Dziwne czasy z PSLu do PRLu

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 19 z 187

PiS obnaża prawdę 26-05-18 8:08

Kilka dni temu w naszej gminie odbyło się spotkanie / uroczyste / Burmistrza z pracownikami z okazji Dnia Samorządowca. Pan i władca zrobił sobie wspólne foto dla potrzeb ocieplenia swojego wizerunku. Tak na poważnie to przez ostatnie prawie 4 lata, ten despota i nieudacznik poniżał pracowników, zwalniał bardzo zdolnych i mądrzejszych od niego, przesuwał na inne stanowiska za karę. Zatrudniał nowych, czasami bez odpowiednich kwalifikacji bo bedących z nadania partyjnego lub z wymiany / ty moją żonę zatrudnisz a ja twoją synowa /.Jak się patrzy na twarze urzędników na tej zbiorówce to ciśnie się na usta jedno proste pytanie - co tak na prawdę ci ludzie myślą w danej chwili o takiej hipokryzji i zakłamaniu swojego szefa. Drodzy pracownicy ! Głoście tak jaj w ewangelii prawdę o swoim zakłamanym szefie, o jego dotychczasowym postępowaniu wobec wielu z was. Nie bójcie się nikogo bo prawda zawsze się zawsze sama obroni. Z taką pozytywną nadzieją kończę i życze przyjemnego spędzenia czasu wolnego w gronie najbliższych i życzliwych ludzi.

Odpowiedz Cytuj
PiS obnaża prawdę 26-05-18 15:34

Dalej na stronie BIP Jabłonowo Pomorskie nie ujawniono deklaracji majątkowych kierownictwa Wydziału Budownictwa. Czy mają coś do ukrycia ? Jeżeli w najbliższych dniach dokumenty nie ujrzą światła dziennego to Burmistrz zostanie zmuszony do publikacji poprzez Wojewodę Kujawsko-Pomorskiego.

Odpowiedz Cytuj
ONA 27-05-18 7:12

Oni wstydzą się pokazać ile zarabiają wybitni specjaliści w dziedzinie budownictwa. Największe jaja to zastępca kierownika, ta kobieta to zna się na budownictwie, jest osobą kompetentną i największym "UCHEM" w magistracie.To są jaja do kwadratu w naszej gminie.

Odpowiedz Cytuj
Zniesmaczony mama 27-05-18 9:06

W piątek obchodzone były uroczystości z okazji 40 lecia nadania patrona Szkole Podstawowej. Uroczystość dobrze zorganizowana i ciekawa. Niestety wykorzystana do innych celów, podziękowania i te przemówienia. Ludzie kochani, to impreza dla dzieci, to one są najważniejsze a nie wasze przemówienia, zdjęcia czy ambicje polityczne. Żadnego z tych zacnych gości nie widziałam na trybunach, aby odrobinę czasu poświęcili dzieciom w ich olimpiadzie. Tam się odbyła najważniejsza część tej imprezy. Tak zacni goście nie znaleźli już czasu aby pojawić się na trybunach. Bez dalszego komentarza

Odpowiedz Cytuj
Mieszkaniec 27-05-18 10:00

Bo najważniejsze to bić pianę! W zasadzie przez cały okres swojej kadencji nic nie robią tylko na okrągło sesje zdjęciowe i ich zatroskane miny aż mnie przeraża ,co to będzie się działo do jesiennych wyborów. Czy to kupi wyborca Jabłonowski? Czy Jabłonowianie mają swoje ambicje i rozum? Niedługo nadejdzie chwila prawdy .

Odpowiedz Cytuj
Wyborca 27-05-18 10:09

Chciałbym aby każdy radny ,gminny ,powiatowy,oraz burmistrz przedstawił swoje osiagniecia ze swojej 4 letniej kadencji. Zestawił to co obiecał a to co udało mu się zrobić. Pierwszy z brzegu przykład naszego radnego -przejście dla pieszych pod tunelem na ulicy Grudziądzkiej jak daleko się posunęło do przodu?

Odpowiedz Cytuj
Do mamy 27-05-18 10:20

Ci zacni goście świętowali przy ciasteczku i kawie. Przecież to ich święto. Dzieci i pracownicy szkoły dla nich się nie liczą.

Odpowiedz Cytuj
F 27-05-18 10:32

Demokracja to wyjątkowo odrażający ustrój,który jak widać nawet na poziomie dziury jaką jest Jabłonowo się nie sprawdza.Dobrze zorganizowany gang prawie zawsze przechwyci władzę.Nasze miasteczko nie ma szczęścia do burmistrzów,a zła tradycję rozpoczął już pierwszy burmistrz Jabłonowa pan G. co to ,a jakże na wszystkim się znał i wszystko wiedział.Tak się znał,że do dzisiaj w Mileszewach dla archeologów chyba tkwią fundamenty szkoły za które my wszyscy zapłaciliśmy.Zapłaciliśmy też dwa razy za budowę oczyszczalni ścieków bo ten sam "znawca" zakupił przestarzałą technologię i następny burmistrz musiał zakupić nowe rozwiązanie,a my znowu zapłaciliśmy.Następnym "osiągnięciem" tego "Słońca Jabłonowa" było storpedowanie powstania tak poważnej inwestycji jak zakład "Bella" w Jabłonowie.Dwie kadencje kosztowały nas krocie,a co najgorsze to żaden prokurator nie zajął się tymi sprawami.
Też dałem się nabrać na młodego,"kompetentnego" kandydata i wyszło jak zwykle,następny "mędrzec" trwoniący nie swoje pieniądze.Na temat radnych-klakierów szkoda się wypowiadać bo każdy widzi kim są.

Odpowiedz Cytuj
Zemsta 27-05-18 13:31

Szanowny Pan Przemysław Górski potrafił zrobić kupę w swoje środowisko z jakiego się wywodzi i bardzo szybko zapominając o tym? Mieszkańcy Mileszew to powinni obrzucać go starymi zgniłymi jajcami jak się tam pokaże, za zlikwidowanie świetlicy odpowiedniej i dobrze przystosowanej dla propagowania dobrej kultury, a także dobrze prosperującego koła gospodyń wiejskich. A teraz mają cztery ściany i dwoje drzwi, a gdzie tu jest odpowiednio przystosowana kuchnia, ale za to mamy dodatkowo za ścianą pijalnię piwa i alkoholu jak ma się tu "ustawa o wychowaniu w trzeźwości" bardzo ciekawy temat, a o co chodziło Guru z Mileszew to o nie głosowanie Pana Radnego mieszkańca Mileszew za Budżetem na rok 2018, to z zemsty postanowił w ten sposób ukarać i szkodzić mieszkańcom Mileszew oraz Radnemu. Ciekawe jaka jest tam teraz działalność w wykonaniu Dyrektora Justyny Prajs z Centrum Kultury i Sportu w Jabłonowie też odpowiedzialnej za stworzenie tej nowej świetlicy. Obecny włodarz ma charakter szui o chamskim charakterze z wystającą słomą z butów tylko zapominał, że jest takie powiedzenie "kij ma zawsze dwa końce", a przełoży się to w nadchodzących wyborach dotyczy to również obecnego Burmistrza jak i Dyrektora. Co za nieudacznictwo oraz chamskie czasy? i za taką chamskość bierze się nie małe pieniądze!

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://jablonowopomorskie.istrefa.com

istrefa gmina Jabłonowo Pomorskie | istrefa powiat brodnicki | istrefa kujawsko-pomorskie | istrefa Polska

Jabłonowo Pomorskie - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat brodnicki, województwo kujawsko-pomorskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 87-330


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem