na modernizację szpitala”. Zobaczcie teraz jak jest obłuda i zakłamanie polityczne Pana Przemysława. No bo w 2012 r. Pan Przemysław był gotów zrzec się całej swojej diety radnego dla dobra wyższych wartości, zaś dwa lata później, jak został Burmistrzem pierwsze co zrobił to podwyższył sobie wynagrodzenie prawie do maksymalnego poziomu jaki przewidział ustawodawca ( do max. brakuje chyba 200 zł.). I jak teraz dać wiarę takiemu człowiekowi , który porusza się ze skrajności w skrajność . Przy okazji naszła mnie taka refleksja, że Pan Burmistrz powinien iść za przykładem z 2012 r. i zaproponować swoim Radnym Miasta i Jabłonowo Pomorskie, aby Ci zrzekli się swoich diet, a zaoszczędzone w ten sposób pieniądze przekazali na spłatę 21,5 mln zadłużenia naszej Gminy, do którego to właśnie Oni na czele z Burmistrzem doprowadzili , realizując przez 3 ostanie lata politykę rzekomych oszczędności. To był by dopiero ukłon i gest dobrej woli w stronę mieszkańców. Czekam na taki gest.

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://jablonowopomorskie.istrefa.com

istrefa gmina Jabłonowo Pomorskie | istrefa powiat brodnicki | istrefa kujawsko-pomorskie | istrefa Polska

Jabłonowo Pomorskie - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat brodnicki, województwo kujawsko-pomorskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 87-330


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem