Dziwne czasy z PSLu do PRLu

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 26 z 101

Epike 02-06-18 12:32

Co ty Gościu opowiadasz to dałeś do ręki, czy wpłaciłeś na konto, a może na tacę. A Pomnik to był za darmo zrobiony przez P. Matiakowskiego. A po drugie to nie pouczaj co kto ma tu pisać!

Odpowiedz Cytuj
Gość 02-06-18 15:02

A wpłaciłem na konto i wiem ile co kosztowalo

Odpowiedz Cytuj
PiS obnaża prawdę 03-06-18 11:50

Dzisiaj w niedzielę / dzień święty/ zastanawiam się czy Górski i jego pracownicy /podwładni/ dobrze zrobili, nie uczestnicząc w uroczystości odsłonięcia pomnika Karłowskiej. Moim skromnym zdaniem to był błąd świadczący o prymitywnym, prostackim myśleniu. Pomijam fakt, że wierchuszka z pod znaku PSL jest poróżniona, bo oni zawsze drą koty przed każdymi wyborami. Górski jest Burmistrzem Miasta i Gminy Jabłonowo. Po to go wybraliśmy, aby nas godnie reprezentował, również na zewnątrz.Pomimo przecieków z gminy mówiących o "bojkocie" uroczystości odsłonięcia pomnika Naszej Patronki, do głowy mi nie przyszło, że odbędzie się bez Górskiego. W takiej sytuacji, gdzie został upokorzony przez Bobera, animozje uczuciowe i prywatne powinny iść w niepamięć. Burmistrz powinien siedzieć obok swojego mentora i od czasu do czasu zerkać jemu w niewinne oczy. W ten sposób Burmistrz Przemysław Górski zachował by sie z klasą godną polityka. Podsumowując - zachowanie Burmistrza było skandaliczne i zapewne obliczone na zyski w najbliższej kampanii samorządowej. Proszę zwrócić uwagę jak pomnik Błogosławionej poróżnił władzę i obywateli miasta.

Odpowiedz Cytuj
Mieszkanka 03-06-18 13:40

Moim zdaniem nietaktem było pomijane burmistrza Przez komitet budowy pomnika. Pomnik stanął na terenie miasta więc wypadało by chociaż wziąć pod uwagę nasz samorząd.

Odpowiedz Cytuj
1234 03-06-18 14:51

Był pomijany i poniżany po popadł w niełaski u Pana Bobera, za podpieprzanie i obgadywanie tu i tam byłego swojego chlebodawcy. Tak zawsze kończą niepokorni. Został wyautowany ipokazano gdzie jego miejsce w szeregu. Za chwilę będzie całkowicie osamotniony w walce o drugą kadencje. Po takich świństwach i chamskim zachowaniu, PSL nie wystawi go jako swojego człowieka do kandydowania na burmistrza. Moim zdaniem to Górski przeszarżował i jak to się mówi został zapędzony w kozi róg. Został sam jak środkowy palec na polu walki, chyba dobrze, bo brak mu klasy w poprawnym zachowaniu.

Odpowiedz Cytuj
Jabłonowiak 03-06-18 17:42
PiS obnaża prawdę :

Na uroczystości odsłonięcia pomnika nie było Burmistrza i jego zastępcy oraz sekretarza Gminy. Zadaję publiczne pytanie - o czym to świadczy ? Najważniejszymi osobami był Bober i Zakonnica. Jeszcze nie było wyborów samorządowych, a już BOBER czuje się Burmistrzem ? Kto tak naprawdę rządzi Jabłonowem ? Może przenieść urząd do obory pana Bobera lub do klasztoru. Na znak protestu, że wciśnięto nam pomnik bez konsultacji społecznych, w uroczystościach nie powinien uczestniczyć Przewodniczący Rady. Ten gość ma jednak słaby kręgosłup moralny i zrobi wszystko, by dalej korzystać z profitów władzy. Reasumując można śmiało powiedzieć, że chłopisko z Zamku zrobiło sobie kampanię wyborczą, jednak my jabłonowiacy nie damy się na takie sztuczki nabrać. Bober z Boińskim nie mają nic do szukania i rządzenia nami. Ci panowie niech zajmą sie swoimi problemami, a Jabłonowo zostawią demokratycznie wybranym władzom samorządowym. To jest kolejny przykład negatywny, że nie należy nigdy głosować na dzialaczy Polskiego Stronnictwa Ludowego. Owi prominentni patrzą tylko na swoje interesy i mają gdzieś nas mieszkańców.

Szczerze mówiąc pomnik tak wybitnej postaci dla Jabłonowa się należał.Oczywiście PSL to fatalna partia,a o Boińskim co kompletnie nic dla Jabłonowa nie zrobił nawet gadać nie warto.Oczywiście burmistrz naszego miasta jest fatalnym burmistrzem.
Tak czy siak,bojkot władz miasta takiej uroczystości to obrzydliwy skandal

Odpowiedz Cytuj
Gość 04-06-18 12:09

Uważasz że przydało się takie paskudztwo zamiast drzew i cienia? W miejscu gdzie można bylina chwile usiasc udać do przedszkola szkoły czy też kościoła?

Odpowiedz Cytuj
Wyborca 04-06-18 15:21

Moi drodzy ,czemu się tak podniecacie ,jest takie powiedzenie " psy szczekają karawana jedzie dalej" . Jeśli Górski nie będzie kandydatem PSL na burmistrza w Jabłonowie Pom tylko pan Bober, to pamiętajcie partia, (PSL) zapewni mu(Górskiemu) miękkie lądowanie (ciepła posadka w starostwie lub coś podobnego). Tym sposobem władza da Igrzyska ludowi a sama rozda karty według własnego rozdania. Takim to sposobem PSL dalej będzie dzierżył władzę w naszej gminie. Zmieni się coś na lepsze? Na to pytanie musi odpowiedzieć każdy wyborca indywidualnie .

Odpowiedz Cytuj
Obserwator 04-06-18 15:37

Moim zdaniem ,czy ktoś darzy sympatią burmistrza Górskiego czy też nie ale każdy przyzna że jego postępek był karygodny, naganny. Ktoś kto zajmuje się jego wizerunkiem (nie wiem kto mu doradza) po prostu , zaspał,przespał swoje i jego 5 minut . Bo w kręgach politycznych (a stanowisko burmistrza jest takowe) nie liczą się dziecinne fochy lecz męska kalkulacja.

Odpowiedz Cytuj
Swoj 04-06-18 15:58

Czyli pan Przemysław Górski poszedł na całość, pojechał po bandzie i się przejechał." A taki szkolony " jak to powiedział Pawlak w filmie "sami swoi".

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://jablonowopomorskie.istrefa.com

istrefa gmina Jabłonowo Pomorskie | istrefa powiat brodnicki | istrefa kujawsko-pomorskie | istrefa Polska

Jabłonowo Pomorskie - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat brodnicki, województwo kujawsko-pomorskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 87-330


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem