Dziwne czasy z PSLu do PRLu

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 16 z 187

ONA 18-05-18 16:37

Jak traktuje sie jabłonowiaków przez działaczy Polskiego Stronnictwa Ludowego ? Oto przykłady. Był taki technik weterynarii w miasteczku i zwał się Boiński. Przegrał wybory na Burmistrza, przez co został awansowany na Starostę Brodnickiego. Na niczym się nie zna, ale w ostatnich 8 latach zarobił powyżej 1 mln złotych. Sprzedał mieszkanie i wybudował dom w Brodnicy. Od prostaków jabłonowskich wyprowadził sie. Górski zarobił w ostatnich 4 latach ok. 600 tysięcy złotych i zapewne buduje coś w Brodnicy. Sprzedał działkę w Piecewie. Jak kandydował na Burmistrza, mówił, że czuje się Jabłonowiakiem. Tezaz ma nas w głębokim poważaniu. Zadłużył nas na maksa i jeszcze podobno ma czelność ubiegać się o następną kadencję. Oj chyba przegiął i trzeba go ostro przeegzaminować z obietnic wyborczych i jeśli ich nie zrealizował - spakować gościa i Tomkasem do Brodnicy.

Odpowiedz Cytuj
PiS obnaża prawdę 18-05-18 20:47

Może by tak ktoś sprawdził, ile ziemi od państwa kupił w ostatnich 8 latach przedsiębiorca z Jabłonowa Zamku ? Czy jest inny rolnik w gminie, który go przebił ? Będzie to ciekawa lektura dla indywidualnych rolników.

Odpowiedz Cytuj
Gość 18-05-18 23:50

Głupi niestety jabłonowski lud zapomniał, że mieliśmy już Burmistrza ignoranta, wybierając następnego. Prawem każdego jest być głupim, jabłonowiacy nadużyli tego przywileju i mają tą patologię.

Odpowiedz Cytuj
Do Gość 19-05-18 6:47

Święte słowa, które tylko potwierdzają, że ciemny lud jabłonowski kupuje wszystko za przysłowiowe cukierki wyborcze. W końcu powinni przetrzeć oczy i trzezwo zacząć myśleć. W przeciwnym razie można zapomnieć o jakimś rozwoju Jabłonowa. Do dzieła młodzi ludzie, w was jest przyszłość.

Odpowiedz Cytuj
Anty 20-05-18 11:40

Oprócz dróg zrobionych na od.....l w Jabłonowie się nic nie zmienia nic w kierunku młodych nie robi wielki smieszny burmistrz w parku pustki skatepark rozebrany o ławkach nie wspomnę gdzie jest ten plac zabaw czy miałbyć robiony koło gimnazjum hmm ?

Odpowiedz Cytuj
Mieszkaniec 20-05-18 12:10

Ckis centrum kultury i (sportu) jaki tam kur.a sport jest ja się pytam ??

Odpowiedz Cytuj
PiS obnaża prawdę 20-05-18 12:32

Do jutra analiza oświadczeń majątkowych radnych. Pokażemy społeczeństwu bogatych i biednych radnych-bezradnych, ile pobrali kasy za naszych podatków. Są wśród nich milionerzy, którzy wyciągali łapy po marne diety. Byle się nachapać.

Odpowiedz Cytuj
J-ak 20-05-18 20:25

Na Jablonowo.com ukazało się zdjęcie największego faryzeusza Górskiego z Przełożoną Zakonu. Siostra powinna walnąć go w czapę za utrudnianie budowy pomnika Bł. Marii Karłowskiej. Co to za typek, bez honoru i nie cofnie się przed niczym, by zachować stanowisko. Zakonnice powinny mu dać czerwoną kartkę w najbliższych wyborach. To kolejne środowisko, gdzie stracił dane mu zaufanie.

Odpowiedz Cytuj
Jan 22-05-18 8:17

Kto finansuje pomnik stawiany zakonnicy?Z jakiego powodu jest stawiany ?

Odpowiedz Cytuj
Jan 2 22-05-18 11:42

Za póżno się obudziłeś , o tym było mówione jesienią (wszelkie skargi i zażalenia wówczas mogłeś składać). Z tego co wiem miasto dało teren a resztę pokrywa komitet budowy.

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://jablonowopomorskie.istrefa.com

istrefa gmina Jabłonowo Pomorskie | istrefa powiat brodnicki | istrefa kujawsko-pomorskie | istrefa Polska

Jabłonowo Pomorskie - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat brodnicki, województwo kujawsko-pomorskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 87-330


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem