Dziwne czasy z PSLu do PRLu

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 1 z 173

Mieszkaniec 04-02-18 20:50

W tym okresie czterech lat to dla Burmistrza priorytetem były drogi, tylko niektóre z nich nie powinny być robione, bo ich stan nie wskazywał na potrzebę robienia. Można było to rozłożyć w czasie, a zadłużenie Gminy byłoby mniejsze. Ciekawe jaki był koszt ul. Przemysłowej, gdzie aż takiej potrzeby przebudowy nie było i wiele innych dróg skoro pieniędzy nie starczało? Brak dobrej gospodarności Burmistrza jak i Rady Miejskiej. W Radzie Miejskiej powinna przemawiać "mądrość" (gdzie tego zabrakło) i nie ma to nic do wieku radnych skoro zostali wybrani by piastować i reprezentować nas mieszkańców, a niestety wyszło tak, że większość robi to wyłącznie dla pozyskania diet radnego! Nie będę tu przytaczała nazwisk niech każdy z obecnych Radnych spojrzy w własne sumienie, co zrobił dotychczas dla nas mieszkańców i społeczeństwa lub może tego sumienia nie posiadają. Jedno jest pewne zadłużono nas na max-a bez żadnych skrupułów z wyjątkiem dwóch Radnych. Obecni już nie powinni zasiadać w następnej Radzie Miasta, bo już pokazali jak potrafią zadłużyć gminę i miasto.

Odpowiedz Cytuj
Wyborca 05-03-18 14:45

Trzeba się zaklimatyzować na nowych stronach.

Odpowiedz Cytuj
Co dobre to!!! 06-03-18 10:49

A jednak potwierdza się złośliwość Burmistrza i ukaranie Pana Zenona Śmigowskiego Prezesa Spółdzielni Mieszkaniowej w Mileszewach w następstwie otwarcia Świetlicy w prywatnym dzierżawiącym pomieszczeniu. Ukaranie jest za nie głosowanie w sprawie Budżetu na rok 2018 to ciekawe w jaki sposób ukarze Panią Barbarę Bober - Burmistrz P. Górski też otwarciem drugiej szkoły? bo tylko te dwie osoby nie głosowały. Zachował się jak wilk, a zarazem typowy gajowy "Ja tebia pokażu" już rozum jemu odebrał w głupocie, zawiści, ślepocie - tylko u niego kieszeń się liczy i odkładanie w pończochę, rujnować co dobre to potrafi i nic więcej!

Odpowiedz Cytuj
1357 06-03-18 17:10

Takiego paskudę wybraliśmy na piastowanie stołka za dwanaście tysięcy złotych miesięcznie. Za ogromne pobory odpowiadają radni na czele z Mikuliczem. Tak się marnuje publiczne pieniądze. Byle do jesieni i może się w końcu zmieni na lepsze, bo w przeciwnym razie możemy zapomnieć o rozwoju naszego Miasta i Gminy.

Odpowiedz Cytuj
ONA 07-03-18 20:48

Wszyscy obywatele Miasta i Gminy Jabłonowo powinni się już teraz mocno zastanowić, kogo z naszej społeczności zaproponować na Burmistrza Miasta i Gminy. Powinna być to osoba związana na trwałe z Jabłonowem i ciesząca się autorytetem w społeczności. Musi być człowiekiem znającym problemy miejscowe i mieć wizję rozwoju gminy. Kazdy kandydat będzie lepszy od obecnego, który doprowadził gminę do skraju bankructwa ekonomicznego. Nie może to być osoba pazerna na pieniądze, nie powinna zarabiać więcej jak ok. 6 tys. miesięcznie. Musi też zapewnić, że pozbędzie sie zastępcy, bo to stanowisko generuje tylko koszty. Burmistrz nie może być osobą związaną z jakąkolwiek partią polityczną Szukajmy, a znajdziemy takiego kansydata.

Odpowiedz Cytuj
Mieszkaniec 07-03-18 21:56

Mam nadzieję że nasze społeczeństwo potrafi myśleć i nie nabierze się na propagandę przed wyborcza obecnego burmistrza , którego kadencja rozpoczęła się od podwyżki jego pensji przez partyjnych kolesi. Uważam , , że najpierw trzeba się wykazać a dopiero potem brać kasę i myślę, że znajdzie się jakiś normalny i mniej pazerny kandydat, któremu naprawdę będzie zależało na dobru gminy a nie na karierze politycznej.

Odpowiedz Cytuj
Stanowisko 08-03-18 0:08

Ciekawe jest to, kto z Radnych zaproponował i wyszedł z pomysłem, aby podwyższyć gażę miesięczną w takiej wysokości obecnemu Burmistrzowi, gdzie jako żółtodziób obejmował stanowisko.

Odpowiedz Cytuj
Gość 10-03-18 7:42

No to Pan Górski / Burmistrz Miasta i Gminy Jabłonowo/ w końcu zabrał się za uczciwą pracę i obskoczył wszystkie imprezy w gminie z okazji DNIA KOBIET. To ciężka praca, w której pomagała mu przepiękna hostessa w męskim przebraniu. Dzisiaj jest święto PANÓW, niech Szanowny Pan o tym pamięta i złoży wszystkim Panom od serca płynące życzenia. Ja uważam, że Burmistrz zarabiając 12 tysięcy miesięcznie, zarabia godnie i adekwatnie do wykonywanej, ciężkiej,mozolnej pracy, w której trzeba bez przerwy okłamywać ten ciemny jabłonowski lud.

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://jablonowopomorskie.istrefa.com

istrefa gmina Jabłonowo Pomorskie | istrefa powiat brodnicki | istrefa kujawsko-pomorskie | istrefa Polska

Jabłonowo Pomorskie - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat brodnicki, województwo kujawsko-pomorskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 87-330


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem