Dziwne czasy z PSLu do PRLu

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 14 z 173

Wojt 08-05-18 22:50

Wszystko w swoim czasie .Władze tylko zdjęcia kwiaty strażacy z przewodniczącym i burmistrzem kampania w pełni, ale co bardziej inteligentni wiedzą jak to działa po co to robią , zygac się chce od tej propagandy

Odpowiedz Cytuj
Apike 09-05-18 11:12

Mam takie pytanie do czego ma służyć "Dom Kultury" o tak hucznej nazwie Centrum Kultury i Sportu rozdrabniając to: w centrum nie stoi, kultury to tam nie widać, sport to może miał być? a działalności jak nie widać tak nie widać. Zmienić nazwę na przechowalnię beztalencia, bo talent to mają, ale do nieróbstwa. W festiwalu nieróbstwa zapewne zdobyliby pierwsze miejsce w powiecie na pewno, a może i w województwie.

Odpowiedz Cytuj
Z innej beczki 09-05-18 15:34

"ODRESTAUROWANY POMNIK POLEGŁYM I UMĘCZONYM
Z okazji zbliżającego się Święta Odzyskania Niepodległości przez Polskę, z inicjatywy Samorządu Miasta i Gminy Jabłonowo Pomorskie, został odrestaurowany Pomnik Poległym i Umęczonym w Jabłonowie Pomorskim. Serdecznie zapraszamy do obchodów Narodowego Święta Niepodległości, które w Jabłonowie " Jest to cytat ze strony Jabłonowo.com z dnia 10.11.2017r. Przeglądając dziś stronę Jabłonowo .com jest relacja z uroczystości z 8.05.2018r. Własnym oczom nie wierzę tablica z napisem" Bohaterom Wojny Obronnej 1939 -Społeczeństwo Gminy i Miasta Jabłonowo Pom." jak była pęknięta (potłuczona) tak jest !!! Podziwiam SAMORZĄD za wykonanie zadania.

Odpowiedz Cytuj
Wyborca 09-05-18 20:09

Drogi Panie Burmistrzu. Serdecznie dziękuję za zorganizowanie tak wielu imprez rekreacyjnych w mijających Świętach Majowych. Nasze dzieci i młodzież wspaniale spędzali czas świąteczny. Teraz tak na poważnie - ostatanie mijające dni świąteczne to wielka porażka Górskiego i jego marnej ekipy. Czyżby zabrakło kasy, czy po prostu pokazano nieróbstwo placówki kultury. Takiej żenady w ostatnich latach jeszce nie było. Ciekawi mnie czy Przewodniczący Bober wstydzi sie za swojego pupila, czy ma wypieki na twarzy. Wstawił nam takiego wielkiego błazna na urząd Burmistrza, który doprowadził do upadku naszej gminy. Nie spełnił w 80% swoich wyborczych zapowiedzi, zawartych w programie wyborczym. Swoim aroganckim zachowaniem doprowadził do całkowitego braku rozwoju miasta i gminy. Zadłużył nas na ponad 20 mln złotych, realizując wątpliwej jakości inwestycje. Jeżeli Polskie Stronnictwo Ludowe wysunie na Burmistrza obecnego nieudacznika, to popłynie razem z nim do przysłowiowego rynsztoku politycznego. Pokażemy społeczeństwu Górskiego niekompetencję, jego kolesiowskie powiązania, ignorancję wobec mieszkańców. Z kłamczuchami trzeba się pozegnać raz na zawsze. W nadchodzących wyborach będziemy stosować takie same chwyty jak podczas poprzednich robili działacze PSL / miejscowi bonzowie/.

Odpowiedz Cytuj
PiS obnaża prawdę 09-05-18 21:46

Miejscowi notable z PSL, to zgrana paczka dbająca o swoją kieszeń. Przykład jeden z wielu to zatrudnienie Zony wysokiego urzędnika w Gminie Osiek. W zamian urzędas z Jabłonowa zatrudnił córkę Wójta z Osieka. Handel stanowiskami kwitnie, a wykształceni miejscowi wyautowani.Kampania wyborcza będzie ciekawa jak pokażemy mechanizmy postępowania Samorządowców. Czas na zmiany, to hasło nadal aktualne i zasięgnięte od Górskiego.

Odpowiedz Cytuj
Kazek 10-05-18 16:56

Wspominacie na forum , że przedsiębiorcy narzekają na Burmistrza , że jest przeciwny rozwojowi miasta , przszkadza przedsiębiorcom w realizowaniu inwestycji . Tak to chyba prawda , bo rozmawiałem z właścicielem biedronki i nie byl z Burmistrza ani z radnych zadowolony . myslę że inne inwestycje , ktore zostały wstrzymane o które starali się inwestorzy to też w dużej mierze zasługa radnych oraz naszego włodarza

Odpowiedz Cytuj
Apike 10-05-18 17:50

Kazek - przecież to proste w myśleniu włodarza i radnych mniej kasy z podatków tym więcej można zaciągnąć pożyczek, a to po co nam inwestorzy lepiej dla nich jak ich nie będzie mniej problemów będą mieli. Będzie dużo rączek w górze na zdjęciach z sesji i wszyscy pomyślą jaka to prześwietna rada, ale nie wiedzą, że te raczki to na przyzwolenie na zaciągnięcie następnych pożyczek! Tak się oto pracuje i tworzy propagandę przez Górskiego.

Odpowiedz Cytuj
Wyborczyni 11-05-18 19:40

No w końcu naszemu zapracowanemu i kłamliwemu Burmistrzowi rząd obetnie o 20 % wynagrodzenie. Jak ten chłopina da sobie radę, za co będzie żył ? Oj pewnie będzie mu bardzo ciężko. Proponuję zwolennikom Górskiego, by zrobili ściapę pieniężną w celu rekompensaty utraconych zarobków. To się narobiło.

Odpowiedz Cytuj
Wojt 12-05-18 22:51

Ręka rękę myje żona Górskiego zatrudniona w rzędzie w Osieku.A wcześniej synowa wójta z Osieka bez kwalifikacji zatrudniona przez Górskiego w urzędzie w Jablonowie .okropny człowiek z tego naszego przemusia .wyniki konkursu jeżelimożna to nazwać konkursem skoro od początku było wiadomo kto zostanie zatrudniony na stronie BIP gmina osiek

Odpowiedz Cytuj
PiS obnaża prawdę 13-05-18 7:19

Nasz Kochany Przemek rodem z Mileszew, zrobił sobie z Gminy prywatny folwark. Pozatrudniał swoich znajomych i członków swojej partii, zapominając, że w Jabłonowie mieszkają ludzie z odpowiednimi kwalifikacjami. Kolejny przykład to kierownik Komunalki - emerytowany strażak z Brodnicy. Ma "małą emeryturę" i przemuś pozwala gościowi dorobić "PARĘ GROSZY" Skandal to bardzo słabe określenie na takie poczynania. Mam nadzieję, że PSL nie wystawi w najbliższych wyborach samorządowych tego WIELKIEGO EKONOMISTY I STRATEGA . W przeciwnym razie trzeba będzie opisywać do znudzenie wszystkie OSIĄGNIĘCIA Przemysława Górskiego czyli człowieka, za którego poręczyło Polskie Stronnictwo Ludowe i osobiście Pan Bober. Naważyli piwa i muszą go odpowiednio wypić, żeby nie dostali czkawki.

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://jablonowopomorskie.istrefa.com

istrefa gmina Jabłonowo Pomorskie | istrefa powiat brodnicki | istrefa kujawsko-pomorskie | istrefa Polska

Jabłonowo Pomorskie - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat brodnicki, województwo kujawsko-pomorskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 87-330


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem