Dziwne czasy z PSLu do PRLu

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 18 z 187

2345 23-05-18 20:42

Nasuwa się tylko jeden wniosek z wyżej wpisanych postów. Za wszelką siłę trzeba pozbyć się z życia publicznego oszołomów partyjnych i idiotów. Postawić na nowych nieskazitelnych ludzi, patrzących trzeżwo na problemy ludności miejscowej.

Odpowiedz Cytuj
Wojt 23-05-18 22:40

Zgadza sie trzeba to towarzystwo pogonic i mówię to jako obserwator nigdy tak nie było aby każdą blahostke wyolbrzymiac, przypisywać sobie za zasługi rzeczy, które są obowiązkami rządzących ,dawanie premii kolesiom a zwalnianie niewygodnych, stawianie pomników niepotrzebnie, ponieważ pomnik powinien stać na wzgórzu, jeżeli już komuś był potrzebny i rządzący nie powinni się w to wtrącać.Proszę spojrzeć np na gminę Biskupiec sześć szkół podstawowych i każda ma Orlika, jakość wykonania asfaltu i wiele innych przykładów ,a jest to mała gmina i wójt nie zarabia tyle co nasz pasibrzuch,a i w radzie ludzie myślący a nie są marionetki .Czas więc poważnie się zastanowić co nasi radni z burmistrzem na czele mogą nam zaoferować na następną kadencję , bo myślę,że niewiele.

Odpowiedz Cytuj
Nadzieja 24-05-18 9:50

Zgadzam się z Panem.Precz z pasożytami.

Odpowiedz Cytuj
PiS obnaża prawdę 24-05-18 15:18

Jak się ma gospodarstwo o wartości pow. 7 mln Złotych, 3 mieszkania na wynajm, działki rekreacyjne i na koncie powyżej 600 tys złotych to takiemu wszystko wolno. Szmal robi ludziom wodę z mózgu. A jeszcze jedno, ten polityk posiada też willę na cmentarzu w Jabłonowie Zamek. Wszystko musi mieć największe i najpiękniejsze i ciągle mu mało i mało. To jest dygresja dot. nielegalnej wycinki drzew.

Odpowiedz Cytuj
PiS obnaża prawdę 24-05-18 19:10

Ponieważ oświadczenia majątkowe są jawne możemy się dowiedzieć, że Żona Pana Bobra jest dyrektorem ZS i z tego tytułu zarobiła w 2017 roku ponad 95 tys zł. Zeby było śmieszniej owa Pani jest emerytką i ZUS wypłacił jej 28 tys zł emerytury. Z najmu mieszkan pani miała dochód na poziomie 15 tys. zł i na dodatek jeszcze pobrała diety radnej w wysokości 6,6 tys zł. Czy nie lepiej przekazać zarządzanie szkołą nowej osobie, a samemu odpoczywać na łonie przyrody. Pazerność to bardzo zła cecha.

Odpowiedz Cytuj
Wyborczyni 24-05-18 20:01

Z oświadczenia wynika też, że na koncie Bobrowie mają ponad 630 tys, a w papierach BS jeszcze 100 tys zł. Tak majętni ludzie zapewne zafundowali postawienie Pomnika Karłowskiej i pozostanie im do życia jeszcze parę złotych. Mogli ten pomnik postawić u siebie w ogrodzie, było by też estetycznie i obyło by sie bez wycinki drzew.

Odpowiedz Cytuj
Sławomir 25-05-18 0:09

Widziałem dziś oświadczenia majątkowe, brakuje najważniejszych osób w urzędzie tj. Kierownika budownictwa Artura Lula i jego zastępcy Pani Sopek-Weinert

Odpowiedz Cytuj
Nadzieja 25-05-18 10:18

To jest profesjonalizm,zatrudnienie ludzi bez stosownych kwalifikacji na tak ważne stanowiska w referacie budownictwa.Mam wrażenie,że Urząd to firma rodzinna ,pracują matki,synowie ,córki,nie mówiąc o znajomych i kolegach.

Odpowiedz Cytuj
Słuchacz radia pik 25-05-18 11:29

Burmistrz Jabłonowa Pom. Przemysław Górski narzekał w radio PiK na na PiS( że zmiejsza środki na przebudowę dróg) a tu proszę dofinansował mu przebudowę drogi powiatowej (ulicy Głównej ,Kolejowej) w kwocie 4mln350tyś zł Na tym spotkaniu przedstawiciel Pisu zapewniał że środki nie są pomniejszone a wręcz przeciwnie zwiększone ,na co pan burmistrz nie dał wiary . Co On teraz powie na rozdawnictwo PiSu ?

Odpowiedz Cytuj
Apike 25-05-18 12:19

Perfidność nie zna granic jak to Przemysław Górski Burmistrz Jabłonowa Pomorskie perfidnie próbuje się podpiąć pod powiatową drogę jaką jest ul. Główna, Kolejowa i G. Sikorskiego by zabłysnąć w oczach mieszkańców Miasta i Gminy Jabłonowa. Jak już wiadomo, że partycypował w kosztach wykonania planu na budowę lub przebudowę wyżej wymienionych ulic z błędnym rozumowaniem dokładania do dróg powiatowych. Nadal się przez okres prawie 4 lat nie nauczył, powiat ma swoje drogi, a gmina ma swoje drogi, a więc nie widzę tu spójności w dofinansowywaniu jakichkolwiek dróg powiatowych. Powiat na te cele ma pieniądze lub powinien je mieć lub pozyskać, ale nie z funduszy gminnych. Podatek drogowy jest wliczany w paliwie to środki na te inwestycje powinny być pozyskiwane od państwa. Szanowny Panie Burmistrzu nie można trwonić pieniędzy na lewo i prawo z podatków i zaciąganych pożyczek jakich Miasto i Gmina w takiej sytuacji musi zaciągać, ów problem należy do powiatu, o jakich Pan pieniądzach mówi swoich z własnej kieszeni, czy z budżetu Miasta i Gminy? Gdzie ma Pan tych profesjonalnych doradców, którzy by Pana wyprowadzili z błędu!

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://jablonowopomorskie.istrefa.com

istrefa gmina Jabłonowo Pomorskie | istrefa powiat brodnicki | istrefa kujawsko-pomorskie | istrefa Polska

Jabłonowo Pomorskie - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat brodnicki, województwo kujawsko-pomorskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 87-330


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem