Dziwne czasy z PSLu do PRLu

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 15 z 187

Wyborczyni 13-05-18 11:44

Prosimy Pana Burmistrza, aby powiedział ilu przedsiębiorców zwerbował do Jabłonowa i ile miejsc pracy stworzono za jego kadencji. To będzie zapewne ciekawa lektura - chyba,że nie ma o czym informować obywateli. Ciekawi też kiedy rozpoczną się prace na ul. Głównej i Kolejowej i w jakim terminie pozbędziemy sie syfu na starym targowisku. Zbliżają się wybory i czas się pochwalić osiągnięciami Panie Burmistrzu.

Odpowiedz Cytuj
Wyborca 15-05-18 20:18

W Jaguszewicach odbyło się spotkanie mieszkańców z wielce szacownym Panem Burmistrzem. Mieszkańcy podziękowali za stworzoną świetlicę i rozeszli się do swoich domów. Burmistrz dotrzymał słowa, bo jest człowiekiem poważnym i ma swój honor. Takiego burmistrza nam było trzeba w Jabłonowie. Podobno w najbliższych dniach zrobi spotkanie z jabłonowiakami i zabajeruje o doprowadzeniu gazu ziemnego do naszej gminy. Tak trzymać panie burmistrzu i byle do wyborów.w

Odpowiedz Cytuj
PiS obnaża prawdę 16-05-18 16:58

Serdeczne gratulacje dla mieszkańców Jaguszewic z okazji pozyskania tak pięknej świetlicy wiejskiej. Jestem w głębokim szoku, jak można było zaadoptować przystanek autobusowy dla potrzeb społeczności wiejskiej. Zapewne taką samą koncepcję świetlicy zaproponuje Górski dla Buku Pomorskiego. Burmistrz to wielki człowiek i taki innowator, dbający o potrzeby każdego środowiska. To też zasługa sołtysa i radnego z Piecewa. Ten facio to ma klasę i rozumie potrzeby swoich wyborców. Takich radnych to nam potrzeba, by z gminy i Miasta zrobić jeszcze większe szambo. Brawo władza Jabłonowa.

Odpowiedz Cytuj
Apike 17-05-18 1:29

A czego się spodziewasz po władzach radni to klakierzy nie do klaskania tylko do podnoszenia rączek do góry, ot cała władza. Niech sobie zatrudnią płaczki do kompletu to na sesji byłby ubaw! Podobno środki były i pomieszczenie też, to przez 3 lata o was nie pamiętał, co? A teraz przed wyborami sobie przypomniał - nagłe oświecenie!

Odpowiedz Cytuj
Aaaa 17-05-18 8:39

Słaba to jest biblioteka. Z takim budżetem powinny być same nowosci zamiast tego pani smaży frytki i robi gofry. Zeby było śmieszniej wydali pieniadze na spotkanie z kimś kto napisal książkę o grach a kilka tygodni wczesniej byla pani ktora napisala poradnik. Żenada. Zadna z zatrudnionych tam kobiet nie jest na bieżąco z literaturą baaa pani kierownik ktora mianowała sie dyrektorem (to jedyny dyrektor biblioteki w polsce chyba :D) sama stwierdziła ,ze za ksiazkami nie przepada.. dodam tylko ,ze bibloteka ma podobny budzet do kulturaka cos tu nie działa.

Odpowiedz Cytuj
Gość 17-05-18 8:41

Ps. Nie wspominając o godzinach otwarcia. Nikt kto pracuje nie jest w stanie tam nic wypożyczyć nawet jesli chciałby staroć przeczytać

Odpowiedz Cytuj
MacGyver 17-05-18 9:33

Co do budowy świetlicy wiejskiej w Jaguszewicach to nie wiem czy się śmiać czy płakać.Mimo wszystko wydaje mi się, że pan Burmistrz wykazał się jednak ponad przeciętną siłą sprawczą i skutecznością. Zrobienie świetlicy wiejskiej z przystanku autobusowego jest nie lada sztuką ale też olbrzymim wyzwaniem menedżerskim. Coraz częściej odnoszę wrażenie, że pan Przemysław Górski marnuje swoje talenty na polu samorządowym. Ze swoimi umiejętnościami do niestandardowego wykorzystywania przedmiotów(z przystanku świetlica) i darem aktorskim, pan Przemysław powinien zgłosić się do castingu na odtwórcę głównej roli w serialu pt. "Mac Gyver". Podobno będą kręcić nowe odcinki. Z takim talentem szanse są ogromne.

Odpowiedz Cytuj
UMiG 17-05-18 22:43

Mam nadzieję, że pomyłkowo wybrany i nazywany Burmistrzem w następnych wyborach ulotni się jak kamfora.

Odpowiedz Cytuj
Jan 17-05-18 23:39

Chwalić się nie trafionymi pomysłami potrafi najlepiej

Odpowiedz Cytuj
PiS 18-05-18 15:31

W Płowężu u Kamińskiego kolejne spotkanie Górskiego i Kamińskiego z Klubami Seniora. Kampania wyborcza sępów z PSL trwa na dobe. Najgorsze to to, że za publiczne pieniądze, których podobno brakuje w kasie urzędu. Myślę, że emeryci kapnęli już co jest grane i Święty Boże nie Pomoże - Panie Górski i spółko rządząca Miastem i Gminą.

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://jablonowopomorskie.istrefa.com

istrefa gmina Jabłonowo Pomorskie | istrefa powiat brodnicki | istrefa kujawsko-pomorskie | istrefa Polska

Jabłonowo Pomorskie - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat brodnicki, województwo kujawsko-pomorskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 87-330


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem