Dziwne czasy z PSLu do PRLu

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 25 z 187

PiS 01-06-18 19:25

Będziesz miał okazję w lokalu wyborczym ukarać pasibrzuchy za ich wyczyny., Pomnik powstał dzięki fanaberiom Ryszarda Wielkiego w podzięce za dzierżawę ziemi od zakonu. Kabaret to określenie tego co robią. Najważniejszą imprezę odbyli po odsłonięciu pomnika - uroczysty obiad dla kilkuset osób za kasę naszą czyli podatników.

Odpowiedz Cytuj
Gość 01-06-18 21:25

Napewno jedli nie za kasę podatników a za swoją, jak nie wiesz to dokłada i nie podjudzaj

Odpowiedz Cytuj
Do gościu 01-06-18 21:35

Gościu, podaj nazwiska osób, które płaciły za tą wyzerkę i wszystko będzie jasne.

Odpowiedz Cytuj
PiS obnaża prawdę 01-06-18 21:48

Na uroczystości odsłonięcia pomnika nie było Burmistrza i jego zastępcy oraz sekretarza Gminy. Zadaję publiczne pytanie - o czym to świadczy ? Najważniejszymi osobami był Bober i Zakonnica. Jeszcze nie było wyborów samorządowych, a już BOBER czuje się Burmistrzem ? Kto tak naprawdę rządzi Jabłonowem ? Może przenieść urząd do obory pana Bobera lub do klasztoru. Na znak protestu, że wciśnięto nam pomnik bez konsultacji społecznych, w uroczystościach nie powinien uczestniczyć Przewodniczący Rady. Ten gość ma jednak słaby kręgosłup moralny i zrobi wszystko, by dalej korzystać z profitów władzy. Reasumując można śmiało powiedzieć, że chłopisko z Zamku zrobiło sobie kampanię wyborczą, jednak my jabłonowiacy nie damy się na takie sztuczki nabrać. Bober z Boińskim nie mają nic do szukania i rządzenia nami. Ci panowie niech zajmą sie swoimi problemami, a Jabłonowo zostawią demokratycznie wybranym władzom samorządowym. To jest kolejny przykład negatywny, że nie należy nigdy głosować na dzialaczy Polskiego Stronnictwa Ludowego. Owi prominentni patrzą tylko na swoje interesy i mają gdzieś nas mieszkańców.

Odpowiedz Cytuj
ONA 01-06-18 22:07

Czego się spodziewałeś/aś/ po Kamińskim. Niedawno z nim zamieniłam kilka zdań i był rozgoryczony tegorocznym budżetem i zadłużeniem, narzekał na Górskiego. Na sesji zatwierdzającej budżet głosował za. Taki człowiek to nie ma jaj i zachowuje się jak szuja i polityczna szmata. Nie ma odwagi powiedzieć Górskiemu, patrząc prosto w oczy, co sądzi o jego rządzeniu. To najgorsza kategoria ludzi uprawiających politykę. Polityczny piskorz - do natychmiastowej wymiany i trzeba o nim raz na zawsze zapomnieć.

Odpowiedz Cytuj
Podpowiedź 02-06-18 1:16

Górski się nie pokazał na osłonięciu Pomnika M. Karłowskiej, gdyż jest skłócony i obrażony na R. Bobera i Z. Sosnowskiego, a są to przecież osoby z PSL oraz na Matkę Przełożoną Gracjanę Zbolałe - to jak by miał się pokazać, a i ciekawe jeszcze na kogo? Taka jest prawda.

Odpowiedz Cytuj
Gość 02-06-18 6:44

Naprzyklad ja, ponieważ dałem na komitet budowy pomnika (oczywiście dałem z własnej nieprzymuszonej woli nikt mnie nie naciskal). I uważam, że to z tych pieniążków był obiad a nie z pieniędzy podatników. Pozdrawiam

Odpowiedz Cytuj
Gość 02-06-18 6:55

Od Kamińskiego się odczepcie, jest to bardzo uczciwy człowiek a sam muru głową nie rozbije, radnych jest więcej. Gdybyście chodzili na komisje rady to byście mieli inne spojrzenie a tak tylko piszecie i wymyślacie niestworzone rzeczy, przy tym obrażacie porządnych ludzi. Protokoły z komisji czy sesji są do wglądu w biurze rady. Jak pamiętam to chyba nikt jeszcze nie był i nie zażądał tych protokołów do wglądu a każdy obywatel ma takie prawo. Ale pisać bzdury to każdy potrafi. Pozdrawiam

Odpowiedz Cytuj
Wyborca 02-06-18 9:47

Jak by Kamiński był taki porządny człowiek i prawy to jeżeli nie ma nic do gadania w radzie, powinien na znak protestu zrezygnować z przewodniczenia temu gremium. {Przypominam, że rada jest zdominowania przez radnych z PSL. Czyżby w szeregach tej zacnej partii powstały różne odłamy zwalczające się na wzajem ?

Odpowiedz Cytuj
Gość 02-06-18 12:23

Wcale nie rozumie toku myślenia. Samo bycie przewodniczącym nie może zmusić pozostałych radnych tak głosowali tak jakby sobie zapragnął. Kamiński był za pomniem ku niezadowoleni większości radnych - pomnik stoi, był przeciwny zatwierdzeniu budżetu - budżet zatwierdzony. I tak to proszę państwa działa. I PSL nie ma tu nic do gadania.

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://jablonowopomorskie.istrefa.com

istrefa gmina Jabłonowo Pomorskie | istrefa powiat brodnicki | istrefa kujawsko-pomorskie | istrefa Polska

Jabłonowo Pomorskie - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat brodnicki, województwo kujawsko-pomorskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 87-330


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem