Dziwne czasy z PSLu do PRLu

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 23 z 173

Do mieszk... 30-05-18 11:02
Mieszkanka :

Ludzie wszystko Wam przeszkadza. A może podsumujmy rządy Tadzia i Wojciecha. Co oni zrobili dla Jabłonowa oprócz lokomotywy, osady wojow i wspaniale wyremontowanego ośrodka edukacji w konojadach. Zostawili wspaniała główna i resztę naszych wspaniałych dróg.

Mieszkanka - jakoś do ciebie nie dociera, że ulica Główna jest drogą powiatową i Gmina nie jest władnym inwestorem w remonty, czy też przebudowę i żadne rządy Tadzia i Wojciecha nie mają tu nic wspólnego. Tak to wygląda wiarygodność twojego wpisu i jak już coś napiszesz to sprawdź dokładniej i dopiero napisz, a nie robisz mieszkańcom zamęt w głowach. Możesz kogoś nie lubić, ale nie pisz bzdur!

Odpowiedz Cytuj
Mieszkanka 30-05-18 14:14

Widzę że zabolało uderzenie w Radia i Wojciecha nic nie zrobili dla Jabłonowa i tyle.

Odpowiedz Cytuj
Do... 30-05-18 17:45

Żadne uderzenie jak się mija z rzeczywistą prawdą - Mieszkanko zatkało kakało, co? Jak się nie ma co pisać to piszę się "i tyle" byk jedzie na byku.

Odpowiedz Cytuj
Mieszkanka 30-05-18 18:38

Nic nie zabolało. Taka prawda za poprzednikow nic nie było oprócz osranej lokomotywy. Tez brali spore pieniążki. Burmistrz i jego kwiaciarz.

Odpowiedz Cytuj
Mieszkaniec 30-05-18 22:10

A teraz będzie pomnik który ptaki też osraja ,widac ze mieszkanka to ktoś z przydupnikow .I od razu powiem Ci nie jestem jednym z tych co Burmistrz zwolnił po prostu mam rozum i nie daje się nabrać na tanie sztuczki i nie mówię ,ze poprzednia wladza była idealna bo w większości w radzie to są Ci sami ludzie a burmistrz bezmyślnie tak ich oczernia.stwierdzam jedynie ze Perszke zrobil by więcej,gdyz nie jest karierowiczem ,i nie jest lakomy na kasę, ponieważ sam potrafi na siebie zarobić.

Odpowiedz Cytuj
Do mieszkanca 30-05-18 22:50

Perszke nie jest karierowiczem. Koń by się uśmiał. Dobry żart. A co Perszke zrobił jako przewodniczący rady. No co wielkie nic. A miał przyjaciela Tadzia.

Odpowiedz Cytuj
Wyborca 30-05-18 23:34

Co wy płaczki tu płaczecie, żaden z was godny Naszej Ojczyzny. Tu nie lokalna "zielona" polityka tylko wielkie serca odbudują naszą gminę.

Odpowiedz Cytuj
Do Mieszk... 31-05-18 0:14
Mieszkanka :

Nic nie zabolało. Taka prawda za poprzednikow nic nie było oprócz osranej lokomotywy. Tez brali spore pieniążki. Burmistrz i jego kwiaciarz.

Możliwe, że zrobiono tobie pranie mózgu i żadne argumenty do ciebie nie docierają. Popatrz sobie na plac zabaw dla dzieci przekazany pod zarządzane do ZGM nieopodal tej osranej Lokomotywy, a ciekawe w jakim stanie są pozostałe place zabaw. A teraz Lokomotywa już jest super czysta i ptaki już nie srają. Może byś tak napisała właśnie o tym i zrobiła coś pozytywnego dla dzieci, a nie oczerniasz bezpodstawnie innych. Może przydałby się tobie zimny prysznic to przejrzałabyś na oczy jaka jest rzeczywistość?

Odpowiedz Cytuj
Gość 31-05-18 6:16

Widzę że zbliżają się wybory. Czas na opluwanie. Jeden od drugiego chce być lepszy. Jeden prawie nic nie zrobił a drugi jeszcze nie wie co zrobi. Ale ludziom trzeba przypomnieć że lokomotywa to zły pomysł a pomnik jeszcze gorszy. Jeszcze nie stoi a już wiedzą że będzie obsrywana przez ptaki. Na Zamku jest tyle pomników a ptaków jeszcze więcej jak w tym małym parku a pomniki są czyste. I tak że wszystkim. Co by nie zrobił to zawsze źle. Każdy może zostać burmistrzem, ale jak mi wiadomo to nie ma chętnych a jeśli już są to te same osoby. Proszę pokażcie co potraficie zdziałać sami a nie krytykuje ani starej ani obecnej władzy. Komisje, sesje są otwarte dla każdego obywatela, można przyjść i głośno powiedzieć co się myśli. Na komisje nikt oprócz radnych nie chodzi a na sesję mała garstka która wcale się nie odzywa. Publika to pracownicy głównie urzędu i jednostek podległych burmistrzowi, którym chyba nie wół o na sesji składać słów krytyki. Pozdrawiam serdecznie

Odpowiedz Cytuj
Gość 31-05-18 7:28

Słyszałam że jutro wielka uruczystosc w Jablonowie, robią zakłady kto pójdzie z z panującej władzy na odkrycie pomnika

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://jablonowopomorskie.istrefa.com

istrefa gmina Jabłonowo Pomorskie | istrefa powiat brodnicki | istrefa kujawsko-pomorskie | istrefa Polska

Jabłonowo Pomorskie - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat brodnicki, województwo kujawsko-pomorskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 87-330


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem