Dziwne czasy z PSLu do PRLu

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 11 z 187

Mieszkanka 28-04-18 12:34

Jak zwykle Burmistrz zajmuje się konkursem i absorbuje do tego jeszcze pracowników, to od czego jest w tym mieście placówka kultury w końcu za co im płacą. Czy temu Burmistrzowi nie poprzewracało się w głowie o co tu chodzi, czyż nie ma ważniejszych spraw do załatwienia lub może kultura nie potrafi takiego konkursu przeprowadzić to ilu jeszcze pseudo pracowników powinno być zatrudnionych w tej placówce. Burmistrz zachowuje się tak jak duży wyrośnięty harcerz, a nie jak przystało na piastowanie stanowiska w tym Urzędzie Miasta.

Odpowiedz Cytuj
ONA 28-04-18 18:54

To nie jest harcerz tylko zuch tzn. najmłodszy harcerzyk. Myślę, że te małe dzieciaki mają bardziej rozwinięty narząd w postaci mózgu.

Odpowiedz Cytuj
Zatroskany mieszkaniec 29-04-18 8:17

Czy jest ktoś w stanie poinformować, jaki jest koszt Wyścigu Kolarskiego. Bo to, żadna reklama, zainteresowanie małe, o co chodzi. Jedyny pozytyw to połatanych kilka dróg gminnych.

Odpowiedz Cytuj
Wyborca 29-04-18 11:19

Widać, że PIS już zaczął obstawiać swoimi kandydatami wszystkie miasta wojewódzkie, tylko czekać jak będą przedstawiać kandydatów na niższym pionie jakim jest powiat, czy gmina. Jaka będzie w tedy reakcja faceta od małego mózgowia.

Odpowiedz Cytuj
Mieszkaniec 29-04-18 19:41

Przepraszam a PiS to psu z pod ogona wypadł? Ma taka same prawo jak każda inna partia. Dla mnie (póki co) ma czyste ręce w porównaniu np. PSL czy PO .

Odpowiedz Cytuj
Swoj 29-04-18 19:50

Prawda , dużo ludzi wyśmiewa PiS a wszelkie dodatki z chęcią pobiera. Zauważyłem iż jest inna grupa ludzi i nie akceptuje PiSu tylko dlatego że oni wspierają rodziny biedne i to ich drażni. Ja nie korzystam ani z 500+ ani z innych premii ale zawsze mówię niech dadzą naszym dzieciom , niech nas bedzie wiecej aniżeli mają sprowadzić i dać tym w chustach. To jest smutna prawda ale prawda i chciałbym aby każdy to przemyślał

Odpowiedz Cytuj
Siwy 29-04-18 22:31

Swój masz rację!!!!! Panuje atmosfera naśmiewania się , opluwania a widzimy co nasi robią ,tylko wystepy przed publiką .

Odpowiedz Cytuj
Myszka 29-04-18 22:35

Ciekawe na ile nasi mieszkańcy jesienia przejrzą na oczy. Dziś w tv słyszałem że PO chce znieść Janosikowe . Biedne będzie Jabłonowo które utrzymuje się z Janosikowego, kapslowego i podobnych resztek.

Odpowiedz Cytuj
Ad wocem wyborca 30-04-18 9:27

Wpis na tym forum nie miał poszlak prześmiewczych tylko zwrócenie uwagi, że PIS zacznie robić porządki od województw, ale także tu na niższym szczeblu, czy to wśród Starostów, Burmistrzów oraz Rad Powiatowych i Miejskich. Dobrze by się stało, aby przetrzepali ten dolny szczebel rządząco kolesiowsko partyjny mowa tu o PSL w końcu ujawnili by wiele spraw niedociągnięć, a może łapówkarstwa i korupcji skoro tyle spraw korupcyjnych już ujawnili na szczeblach wojewódzkich. To, co się mogło dziać na niższym szczeblu, a przykład zawsze bierze się z góry?

Odpowiedz Cytuj
Mieszkaniec 30-04-18 11:46

Do wyborcy . Przepraszam żle to odebrałem. Myślę że zmieni się coś na lepsze.

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://jablonowopomorskie.istrefa.com

istrefa gmina Jabłonowo Pomorskie | istrefa powiat brodnicki | istrefa kujawsko-pomorskie | istrefa Polska

Jabłonowo Pomorskie - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat brodnicki, województwo kujawsko-pomorskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 87-330


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem