Dziwne czasy z PSLu do PRLu

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 27 z 187

Kicia 04-06-18 17:06

Przemo tak trzymaj , sie nie pcham tamgdzie mnie gdzie nie chcą . Co to za komitet ,jaka inicjatywa oddolna -pic na wodę Bober czuje że jego karjera polityczna ma się ku końcowi postanowił pozostawić po sobie pamiątkę tak jak to zrobił FUX .
a to że nie było przedstawicieli naszy ch władz to tylko świadczy o organizatorach (komitecie) to na nich spoczywał obowiązek spowodowania by ci włodarze przybyli . tak na koniec , mieszkańcy dali wyraz co myslą o pomniku swoją frekwęcją .

Odpowiedz Cytuj
123 04-06-18 17:09

Tyle negatywnych opini po mieście krąży a na jablonowo.com cisza, moderatorek tnie wszystko.

Odpowiedz Cytuj
666 04-06-18 17:38

Pier.dolenie to byla impra tylko dla wybranych, a konflikt jest Przeom kontra Rychu

Odpowiedz Cytuj
PiS obnaża prawdę 04-06-18 20:09

Masz rację, że była to uroczystość dla bardzo bogatych i świetnie sytuowanych ludzi. Jednym z najbogatszych oczywiście był Ryszardo Bober. Ten gościu myśli, że jak ma kasę to może wszystkimi dyrygować i stawiać kolejne pomniki ku wdzięczności. Czas najwyższy, aby zajął się wspólnie z emerytką Żoną swoim gospodarstwem i przestał mieszać w Jabłonowie. Woda sodowa temu panu poszła do głowy. Zwróćcie uwagę,że wspomniany wyżej jest miły i radosny tylko w roku, w którym odbywają się wybory samorządowe. W pozostałych latach udaje, że nie zna ludzi ze swojego środowiska. Dla niego partnerami są zakonnice, księża, biskupi i koledzy rządzący województwem. Ryszardzie- wróć z obłoków na ziemski padół i zacznij myśleć jak zwykły człowiek. Pieniądze i wykształcenie to nie wszystko. Szlachetnego człowieka cechuje skromność i poszanowanie ludzi go otaczających / także sąsiadów/.

Odpowiedz Cytuj
Gość 04-06-18 21:58

A ci obaj Panowie to są z PiS-u, czy PSL-u, a jeżeli są z tej partii co wymieniłam ostatnią i nie umieją się do gadać - to widać, że to dziadowska partia i nic niewarta.

Odpowiedz Cytuj
Wyborczyni 05-06-18 19:39

Dziadowska partia, dziadowscy działacze, bezwzględni karierowicze i cyniczni ludzie. Jak wyeliminujemy osobników z takimi negatywnymi cechami to w naszej Małej Ojczyżnie zapanuje normalność, poszanowanie publicznego pieniądza i nastąpi powolny, ale rozwój gospodarczy skutkujący nowymi miejscami pracy i większymi podatkami do gminnej kasy. Ocknijmy się, bo w przeciwnym razie zostaniemy miastem emerytów i rencistów no i oczywiście fryzjerów

Odpowiedz Cytuj
Gość 05-06-18 22:43

No wreszcie coś ładnego stoi w Jablonowie

Odpowiedz Cytuj
Mieszkaniec 05-06-18 23:12

Wyborczyni masz tu rację, ja tez widzę taki czarny scenariusz dla Jabłonowa. Moto jest takie aby się na chapać maksymalnie własną kiesę, a tacy o to ludzie są także w PSL. Resztę to mają szeroko w czterech literach, jakoś nie mamy szczęścia do dobrego gospodarza, który by się sprawdził jako Burmistrz i żeby nie był powiązany z żadną partią jakim jest ten obecny z PSL-u. Jakim trzeba być snobem i bufonem, aby przedkładać swoje stanowisko na fochy za nasze pieniądze to czego się jeszcze po nim można spodziewać, a sprawy wewnątrz partyjne powinny być drugo planowe. Jak widać zrobi wszystko dla własnej kariery by dokopać każdemu kto stanie na drodze i nie cofnie się przed niczym za każdą cenę jak już można zauważyć. Taką cenę płacimy za harcerzyka, który nie potrafi rządzić, natomiast bardzo dobrze rąbie du... innym niepasującym do jego polityki jako gospodarza Miasta i Gminy. A gdzie tu te rządy ponad podziałami i tu małe przypomnienie cyt. "Poprawa warunków bycia jej mieszkańców, będę zgodnie ze swoim sumieniem i złożonym przed chwilą ślubowaniem uczciwie, rzetelnie, praworządnie, sprawować powierzoną mi służbą dla dobra i omyślności wszystkich mieszkańców Miasta i Gminy. Będę starał się ponad podziałami być Burmistrzem całej Gminnej wspólnoty." Moje pytanie to o czym mówił Pan Przemysław Górski po złożeniu ślubowania obejmując stanowisko Burmistrza, czy to były frazesy i mrzonki napisane i przeczytane, bo coś trzeba napisać i powiedzieć ciekawe jaka jest tu prawda? Mierny z niego polityk i gospodarz skoro tego nie rozumie i nie pojmuje.

Odpowiedz Cytuj
ON 06-06-18 8:45

Oczywiście, że program wyborczy pana Górskiego to była polityczna wata cukrowa, której celem było zmanipulowanie łatwowiernych i naiwnych mieszkańców naszej Gminy. Kto w tamtym czasie miał choć odrobinę oleju w głowie, to pewnie od razu zorientował się, że obietnice pana Górskiego są wynikiem jego samorządowej amatorszczyzny oraz bujnej a nawet bezkresnej wyobraźni. W konsekwencji program wyborczy pan Górskiego kompletnie minął się z możliwościami finansowymi naszej Gminy i doprowadził nasz gminny budżet do granic przepaści ekonomicznej. Pan Przemysław chyba zapomniał o tym, że jak kandyduje się na tak odpowiedzialne stanowisko bycia Burmistrzem to trzeba myśleć co się mówi a nie mówić co się myśli, bo potem można za to gorzko zapłacić.
Jednak ku mojemu ogromnemu zaskoczeniu Pan Górski w końcu się zreflektował i dokonał samo krytyki., zamieszczając na swoim Facebook-u taki oto cytat "Nie podoba mi się wyniosłość, nie podobają mi się ludzie, którzy stawiają siebie wyżej od innych. Mam ochotę dać im rubla i powiedzieć: jak się dowiesz, ile jesteś wart, to wrócisz i oddasz resztę". Odnoszę wrażenie graniczące z pewnością, że zacytowane słowa dobitnie wpisują się w ramy osobowości pana Górskiego i jego sposób sprawowania władzy.

Odpowiedz Cytuj
Czas 06-06-18 10:53

Ciekawy cytat, ale bardzo odnoszący się chyba do swojej osoby p. Górski nie podobają się ludzie, a siebie to do jakich zalicza? Dostał 12 tys. miesięcznie to jest ten przysłowiowy rubel może w końcu się dowiedział, ile jest wart, to wróci i odda resztę? Natomiast stwierdzę fakt, że jednak nie wróci i nie odda reszty, bo siebie zalicza do tych ludzi stawiających jednak siebie wyżej. Jest takim samym śmiertelnikiem jak inni mieszkańcy Jabłonowa, ale już bez przyszłości politycznej, czas na zmiany!

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://jablonowopomorskie.istrefa.com

istrefa gmina Jabłonowo Pomorskie | istrefa powiat brodnicki | istrefa kujawsko-pomorskie | istrefa Polska

Jabłonowo Pomorskie - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat brodnicki, województwo kujawsko-pomorskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 87-330


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem