Dziwne czasy z PSLu do PRLu

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 13 z 187

Po objęciu 02-05-18 0:42

W swoim wystąpieniu po złożeniu ślubowania Przemysław Gorski i tu cyt.: "
Wyrażam wdzięczność Panu Krzysztofowi Kamińskiemu, Zbigniewowi Mikulicz, wicepremierowi Januszowi Piechocińskiemu, Ryszardowi Boberowi, posłowi Zbigniewowi Sosnowskiemu, Mirosławowi Garczyńskiemu, Edmundowi Kloj, Michałowi Kropiewnickiemu, Mariuszowi Chrzanowskiemu, Ryszardowi Maciejewskiemu, Zdzisławowi Zapalskiemu, Aleksandrowi Martko, Kazimierzowi Jacewiczowi, Michałowi Szymelfenig, Panu Romanowi Trendowskiemu, Panu Władysławowi Szersze."
Te podkreślone nazwiska mówią same za siebie? i z czym je można powiązać.

Odpowiedz Cytuj
Ania 02-05-18 20:21

A ja nie wiem o co chodzi z tym podkreśleniem. Oczywistym jest fakt , że Burmistrz dziękował wszystkim nawet Fuksowi i nikt go nie podkreśla. Byłem w tym dniu i sam słyszałem. Nazwisk by nie zliczył ale taki już jest Burmistrz . Za każdą pomoc dziękuje i dziś , czego nie ukrywa .

leniem

Odpowiedz Cytuj
ONA 03-05-18 7:43

Nasz KOCHANY PRZEMCIO wczoraj się napracował. Porozdawał papierowe flagi na mieście i pojechał do Brodnicy. Przemcio dziękujemy ci za udane imprezy zorganizowane z okazji Świąt Majowych. Jesteś naszym wymarzonym burmistrzem, takim naszym tatusiem. Troszczysz się o nasze zdrowie i pewnie dlatego nie zrobiłeś festynu, byśmy sie mogli dobrze wyspać i nabrać sił do pracy.

Odpowiedz Cytuj
Eee 03-05-18 12:16

Coś ma być pod pomnikiem. Dzieci za przybycie mają szóstki dostać z historii.

Odpowiedz Cytuj
Sławomir 04-05-18 21:13

Nowa strona a jakie zainteresowanie, prawie 7000 wejść. To o czymś świadczy

Odpowiedz Cytuj
Uzupełnienie 05-05-18 7:38

Świadczy to o tym, że jest o czym pisać. Właściciel strony Jablonowo.com, bawi się w cenzora i wpuszcza co chce. Jest na usługach Górskiego. To forum odkrywa dla szerokiego grona ludzi hipokryzję władzy, obnaża ich kłamstwa i pokazuje jak radni w naszym imieniu "bawią się gminą", podejmując złe decyzje. Na każdej sesji najważniejszym punktem obrad jest zaciąganie kolejnych pożyczek. Wstyd jakich ludzi wybraliśmy do rady.

Odpowiedz Cytuj
Wyborca 05-05-18 8:25

Potwierdzam, że kilka razy napisałem post na jablonowo.com i nie został umieszczony. Moje wpisy dotyczyły niegospodarności i nieudolności rządzenia władzy jabłonowskiej.

Odpowiedz Cytuj
Abc 07-05-18 10:26

Puknij się w głowę.. nie wiem czy wiesz placówki takie jak domy kultury pracują dluzej niz dyrektorzy bo są od tego ludzie tam zatrudnieni. Jestem w szoku czy wy macie naprawde problem z głową czy nie skończyłeś szkoły podstawowej ze nie rozumiesz takiej prostej rzeczy?

Odpowiedz Cytuj
Kolega 07-05-18 12:42

Do abc . Skąd u ciebie taki nerw? Możesz napisać spokojniej? Nieważne czy ten ktoś ma skończoną podstawówkę czy też nie, zalecam grzecznie odpowiedzieć ,bo to świadczy o Twoim wykształceniu i kulturze . Miłego dnia życzę.

Odpowiedz Cytuj
Kul... i co nic 08-05-18 19:56

Jaka piękna majówka w wykonaniu tego przybytku kulturowego, bardzo ciekawy pomysł tyle tam się dzieje, że biedacy nie mieli czasu i jakoś rękawów sobie nie powyrywali. A no tak przecież mieli weekend, to co teraz tam się dzieje to przechodzi ludzkie pojęcie! tyle kasy idzie na wynagrodzenia i co nic? Żenada, ale wszyscy to zapamiętamy i podsumujemy w odpowiednim czasie - już nie długo.

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://jablonowopomorskie.istrefa.com

istrefa gmina Jabłonowo Pomorskie | istrefa powiat brodnicki | istrefa kujawsko-pomorskie | istrefa Polska

Jabłonowo Pomorskie - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat brodnicki, województwo kujawsko-pomorskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 87-330


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem